Ново
Hilitand CCTV Леќа на Камерата, 1.3 MP Зум CCTV Леќа CS Mount Прирачник Отворот 5100mm Алуминиум Легура за Безбедносна Камера

Hilitand CCTV Леќа на Камерата, 1.3 MP Зум CCTV Леќа CS Mount Прирачник Отворот 5100mm Алуминиум Легура за

Достапност: Залиха
DEN 2159.76

Отворот може рачно да се прилагодат на светлината на ниво на располагање, исто така, може да бидат фиксни и заклучени за повеќе погодност.Можете да ја промените стрелиште со промена на фокусна должина, многу корисно за составот.Со ниска дисторзија, висока компатибилност, можат да се прилагодат на повеќето безбедносни камери.Зум објектив може да се користи како повеќе фиксна леќи, на тој начин заштедувајќи време кога се менува леќи кога патувате.Леќа усвојува алуминиум легура тело и висок квалитет на леќа, цврсти, трајни и има долг животен век.Спецификација : Conditon : 100% Сосема New Item Тип : Lens Material : Алуминиум Alloy Color : Како Слики Shown Focal Должина : 5-100mm Relative Бленда : 1 : 1.6 Интерфејс : CSPhase Спецификација : 1/3in Market Агол : 68°-1.8°Резолуција : 1.3 MPBack Фокусна Должина : 6.75-17.5 mm Close-Up Растојание : 0.3 m Package Листа : 1 x Зум на камерата Леќи на Камерата.

Декларираните карактеристики

Conditon:
100% Brand New
Item Type:
Lens
Material:
Aluminium Alloy
Color:
As Pictures Shown
Focal Length:
5-100mm
Relative Aperture:
1
Interface:
CS
Phase Specification:
1/3in
Market Angle:
68°-1.8°
Resolution:
1.3MP
Back Focal Length:
6.75-17.5mm
Close-Up Distance:
0.3m
Package List:
1 x Zoom Camera Lens :

Поврзани производи

★Оптички Фокус Технологија : Криви reflectors се дизајнирани за да се зголеми светлината бербата да се доста

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12...

【8 Channel HD Супер 5.0 ПРАТЕНИК Хибрид Компатибилност 4во1 DVR】На DVR ќе се прилагодува автоматски за поддршка н

Суровини #12 памук патка тешки 11.Овој 21 x 27" е единствен големина во 9 : 7 Aspect Ratio.Суперсилна Двојно Внесени Н�

Супер вредност од 12 сликарство платно одбори 8 x 10 инчи 100% памук обезбедува платно панели / табли со својо

100 % ПАМУК ПЛАТНО : Платна се направени од памук, со природна текстура, средни зрна, повисока нијансирање �

Име На Производ : Долг Нос Plier;Тема : Внатрешни Circlip ,Гума Обложена Се Справи.Материјал : Метал, Гума;Вкупна

Компактен и лесен, Лаптоп големина, лесен за носење, и задно дизајн за вашата гледање погодност.Особено �

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

Гранка tee со женски врски на две директно завршува и машки врската на гранка.Притиснизаповрзете го вклу�

Пакет Содржина : 100(+ / 2%)Компјутери x Такт се Префрлат;.Нето Тежина : 16g; Контакт Тип : Еден.Главната Боја : Цр

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Лиз Carmouche Потпишан

трепките eyelash curler раст серум лепак советодавни материјали четка апликатори лепило алатка и веѓа четки з

Такт уметност купувачи и уметност ентузијасти се разбере дека вредноста на една слика се зголемува ког�

* Виртуелен 7.1 канал звук симулација на софтвер може да се подобри нивото на игри аудио, погоден за звучн�

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

Сосема нов затворен во пакет кога е применливо.Карактеристики на производот Дел # : 12512 D Цевки ID : 3 / 4" Нав�

Тркалезна четка големина : 2.4 2.4 x x 1.6 во;бамбус база со нерѓосувачки челик држачот.Брада чешел големина : 4

Scroll