Ново
2 парчиња Компјутер врвка за околу Лактот Подлога, Creatiee Надгради врвката за на Одмор Рака Подлога(Мека, Долга Големина), Тастатура врвка за околу Лактот Поддршка Мат

2 парчиња Компјутер врвка за околу Лактот Подлога, Creatiee Надгради врвката за на Одмор Рака Подлога(Мека,

Достапност: Залиха
DEN 157.92

【Премиум & Мека】Мека и дише памук на врвот, висока густина притисок меморија памук дизајн, издржлива и удобно.Супер против пролизгување. 【Долго големина Верзија】7.9 x 31.5 инчи(20x80cm), во споредба со нормална големина, нашите надгради лактот влошки се доволно долго за сите тастатури и десктоп. 【Олеснување на Лактот Притисок】8 часа "работат плус 4 часа се' забава, вашата лактот и рацете се многу болни.Дајте им се релаксираат и нега од страна на одмор нив на тастатурата мемориска пена мат.Обезбеди крајна заштита на вашето работно место или дом компјутер работна станица. 【Office & Дома Потребно】Погодна за долги работни часови во канцеларија, компјутер, десктоп, тастатура подлога, лежи и да спие подлога, дома секојдневна употреба, за статистика табела игри за забава и сл.Обезбеди мека и пријатна на допир за вашиот лактот и зглобот цело време.Исто така нашата лактот влошки се совршени за назад на училиште за ученици за ублажување на нивните лактот болка. 【Два Сета Во Една Цена】Можете да добиете две групи на Компјутер врвка за околу Лактот Мат во една цена.Можете да ги користите дома и вашата канцеларија.Не треба да ги земе од дома да office повеќе.Можете да го заштитите вашиот лактот на сите вашиот пишување и игри време!.Канцеларијата На Работниците.Студенти.Home Корисници.Гејмери.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Лиз Carmouche Потпишан

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

OEда се спореди подигнат (не pigtail конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредби

Десктоп организатор им овозможува на вашиот жици да помине преку врвот на биро на правилен и соодветен �

Отворот може рачно да се прилагодат на светлината на ниво на располагање, исто така, може да бидат фиксн�

▶️ PlugnИгра Операција, Директна Топна OE Fitment или Замена за Акции Единица ▶️ Доаѓа со Комплетен Сет на Св�

Точка име : chopstick одмор.Тип : chopstick застане.Материјал : Керамички.Големина : Како се покаже.Пакетот Вклучув

Суровини #12 памук патка тешки 11.Овој 21 x 27" е единствен големина во 9 : 7 Aspect Ratio.Суперсилна Двојно Внесени Н�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

* Огледало стакло со поддршка плоча моќ загрева огледало за побрзо се одмрзне,без авто затемнување Лесн�

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

трепките eyelash curler раст серум лепак советодавни материјали четка апликатори лепило алатка и веѓа четки з

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

1.Бебето Changeing Подлога е Направен на Здрава Полиестер Влакна, лесно да се Мијат(машина за перење) 2.Големи�

Тркалезна четка големина : 2.4 2.4 x x 1.6 во;бамбус база со нерѓосувачки челик држачот.Брада чешел големина : 4

✅ ПРИЛОГ СО 6 НОЗЕ USB ТИП C Кабелот ќе биде прекрасен должина на кабелот за вашите уреди за полнење...

★Оптички Фокус Технологија : Криви reflectors се дизајнирани за да се зголеми светлината бербата да се доста

Scroll