Ново
uxcell Метрички Рака Допрете го M10 Тема 1.5 Теренот 3 Директно Флејта H2 Легура Алатка Челик 1 Пар

uxcell Метрички Рака Допрете го M10 Тема 1.5 Теренот 3 Директно Флејта H2 Легура Алатка Челик 1 Пар

Достапност: Залиха
DEN 179.76

Тема Големина : M10; Теренот : 1.5; Материјал : Алуминиум Алатка Челик (9 Cr Si).Месо тело Страна Ширина : 6.5 mm / 0.26 инчен; Конец Должина : 25мм / 0.98 инчен; Вкупна Должина : 57mm / 2.24 инч.Коси Стил : Започнува темата плоштадот со работното парче.Приклучокот Стил : Генерално се користи во преку дупки.Рака допрете се користи за да се ре-тема оштетени или заклани теми, исто така, се користи за да се нишка благи челици.Главно се користи за рака употреба, допирање на огромното мнозинство на материјали во преку или слепи holed услови.Чешмите можат да бидат поделени во прав flute тема славини, спирала flute тема славини, спирала точка тема чешми и конец за формирање на чешми.Тие се исто така поделени во рака чешми и машина чешми според употреба.Рака чешмите се управувани од страна допрете клучеви.Машина чешмите се предлага да се користи со допрете collets со заштита од преоптоварување, а рака употреба или електрични дупчалки употреба е лесно да предизвика кршење на допрете го.Директно flute дизајн, јасно теми.Обезбеди надолна чип отстранување.Брзо допирање со точност.На црвеникава-кафеава боја слој на површината на чешми.Тоа му припаѓа на нормалната обработка на процесот.Совети : слој не може да се избриша надвор, па тоа не е rusty.Погоден за општа намена провира, и се вклопуваат широк спектар на апликации.Коси Стил Чешми : Започнува допирање на теми плоштадот со работа парчиња.Приклучокот Стил Чешми : Генерално да се користат за дупчење преку дупки.Дното Стил Чешми : создавање на теми на дното на дупки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Запаливи Течни 4 Цифрен Плакати.Материјал : Polycoated Tagboard.Направен во САД.Пакет Димензии : 10.75" L x 10.75" W x 0.012" H �

Пасивни, без моќ е потребно.Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.Компактна големи

Точка име : chopstick одмор.Тип : chopstick застане.Материјал : Керамички.Големина : Како се покаже.Пакетот Вклучув

▶️ PlugnИгра Операција, Директна Топна OE Fitment или Замена за Акции Единица ▶️ Доаѓа со Комплетен Сет на Св�

Гранка tee со женски врски на две директно завршува и машки врската на гранка.Притиснизаповрзете го вклу�

Име На Производ : Долг Нос Plier;Тема : Внатрешни Circlip ,Гума Обложена Се Справи.Материјал : Метал, Гума;Вкупна

6" x 8" или 7" x 7" премиум микрофибер крпа со цврсто stitched рабови.Крпа нема да има жиг.Воден жиг е прикажано ту�

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

OEда се спореди темперамент.OEда се спореди монтажа одредби се обезбеди dropin прецизни fitment.Ригорозни и заб�

❤Лажни трепки❤ЛАЖНИ трепки за рефус во азија очи мали маскара лепак со rhinestones 101 евтини ardell природен из�

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

Суровини #12 памук патка тешки 11.Овој 21 x 27" е единствен големина во 9 : 7 Aspect Ratio.Суперсилна Двојно Внесени Н�

【Соларен Погон ПИР Патеката Аларм】Соларни ПИР сензор за движење е придвижуван од изграденаво 18650 лити�

Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.BNC машки да BNC женски со мини кабел на двете с�

12 Пакет Mor Time Протези Восок големина е 5.11*2.36*1.57 инчи.Оваа стоматолошки восок може да се користи за стомат

Такт уметност купувачи и уметност ентузијасти се разбере дека вредноста на една слика се зголемува ког�

Tokusa Сет од 2 Chopstick Почива.Материјалот е од порцелан.Големина е W2.2x1.2,H0.3inch.Кога сакате други Сет од 2 Chopstick П�

Отчукувањата на срцето Следи и Спиење Tracker : фитнес тракер следи срцето во текот на целиот ден и анализир

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Производот процесот на

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

1.Бебето Changeing Подлога е Направен на Здрава Полиестер Влакна, лесно да се Мијат(машина за перење) 2.Големи�

【Bluetooth CD Player】Овој пренослив cd player може да работи со Bluetooth слушалки &слушалки или Bluetooth звучници.Bluetooth 5.0 п

✿❊❖Овој објект е предаден од Кина, тоа ќе трае 1020 дена да пристигнат на вашата адреса за испорака.✿❊❖�

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

Тркалезна четка големина : 2.4 2.4 x x 1.6 во;бамбус база со нерѓосувачки челик држачот.Брада чешел големина : 4

трепките eyelash curler раст серум лепак советодавни материјали четка апликатори лепило алатка и веѓа четки з

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

Индустриски осветленост брзо се поврзете poppet вентил приклучок за да се поврзете директно до црево со же

Scroll