Ново
Samsung Галакси S8 Автомобил Полнач, Samsung Автомобил Полнач за Брзо Полнење со Брзо Полнење 3.0 & 5V 2.4 НА Пристаништа & 6 Ft USB-C Кабелот Компатибилен за Samsung Галакси S9 Забелешка

Samsung Галакси S8 Автомобил Полнач, Samsung Автомобил Полнач за Брзо Полнење со Брзо Полнење 3.0 & 5V 2.4

Достапност: Залиха
DEN 479.52

✅ ПРИЛОГ СО 6 НОЗЕ USB ТИП C Кабелот ќе биде прекрасен должина на кабелот за вашите уреди за полнење. ✅ ЗА QC3.0 порт -Уверение Qualcomm Брзо Полнење Среќа QC3.0 - не можеше да го стори под 5 работи за вас : ✅ 1) Smart излези до максимален надоместок 18 W (6 V/3А 9 V/2 A 12 V/1.5 А) на QC3.0 вклучени уреди како што се Samsung Галакси S8 / S8 плус LG G6 / G5 HTC 10 и давачки нив и до 80% за само 35 минути; ✅ 2) Smart излези до 5 V/2 A за не-QC3.0 уреди, до 4 X побрзо од стандардните полначи. ✅ 3) Се паметни компатибилен со сите QC2.0 и QC1.0 уреди : Samsung Galaxy S7 / S7 Edge / S6 / S6 Edge / S6 Работ Плус/ Забелешка 5 / Забелешка 4 / Edge HTC ONE A9 Google Nexus 6 Sony Experian Z4 / Z4 Таблета, Z3 / Z3 Компактен / Z3 Таблета Компактен LG G4, LG G Flex2, LG V10 HTC One М9 / М8, HTC Желба Око, HTC Еден ремикс на Motorola Droid Турбо, Мото X 2014 Xiaomi Mi3, Mi4, МИ Забелешка, Asus Трансформатор T100, Asus Зен-еден 2 Samsung Брзо Полнење Чи Безжични Полнење Подлога;. ✅ 4) Умно излези максимум прифатливо volt и засилувачи за да сите паметен телефон или таблети; ✅ 5) Компатибилен со LG G5, LG V20, HTC 10 A9, HP Елити x3,итн.Компатибилен за Брзо Полнење 2.0 . ✅ 2) Трошоци речиси сите бренд на мобилни телефони како што се Apple iphone телефони и уреди, Samsung Галакси, Имајте на ум, Nexus, HTC, Sony, LG, Таблет, навигација машини Garmin, дигитални камери, таблети, MP3 плеери и повеќе; ✅ 3) Smart системот за безбедност обезбедува комплетна заштита за вас и вашиот уреди; ✅ 4) Модата најмалите дизајн со не се лизга извлекувајќи, нежно сини led индикатор за светло итн.Ќе добиете 12-месечно и пријателски услуги на клиентите.Краток Вовед Богатство Брзо Полнење 3.0 со 6 Нозе тип C приклучок за USB кабелот автомобил полнач плус екстра 2.4 ЕДНО полнење преку USB порт снабдување најбрз и побезбедно мобилни полнење решение за вашата дневна возење живот, уживам во тоа!.Карактеристики : 1. Одлична 6 Стапки (1.83 Метри), тип C connector кабелот ќе биде одличен помош за дневно во автомобил полнење. 2. Одлично полнење комбо QC3.0+ smart 2.4 А може да бидат универзални компатибилен со повеќето вид мобилни телефони, таблети, навигација машини како што се Garmin итн. 3. Не се лизга Мулти-annular дизајн ви помогне да се лесно приклучок или да се повлече од автомобил полнач 4. Изградена во интелигентни коло заштита за да се спречи вашиот уред од краток спој, над-греење, со текот на полнењето и над-струја. 5. Која е сертифицирана со Ro HS, CE и препораките на FCC. 6. Изграден со отпорност кон пожар материјал за да се осигура вашата безбедност.Користење на вашата Среќа автомобил полнач 1. Приклучок во вашиот автомобил е 12 - или 24-volt полесни штекер 2. Полнење на вашите мобилни телефони, таблети, или било која друга наплаќа уреди (Текст 5 V/2.4 А) Внимание : 1. Одбегнувајте екстремни температури; 2. Не го изложувајте на течности; 3. Се избегне намалувањето; 4. Не расклопување; : Овој производ е покриен од една година , вие сте секогаш добредојдовте кога ќе го достигне нас, ако има било какви прашања.Забелешка : Ако таму се случува на пристаништето не работи правилно, а се предизвикани заштитна внатрешни безбедносен прекинувач можеби се активирани во вашиот уред.Можете да го исклучите сите кабли за пет минути и обидете се повторно да го ресетирате switch.Спецификации : - Текст : 12 V-24 V - Излез : QC3.0 Порт : 18 W (6 V/3А 9 V/2 A 12 V/1.5 А); IQ 2.4 Порта : 5 V/2.4 A (smart излези компатибилен тековни на вашиот уред максимална 2.4 А) - Димензија : 2.6 X 1.0 Х 1.0 во, 68 X 25 X 25 mm - Тежина : 2oz / 56g Пакување Листа : - 1 USB Автомобил Полнач; - 6 Стапки тип В мозок - 1 Добредојдовте Водич.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Производот процесот на

