Ново
1/2 Километри Долга Низа Соларни Патеката Алармот,Сензор за Движење&Детектор, IP66 Водоотпорен Отворен за Безбедност на Сигнализација Систем одговара за Следење&Зашт

1/2 Километри Долга Низа Соларни Патеката Алармот,Сензор за Движење&Детектор, IP66 Водоотпорен Отворен за Безбедност

Достапност: Залиха
DEN 2615.76

【Соларен Погон ПИР Патеката Аларм】Соларни ПИР сензор за движење е придвижуван од изградена-во 18650 литиум јонска батерија преку соларен панел дури и на дождлив или облачен ден, не треба да ја замени батеријата.Постои, исто така, задолжен џек на дното на сензор кој може да биде обвинет од страна вклучени полнење преку USB кабелот ако сензорот ќе биде инсталиран затворен или темнина области. 【1/2 Милји Пренос & 30 Метри Откривање Спектар】Висока прецизност безжична патеката аларм систем е опремен со ниска стапка на лажен аларм.Работен опсег од сензорот до приемникот може да достигне до 2000ft во отворен простор. 30ft откривање спектар (Ниска : 20ft, Високи : 30ft) и 60°откривање агол на сензорот се идеални за приоди за автомобили, патеки за пешачење. 【Целосно да се Прошири Системот】безжичниот патеката аларм систем вклучува една соларна сензор за движење и еден приемник.Тоа е можност да се прошири до 4 сензори и неограничен број на корисници за целосна покриеност на вашиот имот. 6 нивоата на јачината на звукот на вредноста и 4 изборен свири натпревар различни движење сензори околу вашиот имот да се направи разлика каде предлогот е да бидат откриени. 【IP66 Водоотпорен】Соларни патеката аларм е оценет со IP66. На водоотпорен отпорни дизајн им овозможува на ПИР движење детектор да работи совршено и отворен и затворен, кој е совршен за куќа, двор, порта, и никаде на имотот сакате да бидете предупредени. 【Лесна инсталација】Можете лесно може да го инсталираат соларни сензор за движење на ѕидот со приложените навртки.Ве молиме инсталирајте ја соларни светилки во насока на сончева светлина за да се добие подобра наплата.Големина : 2.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Супер вредност од 12 сликарство платно одбори 8 x 10 инчи 100% памук обезбедува платно панели / табли со својо

【Премиум & Мека】Мека и дише памук на врвот, висока густина притисок меморија памук дизајн, издржлива и �

OEда се спореди подигнат (не pigtail конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредби

Гранка tee со женски врски на две директно завршува и машки врската на гранка.Притиснизаповрзете го вклу�

Суровини #12 памук патка тешки 11.Овој 21 x 27" е единствен големина во 9 : 7 Aspect Ratio.Суперсилна Двојно Внесени Н�

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

★Оптички Фокус Технологија : Криви reflectors се дизајнирани за да се зголеми светлината бербата да се доста

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Отчукувањата на срцето Следи и Спиење Tracker : фитнес тракер следи срцето во текот на целиот ден и анализир

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

OEда се спореди темперамент.OEда се спореди монтажа одредби се обезбеди dropin прецизни fitment.Ригорозни и заб�

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

Компактен и лесен, Лаптоп големина, лесен за носење, и задно дизајн за вашата гледање погодност.Особено �

6" x 8" или 7" x 7" премиум микрофибер крпа со цврсто stitched рабови.Крпа нема да има жиг.Воден жиг е прикажано ту�

✿❊❖Овој објект е предаден од Кина, тоа ќе трае 1020 дена да пристигнат на вашата адреса за испорака.✿❊❖�

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

Индустриски осветленост брзо се поврзете poppet вентил приклучок за да се поврзете директно до црево со же

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12 Преносот н

Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.BNC машки да BNC женски со мини кабел на двете с�

Такт уметност купувачи и уметност ентузијасти се разбере дека вредноста на една слика се зголемува ког�

Вистински Meritor Погонска Група Цевки.Meritor е глобален снабдувач за комерцијални производители на возила з

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Рој Нелсон Потпиша

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

Име На Производ : Долг Нос Plier;Тема : Внатрешни Circlip ,Гума Обложена Се Справи.Материјал : Метал, Гума;Вкупна

* Огледало стакло со поддршка плоча моќ загрева огледало за побрзо се одмрзне,без авто затемнување...

Тркалезна четка големина : 2.4 2.4 x x 1.6 во;бамбус база со нерѓосувачки челик држачот.Брада чешел големина : 4

Пасивни, без моќ е потребно.Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.Компактна големи

Запаливи Течни 4 Цифрен Плакати.Материјал : Polycoated Tagboard.Направен во САД.Пакет Димензии : 10.75" L x 10.75" W x 0.012" H �

❤Лажни трепки❤ЛАЖНИ трепки за рефус во азија очи мали маскара лепак со rhinestones 101 евтини ardell природен из�

Scroll