Ново
Logest Челик Ветер Вежба Клуб - Тешки Челик Индискиот Клубови Совршен за Сила за Обука и Рехабилитација Подобрува Сила и со Полно Тело, Вежби Достапен во 5 10 15 Фунти

Logest Челик Ветер Вежба Клуб - Тешки Челик Индискиот Клубови Совршен за Сила за Обука и Рехабилитација Подобрува

Достапност: Залиха
DEN 1353.60

Висок Квалитет на Изградба : Lo Gest е Челик Вежба Клуб е дизајниран да издржи вашиот најтешко вежбање, стручно направена со користење на тешки-должност rmt клуб, сите-челична конструкција за снабдување на подолг рок, сигурен користат за годините што доаѓаат.Ефективна Тренингот : Слични во форма на боречка pin со најголемиот дел од тежината тренингот ветер на далеку крајот, вежбање со клуб комбинира ротација и влечење, зајакнување на стабилизатор мускулите околу зглобовите и враќање на мобилност.Гради Сила : Занишан на индискиот клуб во еден линеарен пат создава повеќе вртежен момент на зглобовите, зголемување на сила производство во мускулите.Со правилна употреба, оваа алатка ќе се подобри флексибилноста во рамената и да се изгради сила во твоите раце и јадро.Разноврсна за Употреба : да се Подобри вашиот тренингот ефикасност со Lo Gest е Вежба Клуб onnit челик ветер.Оваа ефикасно средство ја зголемува силата на одредени мускулни групи, ја подобрува флексибилноста и опсег на движење, помага со наплата на рутини и може да се користи за рехабилитација.Избор на Тежина : за Да се задоволат сите потреби, Lo Gest Клубот е на располагање во 5 LB -, 10 LB - и 15 LB - тегови за да се приспособат на вашите лични способност ниво.За дополнителна погодност, 5 фунти опција клуб тежина се исто така понудени во 2-број на пакет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Највисок Квалитет, Целосна Боја, АнтиСе Лизга На ЗафатКако Винил Налепница.Ги опфаќа сите круг на клупа

Минимална дизајн, може да се состави во секунди 4нивоа дизајн за прикажување на стока.Секој правоаголна

Материјал : секој ампер нокти датотека се состои од квалитетот sandpaper и дрвен стап, кој е поздрава и може д

10pcs Мешани Восок Столари и Spatulas Сет за Накит Восок Резба.Квалитетот Резба Меша Во Собата 6.5" Вкупниот Про

Одговара За Mazda CX9 SUV 20072015.Ве молиме проверете ја фотографијата за да ја видите ако цртичка одговара за ва

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

СМИРУВАЊЕ : Сладок Сон Етерично Масло Комбинација помага смири, да се смири и да се релаксираат немирни

Сите наши напори се до денес ни направи еден од најголемите меѓународно оперативна алатка за производи

Се користи за да се создаде двоен hangrail решетката.За да додадете капацитет.Популарната за деца облека, бл

ИЗВЕДБАТА го СЛЕДИ : Останете информирани и во тек на вашиот фитнес.Мониторот прикажува : Брзина на ВРТЕ

1 : 4 SHINYBOW SВИДЕО + АУДИО ДИСТРИБУЦИЈА ЗАСИЛУВАЧ SPLITTER.На 1x4 SVideo / Аналогни Аудио Дистрибуција Засилувач е ди

Професионални Морски Алатки Сет : Вкупно 8 производи, вклучувајќи 2 Hummer Рак Крекери, 2 Црвени Hummer Школка П

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 5.38" L X4.0" W X3.25" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 5.0 Lbs.Moog Про

Засилен најлон тело, со голема брзина, погоден за секојдневна сечење, моќен мотор, компактен дизајн, едн

СТРАТЕШКА СТАБИЛНОСТ низок, рамен и широк пета сега има отстранлив Hyperlift вметнете кој додава форумот да

Име На Производ : Нивото На Водата Сензор;Модел Бр : ZP4510;Max Контакт Оценка : Max Контакт Оценка;10 W : 10 W.Макс П

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 6.0" L X3.25" W X1.75" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 1.769996 Lbs.Moog

Бренд : Boekel Научни.Mpn : 241000 ACD.Оваа Напредна Мобилен Дијагностика ACD Hyb EZ Хибридизација Печка е во одлична с

Пакетот Висина На Производот Е 1.7 Инчи.Земја На Потекло : Сад.Пакетот Должина На Производот Е Од 1,5 Инчи.П

Scroll