Ново
Безбедносната Камера Додаток, Нема Моќ Бараат Лесен и Компактен Balun Transceiver Земјата Јамка Isolator BNC Машки и Женски Главата за Градина за Домување

Безбедносната Камера Додаток, Нема Моќ Бараат Лесен и Компактен Balun Transceiver Земјата Јамка Isolator BNC

Достапност: Залиха
DEN 1857.60

Пасивни, без моќ е потребно.Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.Компактна големина и лесна инсталација.Ја спречува видео-сигнал нарушување предизвикано од видео земјата циклуси.BNC машки да BNC женски со мини кабел на двете страни.Компактна големина и лесна инсталација.BNC машки да BNC женски со мини кабел на двете страни.Пасивни, без моќ е потребно.Ја спречува видео-сигнал нарушување предизвикано од видео земјата циклуси.Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и возен Изграден во видео BALUN, совршен за работа со DVR да имунитетот DVR пречки за дополнителни пречки одбивање Изграден во ТЕЛЕВИЗОРИ за пренапонска заштита.Без филтер земјата isolator, погоден за коаксијален заземјување изолација.HD-TVI/CVI/AHD/CVBS 4 во 1 земјата јамка lsolated videa balun.До 230m(754ft)за HD-TVI Hikvision 720p камера До 250m(820ft)за HD-TVI Hikvision 1080p камера До 440m( 1443f) за HD-CVI Dahua 720p камера.До 240m(787f) за HD-CVI Dahua 1080p камера.До 320m( 1053t)за AHD 1080p камера.До 330m(1082ft) за AHD 1080p камера.Бран на Филтерот за Дизајн, Анти - Статички Дизајн Молња заштита дизајн Одделение : III 60 d B crosstalk и бучава имунитет Исклучителни пречки одбивање.Видео јачина на сигналот е посилна отколку да се филтрира.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Ground Loop Isolator  
Shell Material:
Plastic
Color:
Black
Package Weight:
38g/1.34oz
Item Size:
50 * 20 * 20mm/1.96 * 0.78 * 0.78inch(Approx.)
Insertion loss 0.5db :
Frequency response 0-3db at 10 MHZ :
Input Resistance 75ohm :
Output Resistance 75ohm :
Isolation Voltage 600VDC(Min) :
Insulation resistance 100m Ohm :
Transient Voltage suppressors 12 Vrms :
Cable length:
30cm( approx)
Design:
ABS plastic injection-wide, waterproof, compact
Package List:
1 * Ground Loop Isolator :
  :

Поврзани производи

【8 Channel HD Супер 5.0 ПРАТЕНИК Хибрид Компатибилност 4во1 DVR】На DVR ќе се прилагодува автоматски за поддршка н

трепките eyelash curler раст серум лепак советодавни материјали четка апликатори лепило алатка и веѓа четки з

Супер вредност од 12 сликарство платно одбори 8 x 10 инчи 100% памук обезбедува платно панели / табли со својо

Име На Производ : Долг Нос Plier;Тема : Внатрешни Circlip ,Гума Обложена Се Справи.Материјал : Метал, Гума;Вкупна

100 % ПАМУК ПЛАТНО : Платна се направени од памук, со природна текстура, средни зрна, повисока нијансирање �

Издржливи marbleized гума врвот површината е долготраен и лесно да се чисти.Густа затворен мобилен сунѓерот

12 Пакет Mor Time Протези Восок големина е 5.11*2.36*1.57 инчи.Оваа стоматолошки восок може да се користи за стомат

Пакет Содржина : 100(+ / 2%)Компјутери x Такт се Префрлат;.Нето Тежина : 16g; Контакт Тип : Еден.Главната Боја : Цр

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

1.Бебето Changeing Подлога е Направен на Здрава Полиестер Влакна, лесно да се Мијат(машина за перење) 2.Големи�

★Оптички Фокус Технологија : Криви reflectors се дизајнирани за да се зголеми светлината бербата да се доста

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Тито Ортиз Потпиша

Запаливи Течни 4 Цифрен Плакати.Материјал : Polycoated Tagboard.Направен во САД.Пакет Димензии : 10.75" L x 10.75" W x 0.012" H..

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

Десктоп организатор им овозможува на вашиот жици да помине преку врвот на биро на правилен и соодветен �

6" x 8" или 7" x 7" премиум микрофибер крпа со цврсто stitched рабови.Крпа нема да има жиг.Воден жиг е прикажано ту�

【Bluetooth CD Player】Овој пренослив cd player може да работи со Bluetooth слушалки &слушалки или Bluetooth звучници.Bluetooth 5.0 п

OEда се спореди подигнат (не pigtail конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредби

Гранка tee со женски врски на две директно завршува и машки врската на гранка.Притиснизаповрзете го вклу�

Scroll