Ново
Тешко да се Најде Fastener 014973383060 Хексадецимален Заостануваат Завртки, 5/8 x 10, Парче-14

Тешко да се Најде Fastener 014973383060 Хексадецимален Заостануваат Завртки, 5/8 x 10, Парче-14

Достапност: Залиха
DEN 1155.84

Дијаметар : 5/8 инчи.Должина : 10 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : Хексадецимален (15/16 клуч).Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, автомобилскиот, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина Цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат темелно и да добијат мислење од лиценциран градител или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Премиум & Мека】Мека и дише памук на врвот, висока густина притисок меморија памук дизајн, издржлива и �

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Рој Нелсон Потпиша

OEда се спореди подигнат (не pigtail конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредби

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

8Рака PEGБиотин е multiarm КОЛЧЕ изведени со биотин групи во секој терминал на осум оружје поврзани со една hexa

Отчукувањата на срцето Следи и Спиење Tracker : фитнес тракер следи срцето во текот на целиот ден и анализир

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

Пасивни, без моќ е потребно.Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.Компактна големи

6" x 8" или 7" x 7" премиум микрофибер крпа со цврсто stitched рабови.Крпа нема да има жиг.Воден жиг е прикажано ту�

Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.BNC машки да BNC женски со мини кабел на двете с�

DIY Себе Слободно Како Во Салон : Професионални нокти датотека и да амортизира во собата,тие имаат груба р

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

* Огледало стакло со поддршка плоча моќ загрева огледало за побрзо се одмрзне,без авто затемнување...

Компактен и лесен, Лаптоп големина, лесен за носење, и задно дизајн за вашата гледање погодност.Особено �

Тема Големина : M10; Теренот : 1.5; Материјал : Алуминиум Алатка Челик (9 Cr Si).Месо тело Страна Ширина : 6.5 mm / 0.26

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

Tokusa Сет од 2 Chopstick Почива.Материјалот е од порцелан.Големина е W2.2x1.2,H0.3inch.Кога сакате други Сет од 2 Chopstick П�

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

Scroll