Ново
SXYLTNX 8GB/16GB/32GB Дигитален Снимач на Глас USB Професионални 96 Часа Dictaphone Дигитален Аудио Рекордер со WAV MP3 Плеер (Капацитет : 16GB)

SXYLTNX 8GB/16GB/32GB Дигитален Снимач на Глас USB Професионални 96 Часа Dictaphone Дигитален Аудио Рекордер

Достапност: Залиха
DEN 4847.04

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски повици.Автоматско снимање кога имаат звук нема звук automaitc uspended.Поддршка надворешни аудио звучници игра висока HD звук.поддршка јамка, sound mode selection.Меморија : 32/16/8 GBRecording Формат : MP3,WMVRecording Bit Rate : 1536 Kbps Recording Save : Висок квалитет на снимка за 96(8 GB) часови / нормален снимање за 136 hours Recording Извор : Телефонска служба, Изградена-во MICBattery : 220m Ah(Може да Снимате околу 15 часа)Поддршка Систем : Windows 2000 / XP / 7 / Vista / 8 / IOSProduct големина (L x W x H) : x 3.8 1.3 x 0.47 inche Features : Дигитален снимач на глас + MP3 player Time поставка : Реално Време Display Free возачот У диск функција, да испратите и преземање на датотеки handy Recording дното електрични autosave датотеката function Support едно-копче за снимање function Support AB повторување function You може да игра MP3, WMA музички file The часовник functionhigh-капацитет полимер батерија на заштита на животната средина(220m Ah)слаба батерија што укажува function Package Листа : 1 x Глас Recorder1 x USB Cable1 x Надворешни Microphone1 x 3.5 mm Аудио Cable1 x Корисникот Manual Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Запаливи Течни 4 Цифрен Плакати.Материјал : Polycoated Tagboard.Направен во САД.Пакет Димензии : 10.75" L x 10.75" W x 0.012" H..

Вистински Meritor Погонска Група Цевки.Meritor е глобален снабдувач за комерцијални производители на возила з

【8 Channel HD Супер 5.0 ПРАТЕНИК Хибрид Компатибилност 4во1 DVR】На DVR ќе се прилагодува автоматски за поддршка н

Индустриски осветленост брзо се поврзете poppet вентил приклучок за да се поврзете директно до црево со же

Отчукувањата на срцето Следи и Спиење Tracker : фитнес тракер следи срцето во текот на целиот ден и анализир

Суровини #12 памук патка тешки 11.Овој 21 x 27" е единствен големина во 9 : 7 Aspect Ratio.Суперсилна Двојно Внесени Н�

Пакет Содржина : 100(+ / 2%)Компјутери x Такт се Префрлат;.Нето Тежина : 16g; Контакт Тип : Еден.Главната Боја : Цр

Усвојување на добри материјали, се префрлат делови треба да бидат обработени добро, нема рѓа, прекин и д�

▶️ PlugnИгра Операција, Директна Топна OE Fitment или Замена за Акции Единица ▶️ Доаѓа со Комплетен Сет на Св�

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.ЦРВЕНИОТ LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC)

Издржливи marbleized гума врвот површината е долготраен и лесно да се чисти.Густа затворен мобилен сунѓерот

Такт уметност купувачи и уметност ентузијасти се разбере дека вредноста на една слика се зголемува ког�

Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.BNC машки да BNC женски со мини кабел на двете с�

OEда се спореди темперамент.OEда се спореди монтажа одредби се обезбеди dropin прецизни fitment.Ригорозни и заб�

Тркалезна четка големина : 2.4 2.4 x x 1.6 во;бамбус база со нерѓосувачки челик држачот.Брада чешел големина : 4

Десктоп организатор им овозможува на вашиот жици да помине преку врвот на биро на правилен и соодветен �

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

Име На Производ : Долг Нос Plier;Тема : Внатрешни Circlip ,Гума Обложена Се Справи.Материјал : Метал, Гума;Вкупна

Сосема нов затворен во пакет кога е применливо.Карактеристики на производот Дел # : 12512 D Цевки ID : 3 / 4" Нав�

Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Производот процесот на

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12 Преносот н

Отворот може рачно да се прилагодат на светлината на ниво на располагање, исто така, може да бидат фиксн�

❤Лажни трепки❤ЛАЖНИ трепки за рефус во азија очи мали маскара лепак со rhinestones 101 евтини ardell природен из�

Супер вредност од 12 сликарство платно одбори 8 x 10 инчи 100% памук обезбедува платно панели / табли со својо

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок...

【Bluetooth CD Player】Овој пренослив cd player може да работи со Bluetooth слушалки &слушалки или Bluetooth звучници.Bluetooth 5.0 п

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

6" x 8" или 7" x 7" премиум микрофибер крпа со цврсто stitched рабови.Крпа нема да има жиг.Воден жиг е прикажано ту�

1.Бебето Changeing Подлога е Направен на Здрава Полиестер Влакна, лесно да се Мијат(машина за перење) 2.Големи�

Scroll