Ново
HamiltonBuhl Касета Снимач

HamiltonBuhl Касета Снимач

Достапност: Залиха
DEN 1331.04

Ова сигурен, полно опремен касета рекордер карактеристики автоматско снимање ниво функција која обезбедува постојан ниво на звук без потреба за да се прилагоди јачината на звукот.Исто така, има посебна приклучоци за далечинска контрола и микрофон, два 1/4" приклучок за слушалки приклучоци и една целосна вати на моќ.Напојува со или 4 "Ц" батерии (не се вклучени), или во прилог 5' AC кабелот за напојување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【8 Channel HD Супер 5.0 ПРАТЕНИК Хибрид Компатибилност 4во1 DVR】На DVR ќе се прилагодува автоматски за поддршка н

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

★Оптички Фокус Технологија : Криви reflectors се дизајнирани за да се зголеми светлината бербата да се доста

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

Вистински Meritor Погонска Група Цевки.Meritor е глобален снабдувач за комерцијални производители на возила з

Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.BNC машки да BNC женски со мини кабел на двете с�

✿❊❖Овој објект е предаден од Кина, тоа ќе трае 1020 дена да пристигнат на вашата адреса за испорака.✿❊❖�

Отворот може рачно да се прилагодат на светлината на ниво на располагање, исто така, може да бидат фиксн�

трепките eyelash curler раст серум лепак советодавни материјали четка апликатори лепило алатка и веѓа четки з

12 Пакет Mor Time Протези Восок големина е 5.11*2.36*1.57 инчи.Оваа стоматолошки восок може да се користи за стомат

Такт уметност купувачи и уметност ентузијасти се разбере дека вредноста на една слика се зголемува ког�

Отчукувањата на срцето Следи и Спиење Tracker : фитнес тракер следи срцето во текот на целиот ден и анализир

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Супер вредност од 12 сликарство платно одбори 8 x 10 инчи 100% памук обезбедува платно панели / табли со својо

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

Тема Големина : M10; Теренот : 1.5; Материјал : Алуминиум Алатка Челик (9 Cr Si).Месо тело Страна Ширина : 6.5 mm / 0.26

Име На Производ : Долг Нос Plier;Тема : Внатрешни Circlip ,Гума Обложена Се Справи.Материјал : Метал, Гума;Вкупна

Десктоп организатор им овозможува на вашиот жици да помине преку врвот на биро на правилен и соодветен �

Scroll