Ново
SXYLTNX Dictaphone Аудио Глас Активира Снимање на Лозинка за Заштита Променлива Репродукција на MP3 Плеер Дигитална Voice Recorder (Капацитет : 16GB)

SXYLTNX Dictaphone Аудио Глас Активира Снимање на Лозинка за Заштита Променлива Репродукција на MP3 Плеер Дигитална

Достапност: Залиха
DEN 5892.48

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано снимање, снимањето монитор.Поддршка времето печат за снимки.Поддржуваат заштита со лозинка.Меморија : 8 GB/16 G optional Recording формат : MP3, WAVRecording bit rate : 32kbps/64/128kbps/512kbps/1536kbps Support глас активира снимање(VOR)0.6 инчен скрши законик LCD screen Support време на снимањето, сегментирано снимање, снимањето monitor Support времето печат за recordings Support лозинка protection Music игра,поддршка музика формат MP3/WMA/WAV/FLAC/APESupport времето рекорд, Линија-во record Support променлива брзина на репродукција Поддршка A-B repeat (повтори), премотување напред/брзо назад Вграден-во со висок квалитет speaker Work како се вози на слободен USB флеш disk Built-во 400m Ah литиум battery Support systerm : Windows98/Ми/2 K/XP/Vista Package includes1 x Дигитален Снимач на Глас 1 x USB Cable1 x Earphone1 x Корисникот Manual Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Индустриски осветленост брзо се поврзете poppet вентил приклучок за да се поврзете директно до црево со же

Такт уметност купувачи и уметност ентузијасти се разбере дека вредноста на една слика се зголемува ког�

Десктоп организатор им овозможува на вашиот жици да помине преку врвот на биро на правилен и соодветен �

Супер вредност од 12 сликарство платно одбори 8 x 10 инчи 100% памук обезбедува платно панели / табли со својо

Отчукувањата на срцето Следи и Спиење Tracker : фитнес тракер следи срцето во текот на целиот ден и анализир

Вистински Meritor Погонска Група Цевки.Meritor е глобален снабдувач за комерцијални производители на возила з

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

трепките eyelash curler раст серум лепак советодавни материјали четка апликатори лепило алатка и веѓа четки з

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

Гранка tee со женски врски на две директно завршува и машки врската на гранка.Притиснизаповрзете го вклу�

Суровини #12 памук патка тешки 11.Овој 21 x 27" е единствен големина во 9 : 7 Aspect Ratio.Суперсилна Двојно Внесени Н�

【Bluetooth CD Player】Овој пренослив cd player може да работи со Bluetooth слушалки &слушалки или Bluetooth звучници.Bluetooth 5.0 п

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Тито Ортиз Потпиша

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

❤Лажни трепки❤ЛАЖНИ трепки за рефус во азија очи мали маскара лепак со rhinestones 101 евтини ardell природен из�

OEда се спореди подигнат (не pigtail конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредби

Scroll