Ново
PcProfessional Екран Заштитник (Сет од 2) за Lenovo Thinkpad Јога 370 13.3 Екран на Допир за Лаптоп Анти-Отсјај Анти Нула

PcProfessional Екран Заштитник (Сет од 2) за Lenovo Thinkpad Јога 370 13.3 Екран на Допир за Лаптоп Анти-Отсјај

Достапност: Залиха
DEN 407.76

Одлична заштита за вашиот лаптоп екран.Анти-Отсјај, Анти Нула, Анти Отпечаток, филтер за лаптоп со екран на зрачење.Направени од тројно слој висок квалитет на електростатско материјал.прашина, честички отстранување налепница е исто така вклучени.Висок квалитет на микрофибер крпа е вклучена за чистење цели.Токму сечат за да одговараат на Lenovo Thinkpad Јога 370 13.3" Екран на Допир Laptop Life Време Warranty We ќе го замени екран заштитник ако : екран заштитник е оштетен или пилинг off Any Инсталација Flaws Let со нас и ние ќе ви испратиме бесплатен замена право away What е во package2 Парчиња на екранот protector Installation Instruction Squeegee Microfiber Cloth Dust Апсорбирање на Налепница.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пасивни, без моќ е потребно.Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.Компактна големи

Ова сигурен, полно опремен касета рекордер карактеристики автоматско снимање ниво функција која обезб�

Тема Големина : M10; Теренот : 1.5; Материјал : Алуминиум Алатка Челик (9 Cr Si).Месо тело Страна Ширина : 6.5 mm / 0.26

✿❊❖Овој објект е предаден од Кина, тоа ќе трае 1020 дена да пристигнат на вашата адреса за испорака.✿❊❖�

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

Точка име : chopstick одмор.Тип : chopstick застане.Материјал : Керамички.Големина : Како се покаже.Пакетот Вклучув

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

1.Бебето Changeing Подлога е Направен на Здрава Полиестер Влакна, лесно да се Мијат(машина за перење)...

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Лиз Carmouche Потпишан

OEда се спореди темперамент.OEда се спореди монтажа одредби се обезбеди dropin прецизни fitment.Ригорозни и заб�

Запаливи Течни 4 Цифрен Плакати.Материјал : Polycoated Tagboard.Направен во САД.Пакет Димензии : 10.75" L x 10.75" W x 0.012" H �

* Огледало стакло со поддршка плоча моќ загрева огледало за побрзо се одмрзне,без авто затемнување Лесн�

Идеален непропадна душеци за траен носат од тешка нога сообраќај и опрема.Издржлива и ефикасна комерци�

OEда се спореди подигнат (не pigtail конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредби

Scroll