Ново
Auphar Игри Decal Кожи за Nintendo Прекинувач, Анти-Нула Мат Покрие Налепница Заштитник Винил Заврши Трајни Целосен Сет Faceplate Радост-Един Конзола Клупа Кит

Auphar Игри Decal Кожи за Nintendo Прекинувач, Анти-Нула Мат Покрие Налепница Заштитник Винил Заврши Трајни

Достапност: Залиха
DEN 313.68

✅Налепници Вклучува : Лево и право Радост-лошите страни, Радост-лошите страни справи со багажник, на задниот дел на екранот, напред & назад на Док-Станица. ✅Decals се направени од издржлив ПВЦ притиснати од 6 слоеви на материјали.Деликатни матирано површинскиот слој носи прекрасен рака чувство. ✅Совршено да се вклопи во dock-станици, кабли, случаи и било какви додатоци.Не ќе влијаат на нормалната употреба на НС на сите. ✅Сеопфатна и добра адхезија, не жуборот, лесно се отстранува без било каква штета и остатоци. ✅Целосно ограден дизајн опфаќа радост-един назад за сите-коло заштита.Auphar DECALS' СПЕЦИЈАЛИТЕТИ : *Супериорен Квалитет : избор на налепница материјал беше тестиран одново и одново. *Прецизно Сечење : строгите сечење модел остава mismatching. *Висока Резолуција на Печатење : Користете висока резолуција и висока боја сатурација слика додека печатење. *Вода & Отпорен на Гребење : Заштитете го вашиот Префрлите од многу аспекти.Тоа не е само декорација.Упатство За Инсталација : 1.Се чисти со чистење брише 2.По машинско чистење, се држи на кожата и да се поттикнат тоа полека исчезне се додека тоа е сосема сплотени 3.Кога паста не е точна, можете да го отстраните и да се ре-paste Пакет се Вклучени : 1 сет за чистење брише 1 сет на НС кожата decals.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Премиум & Мека】Мека и дише памук на врвот, висока густина притисок меморија памук дизајн, издржлива и �

Tokusa Сет од 2 Chopstick Почива.Материјалот е од порцелан.Големина е W2.2x1.2,H0.3inch.Кога сакате други Сет од 2 Chopstick П�

трепките eyelash curler раст серум лепак советодавни материјали четка апликатори лепило алатка и веѓа четки з

OEда се спореди темперамент.OEда се спореди монтажа одредби се обезбеди dropin прецизни fitment.Ригорозни и заб�

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

★Оптички Фокус Технологија : Криви reflectors се дизајнирани за да се зголеми светлината бербата да се доста

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

OEда се спореди подигнат (не pigtail конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредби

* Огледало стакло со поддршка плоча моќ загрева огледало за побрзо се одмрзне,без авто затемнување Лесн�

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

✅ ПРИЛОГ СО 6 НОЗЕ USB ТИП C Кабелот ќе биде прекрасен должина на кабелот за вашите уреди за полнење ✅ ЗА QC3

Индустриски осветленост брзо се поврзете poppet вентил приклучок за да се поврзете директно до црево со же

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

Точка име : chopstick одмор.Тип : chopstick застане.Материјал : Керамички.Големина : Како се покаже.Пакетот Вклучув

▶️ PlugnИгра Операција, Директна Топна OE Fitment или Замена за Акции Единица ▶️ Доаѓа со Комплетен Сет на Св�

Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.BNC машки да BNC женски со мини кабел на двете с�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Лиз Carmouche Потпишан

Вистински Meritor Погонска Група Цевки.Meritor е глобален снабдувач за комерцијални производители на возила з

1.Бебето Changeing Подлога е Направен на Здрава Полиестер Влакна, лесно да се Мијат(машина за перење) 2.Големи�

Гранка tee со женски врски на две директно завршува и машки врската на гранка.Притиснизаповрзете го вклу�

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

Ова сигурен, полно опремен касета рекордер карактеристики автоматско снимање ниво функција која обезб�

Scroll