Ново
Полнење на обвинителна Клупа Замена за Префрлање/Прекинувач Лајт, USB Тип C Полначот Dock Станица Колевка се Залагаме за Switch - Црна

Полнење на обвинителна Клупа Замена за Префрлање/Прекинувач Лајт, USB Тип C Полначот Dock Станица Колевка се

Достапност: Залиха
DEN 335.76

ПОЛНЕЊЕ ДОДЕКА ИГРААТ : Можете да играте игри додека се полни со pefect агол и не треба да се отстрани вашиот случај додека се полни.(Не вклучува конзола).БРЗО ПОЛНЕЊЕ : на Оваа клупа е во голема полнење брзина.Тоа доаѓа со USB тип-C кабел.Полнење порта на задната страна на производот,со користење на Тип-C интерфејс,погоден за различни usb адаптер.ПОДОБРО МАТЕРИЈАЛ : Прецизност електрични компоненти, ликовната обработка, силна отпорност на абење, долг живот.Тоа може да се заштити жица јадра и се противи kinks и tangles додека патуваат и тешки за употреба.УБАВ ПРИЛОГ : Безбедна и стабилна.Тип-C USB3.1 Стандард.Има знаци на добра оклопна, висока прецизност, силни анти-мешање способност и добра сигурност.ПРЕНОСНИ По целосно наполнет,што може автоматски да го исклучите. 2. Вклучете акумулатори има заштитен ефект.Само кога батеријата е помал од одредена вредност, тоа ќе почнат да наплаќаат.На пример, ако вашата батерија е повеќе од 70%, не треба да ја полните тоа бидејќи ако наплати, кога тоа е доволно батеријата.Ова ќе го намали животниот век на батеријата.Кога вашата батерија е помалку од 20%, можете да почнете да го полните тоа и на индикатор светлото ќе стане зелена по целосно наполнет. 3.Ве молиме да се стави на Конзола и на Десктоп Полначот во вистинската насока. 4.Ве молиме да користите свежи платно за да ги Префрлите лулка застане.Не користите хемиски растворувач. 5.Не се стави на Полнење Клупа со метални предмети. 6.Не користите микробранова или надворешни греење опрема да се исуши на полнење dock станица. 7.Не се стави во некоја област се изложени на директна сончева светлина.Не се стави во областа на висока температура и влажност. 8.Ве молиме не го отворите производот без одобрение, или на друго место , не можеме да го гарантираме тоа.Тоа е најдобриот Додаток за вашиот конзола!За да се види други додатоци за Конзола во нашиот асортиман, едноставно пребарување 'Fyoung" во лентата за пребарување погоре.Она што ќе добиете за : 1 x Кратен Апарат компатибилен со Switch 1 x USB Тип-C кабел компатибилен со Switch .Answer : ___________________________ NOTE : Ние препорачуваме да користите полнење клупа со ac адаптерот и полнење влијаат ќе биде побрзо.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

Суровини #12 памук патка тешки 11.Овој 21 x 27" е единствен големина во 9 : 7 Aspect Ratio.Суперсилна Двојно Внесени Н�

Отворот може рачно да се прилагодат на светлината на ниво на располагање, исто така, може да бидат фиксн�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Рој Нелсон Потпиша

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Производот процесот на

Такт уметност купувачи и уметност ентузијасти се разбере дека вредноста на една слика се зголемува ког�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Тито Ортиз Потпиша

▶️ PlugnИгра Операција, Директна Топна OE Fitment или Замена за Акции Единица ▶️ Доаѓа со Комплетен Сет на Св�

Tokusa Сет од 2 Chopstick Почива.Материјалот е од порцелан.Големина е W2.2x1.2,H0.3inch.Кога сакате други Сет од 2 Chopstick П�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Лиз Carmouche Потпишан

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Индустриски осветленост брзо се поврзете poppet вентил приклучок за да се поврзете директно до црево со же

Супер вредност од 12 сликарство платно одбори 8 x 10 инчи 100% памук обезбедува платно панели / табли со својо

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

DIY Себе Слободно Како Во Салон : Професионални нокти датотека и да амортизира во собата,тие имаат груба р

8Рака PEGБиотин е multiarm КОЛЧЕ изведени со биотин групи во секој терминал на осум оружје поврзани со една hexa

【Премиум & Мека】Мека и дише памук на врвот, висока густина притисок меморија памук дизајн, издржлива и �

【Соларен Погон ПИР Патеката Аларм】Соларни ПИР сензор за движење е придвижуван од изграденаво 18650 лити�

Тема Големина : M10; Теренот : 1.5; Материјал : Алуминиум Алатка Челик (9 Cr Si).Месо тело Страна Ширина : 6.5 mm / 0.26

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

【8 Channel HD Супер 5.0 ПРАТЕНИК Хибрид Компатибилност 4во1 DVR】На DVR ќе се прилагодува автоматски за поддршка н

6" x 8" или 7" x 7" премиум микрофибер крпа со цврсто stitched рабови.Крпа нема да има жиг.Воден жиг е прикажано ту�

✿❊❖Овој објект е предаден од Кина, тоа ќе трае 1020 дена да пристигнат на вашата адреса за испорака.✿❊❖�

Точка име : chopstick одмор.Тип : chopstick застане.Материјал : Керамички.Големина : Како се покаже.Пакетот Вклучув

★Оптички Фокус Технологија : Криви reflectors се дизајнирани за да се зголеми светлината бербата да се доста

Scroll