Ново
Konsait 629pcs Привремени Тетоважи Stencils, Девојки и Момчиња Сјајот Тетоважа Комплет Шаблони Лице Боја Stencils Телото Уметност Матрицата Налепници Пакет за Возрасни Човек Же?

Konsait 629pcs Привремени Тетоважи Stencils, Девојки и Момчиња Сјајот Тетоважа Комплет Шаблони Лице Боја Stencils

Достапност: Залиха
DEN 215.76

ИЗБОР НА ОПЦИИ - Оваа група на привремена тетоважа матрицата вклучува 629 различни модели.Црвени усни слон тигар чевли музички ноти праска срце дијамант пеперутка spider мачка шепа простор писма зборови змеј животни шкорпија елени цвеќиња рози хена и Египет Стил модели во 20 страници А4 големина, Речиси неограничен креативни комбинации и опции за да ги задоволи секоја ваша потреба.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - телото уметност stencils се лепило и се отстранува само најдете еден ви се допаѓа и се држи на вашето тело, и да се пополни во празен, а потоа откине тоа, направено!Совршен за Сјај Тетоважи / Хена Тетоважа/ лице боја боички/лице боја четки/ Тело Уметност/ Привремена Тетоважа со Мастило за двете деца и возрасни.ИЗДРЖЛИВИ ТЕТОВАЖА МАТРИЦАТА - тетоважата stencils се направени во мека ПВЦ, кој е издржлив.Ако сте претпазливи и внимателни доволно кога се користат, тие може да бидат обновливи за неколку пати повеќе.Отстранлив тетоважа налепници Доаѓа во различни големини.тоа е супер лесен за употреба и одржување, по употреба, без неред и гужва!.СОВРШЕН ПОДАРОК - Совршени за партија услуги, било настани како на пример, свадба, роденден, концерт, Базен, Плажа, Партии, Фестивали, Концерти, кога Партијата, итн.!Безбедно и забава за сите возрасти, и може да се користи насекаде на вашето тело.Оваа серија со популарни тетоважа ќе се направи да изгледа различно.КУПИ СО ДОВЕРБА - Нашите привремени тетоважи stencils се поддржани од страна на ПАРИ НАЗАД Комбинираат со најновата технологија и дизајн, ние се посвети за да се обезбеди возбудливи производи со користење на искуството на луѓето во секојдневниот живот.Ние сме само правни сопственикот и продавачот на овој трговска марка и да преземе целосна одговорност за квалитетот на нашите производи.Посветени сме да обезбедиме најдобри шопинг искуство,ве молиме контактирајте со нас ако имате било какви загриженост,нашата служба за корисници тим секогаш стојат од страна да го реши вашиот проблем брзо и ефикасно!Ви треба еден сет на оваа привремена тетоважа stencils за украсување на вашето тело да се направи себе си да изгледаат кул и шармантна, особено кога ќе одат на топката, партијата итн.Функција : Совршен Сјај за Тетоважи / Хена Тетоважа/ лице боја боички/лице боја четки/ Тело Уметност/ Привремена Тетоважа со Мастило за двете деца и возрасни. 2. Не-токсични и Безбедно. 3. Додадете сјај или други бои со paintbrush за посебен ефект. 4. Различни форми и големина на вашиот избор.А4 Големина. 5. Лесен за употреба, пренос и отстрани без било лепак. 6. Направен во мека ПВЦ, кој е издржлив.Ако сте претпазливи и внимателни доволно кога се користат, тие може да бидат обновливи за неколку пати повеќе.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Внимателно отстранете бела подлога од хартија од матрицата 2. Се применуваат матрицата на кожата, лепило страна надолу 3. Се применуваат хена тело боја на кожата се покажува преку матрицата 4. Се чека за бојата да се исуши Еднаш хена е целосно сува, бришење вишокот боја и отстрани матрицата ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ : 20 x Привремени Тетоважи Stencils.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот

⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на о

Прифаќа директно поврзување на 0 или 4 мерач на моќност жица со вклучени адаптери.Се користи како алтерн

◆ВКЛУЧУВААТ 3 во 1 Четка за заби Случај(Бела), секое патување случај вклучуваат 1 носителот+2 чаши, заштит

100% Plug & Play Needn не за било какви промени, само обично трае околу 15 минути за да се инсталира 2 Навртки ги одр

✔️ КОМПАТИБИЛНОСТ : само 11,6 инчен за приватност екран заштитник, Сите поддршка за 1366x768 / 1920x1080 / 16 : 9, Пр

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

Дава сè што треба да се применуваат emitter цевки во градина области и на самото место за полевање за да шир

[БОИ И МАТЕРИЈАЛИ] Селски салфетка прстени се изработени од кожа, Злато, Сребрена, Розева, Зелена, Виолет

Специјално дизајниран за i Pad Про 11 инчен 2021 3та Генерација(Модел : A2377 / A2459 / A2301 / A2460),2 Генерација 2020 Година

Одговара : за повеќето Хонда,Suzuki,Kawasaki,Јамаха метрички круизери или било сопствени апликации.Добар челик

Канцеларија Стол Мат Големина : Големи продолжен биро mouse pad е 31.5 X 11,8 X 0.1 инчен (800mm X 300мм X 3мм), ви обезбеди

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве

Нерѓосувачки челик резервоарот со svx 2 моторни технологија.Позитивни капак latch систем.ДОБИ НЕЧИСТОТИЈА?

Тенок леопард желкашколка заштитна квадратен облик случај компатибилен со i Phone 12 Про САМО.Ве молиме пот

Оваа Бела Магла стакло таванот светилка дава класичен дизајн мека возвишеното сјај.Barbeque Црна заврши об

Perma Lock fastener елиминира орев и гром неуспех.CHANNELLOCK СИНА костец за удобност 140424НАЛИВНО Карактеристики : Лас

Пакет : 2 Насоки (66"), Лежиште Големина : околу 0.1"0.3" (58мм), дупка големина : околу 1mm.Околу 33"(83cm) по влакно.Неп

ДРЖИ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН БЕЗБЕДЕН И УДОБЕН Монтажни Micro Lock и 24" tether овозможува брза конекција за да појас цик

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

3мм хартија / ткаенина големо.Uchida снег маркер ќе се создаде Подуени снег кој е совршен за хартија и ткаен

√ НАМАЛИ ТОКМУ Ексклузивен дизајн за RV 890 8" RV GPS Navigator Екран, Нема потреба да се намали на рабовите,100% комп

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произ

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : ХранаОдделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и

влакна.Увезени.Да се подобри Удобноста прилагодливи рамо, рака, и зглобовите / шетач рака за погодност.Е

Scroll