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок...

Супер вредност од 12 сликарство платно одбори 8 x 10 инчи 100% памук обезбедува платно панели / табли со својо

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Рој Нелсон Потпиша

Такт уметност купувачи и уметност ентузијасти се разбере дека вредноста на една слика се зголемува ког�

❤Лажни трепки❤ЛАЖНИ трепки за рефус во азија очи мали маскара лепак со rhinestones 101 евтини ardell природен из�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Лиз Carmouche Потпишан

Суровини #12 памук патка тешки 11.Овој 21 x 27" е единствен големина во 9 : 7 Aspect Ratio.Суперсилна Двојно Внесени Н�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

100 % ПАМУК ПЛАТНО : Платна се направени од памук, со природна текстура, средни зрна, повисока нијансирање �

трепките eyelash curler раст серум лепак советодавни материјали четка апликатори лепило алатка и веѓа четки з

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

Индустриски осветленост брзо се поврзете poppet вентил приклучок за да се поврзете директно до црево со же

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

✿❊❖Овој објект е предаден од Кина, тоа ќе трае 1020 дена да пристигнат на вашата адреса за испорака.✿❊❖�

★Оптички Фокус Технологија : Криви reflectors се дизајнирани за да се зголеми светлината бербата да се доста

Издржливи marbleized гума врвот површината е долготраен и лесно да се чисти.Густа затворен мобилен сунѓерот

Отчукувањата на срцето Следи и Спиење Tracker : фитнес тракер следи срцето во текот на целиот ден и анализир

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

Отворот може рачно да се прилагодат на светлината на ниво на располагање, исто така, може да бидат фиксн�

Десктоп организатор им овозможува на вашиот жици да помине преку врвот на биро на правилен и соодветен �

Тркалезна четка големина : 2.4 2.4 x x 1.6 во;бамбус база со нерѓосувачки челик држачот.Брада чешел големина : 4

Точка име : chopstick одмор.Тип : chopstick застане.Материјал : Керамички.Големина : Како се покаже.Пакетот Вклучув

Гранка tee со женски врски на две директно завршува и машки врската на гранка.Притиснизаповрзете го вклу�

▶️ PlugnИгра Операција, Директна Топна OE Fitment или Замена за Акции Единица ▶️ Доаѓа со Комплетен Сет на Св�

Усвојување на добри материјали, се префрлат делови треба да бидат обработени добро, нема рѓа, прекин и д�

Scroll