Ново
Гума-Cal 03-161-ТА-W-302Безбедно-Зафат се Лизга-Отпорни Влечење Душеци, 34 x 2' x 1/4, Црвено Гумени Тркач

Гума-Cal 03-161-ТА-W-302Безбедно-Зафат се Лизга-Отпорни Влечење Душеци, 34 x 2' x 1/4, Црвено Гумени Тркач

Достапност: Залиха
DEN 801.36

Идеален не-пропадна душеци за траен носат од тешка нога сообраќај и опрема.Издржлива и ефикасна комерцијални гумени мат нудат во повеќе бои вклучувајќи кафена, црна и црвена.Природна гума мат направени од материјали добиени од Став гума дрво за повеќе еколошки производ од своите конкуренти.Топ површината гума изданија на подот заштитник душеци понуда стружење акција за да ги задржи постоечките подови почиста.Анти се лизга гумени површината со додадена зафат за да се обезбеди безбедна walkway во апликации каде што се информации за времето или spills може да предизвика wetness.Големина : 34" x 2ft | Боја : Црвена Ова е 1/4" дебела гумени мат произведени од природна гума (NR) и експонати добра еластичност и флексибилност.Оваа гумени мат содржи дренажа дупки, што им овозможи на течности за да се помине низ, со што се намалува ризикот од лизга и паѓа.Поставените изданија, исто така, обезбедува одлична стружење мерки за да се отстрани нечистотијата, кал, и остатоци од bottoms на чевли.На гума во овој производ нуди одлична издржливост што го прави идеални за комерцијални и индустриски апликации.На Став гума дрво е извор на NR латекс што го прави ова повеќе еколошки свесни еластомер од синтетички (нафтени базира) контра-делови.Овој производ е предмет на микробиолошка и аеробна biodegradation, па е biodegradable и може да се разложи и употребуваат.Природна гума има супериорен враќа и еластичност, така мат, исто така, ќе се обезбеди поголема удобност и отскокнување-назад перница.Одлична Влечење и светлина дренажа квалитети се направи оваа гума тркач мат совршен за храна и пијалоци или шкафче соба апликации кои бараат лесен и маснотии се отпорни на душеци за лесно ракување.Безбедно-Зафат трска се препорачува за општа употреба во фабрики, животински groomers, отворено тушеви, лаборатории, и индустриски области, каде што површината на земјата може да се навлажни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

【Bluetooth CD Player】Овој пренослив cd player може да работи со Bluetooth слушалки &слушалки или Bluetooth звучници.Bluetooth 5.0 п

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

* Огледало стакло со поддршка плоча моќ загрева огледало за побрзо се одмрзне,без авто затемнување Лесн�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Тито Ортиз Потпиша

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Лиз Carmouche Потпишан

OEда се спореди подигнат (не pigtail конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредби

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

✅Налепници Вклучува : Лево и право Радостлошите страни, Радостлошите страни справи со багажник, на задн

Име На Производ : Долг Нос Plier;Тема : Внатрешни Circlip ,Гума Обложена Се Справи.Материјал : Метал, Гума;Вкупна

Супер вредност од 12 сликарство платно одбори 8 x 10 инчи 100% памук обезбедува платно панели / табли со својо

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

▶️ PlugnИгра Операција, Директна Топна OE Fitment или Замена за Акции Единица ▶️ Доаѓа со Комплетен Сет на Св�

DIY Себе Слободно Како Во Салон : Професионални нокти датотека и да амортизира во собата,тие имаат груба р

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

Tokusa Сет од 2 Chopstick Почива.Материјалот е од порцелан.Големина е W2.2x1.2,H0.3inch.Кога сакате други Сет од 2 Chopstick П�

✅ ПРИЛОГ СО 6 НОЗЕ USB ТИП C Кабелот ќе биде прекрасен должина на кабелот за вашите уреди за полнење...

ПОЛНЕЊЕ ДОДЕКА ИГРААТ : Можете да играте игри додека се полни со pefect агол и не треба да се отстрани вашио�

【Соларен Погон ПИР Патеката Аларм】Соларни ПИР сензор за движење е придвижуван од изграденаво 18650 лити�

8Рака PEGБиотин е multiarm КОЛЧЕ изведени со биотин групи во секој терминал на осум оружје поврзани со една hexa

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

Ова сигурен, полно опремен касета рекордер карактеристики автоматско снимање ниво функција која обезб�

Такт уметност купувачи и уметност ентузијасти се разбере дека вредноста на една слика се зголемува ког�

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

【Премиум & Мека】Мека и дише памук на врвот, висока густина притисок меморија памук дизајн, издржлива и �

Отворот може рачно да се прилагодат на светлината на ниво на располагање, исто така, може да бидат фиксн�

Scroll