Ново
SXYLTNX 8GB/16GB/32GB Дигитален Снимач на Глас USB Професионални 96 Часа Dictaphone Дигитален Аудио Рекордер со WAV MP3 Плеер (Капацитет : 32GB)

SXYLTNX 8GB/16GB/32GB Дигитален Снимач на Глас USB Професионални 96 Часа Dictaphone Дигитален Аудио Рекордер

Достапност: Залиха
DEN 5702.40

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски повици.Автоматско снимање кога имаат звук нема звук automaitc uspended.Поддршка надворешни аудио звучници игра висока HD звук.поддршка јамка, sound mode selection.Меморија : 32/16/8 GBRecording Формат : MP3,WMVRecording Bit Rate : 1536 Kbps Recording Save : Висок квалитет на снимка за 96(8 GB) часови / нормален снимање за 136 hours Recording Извор : Телефонска служба, Изградена-во MICBattery : 220m Ah(Може да Снимате околу 15 часа)Поддршка Систем : Windows 2000 / XP / 7 / Vista / 8 / IOSProduct големина (L x W x H) : x 3.8 1.3 x 0.47 inche Features : Дигитален снимач на глас + MP3 player Time поставка : Реално Време Display Free возачот У диск функција, да испратите и преземање на датотеки handy Recording дното електрични autosave датотеката function Support едно-копче за снимање function Support AB повторување function You може да игра MP3, WMA музички file The часовник functionhigh-капацитет полимер батерија на заштита на животната средина(220m Ah)слаба батерија што укажува function Package Листа : 1 x Глас Recorder1 x USB Cable1 x Надворешни Microphone1 x 3.5 mm Аудио Cable1 x Корисникот Manual Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Гранка tee со женски врски на две директно завршува и машки врската на гранка.Притиснизаповрзете го вклу�

трепките eyelash curler раст серум лепак советодавни материјали четка апликатори лепило алатка и веѓа четки з

【8 Channel HD Супер 5.0 ПРАТЕНИК Хибрид Компатибилност 4во1 DVR】На DVR ќе се прилагодува автоматски за поддршка н

Точка име : chopstick одмор.Тип : chopstick застане.Материјал : Керамички.Големина : Како се покаже.Пакетот Вклучув

Отчукувањата на срцето Следи и Спиење Tracker : фитнес тракер следи срцето во текот на целиот ден и анализир

Отворот може рачно да се прилагодат на светлината на ниво на располагање, исто така, може да бидат фиксн�

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок 1инчи машки спојка.

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

Пасивни, без моќ е потребно.Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.Компактна големи

OEда се спореди подигнат (не pigtail конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредби

Запаливи Течни 4 Цифрен Плакати.Материјал : Polycoated Tagboard.Направен во САД.Пакет Димензии : 10.75" L x 10.75" W x 0.012" H �

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Тито Ортиз Потпиша

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Тркалезна четка големина : 2.4 2.4 x x 1.6 во;бамбус база со нерѓосувачки челик држачот.Брада чешел големина : 4

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

【Bluetooth CD Player】Овој пренослив cd player може да работи со Bluetooth слушалки &слушалки или Bluetooth звучници.Bluetooth 5.0 п

Суровини #12 памук патка тешки 11.Овој 21 x 27" е единствен големина во 9 : 7 Aspect Ratio.Суперсилна Двојно Внесени Н�

Издржливи marbleized гума врвот површината е долготраен и лесно да се чисти.Густа затворен мобилен сунѓерот

Супер вредност од 12 сликарство платно одбори 8 x 10 инчи 100% памук обезбедува платно панели / табли со својо

✿❊❖Овој објект е предаден од Кина, тоа ќе трае 1020 дена да пристигнат на вашата адреса за испорака.✿❊❖�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Лиз Carmouche Потпишан

6" x 8" или 7" x 7" премиум микрофибер крпа со цврсто stitched рабови.Крпа нема да има жиг.Воден жиг е прикажано ту�

Scroll