Ново
SXYLTNX Dictaphone Аудио Глас Активира Снимање на Лозинка за Заштита Променлива Репродукција на MP3 Плеер Дигитална Voice Recorder (Капацитет : 8GB)

SXYLTNX Dictaphone Аудио Глас Активира Снимање на Лозинка за Заштита Променлива Репродукција на MP3 Плеер Дигитална

Достапност: Залиха
DEN 5512.32

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано снимање, снимањето монитор.Поддршка времето печат за снимки.Поддржуваат заштита со лозинка.Меморија : 8 GB/16 G optional Recording формат : MP3, WAVRecording bit rate : 32kbps/64/128kbps/512kbps/1536kbps Support глас активира снимање(VOR)0.6 инчен скрши законик LCD screen Support време на снимањето, сегментирано снимање, снимањето monitor Support времето печат за recordings Support лозинка protection Music игра,поддршка музика формат MP3/WMA/WAV/FLAC/APESupport времето рекорд, Линија-во record Support променлива брзина на репродукција Поддршка A-B repeat (повтори), премотување напред/брзо назад Вграден-во со висок квалитет speaker Work како се вози на слободен USB флеш disk Built-во 400m Ah литиум battery Support systerm : Windows98/Ми/2 K/XP/Vista Package includes1 x Дигитален Снимач на Глас 1 x USB Cable1 x Earphone1 x Корисникот Manual Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок...

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 11mm 6точка приклучок, 77mm (3.03инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium челична ко

Десктоп организатор им овозможува на вашиот жици да помине преку врвот на биро на правилен и соодветен �

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12...

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Усвојување на добри материјали, се префрлат делови треба да бидат обработени добро, нема рѓа, прекин и д�

Суровини #12 памук патка тешки 11.Овој 21 x 27" е единствен големина во 9 : 7 Aspect Ratio.Суперсилна Двојно Внесени Н�

【8 Channel HD Супер 5.0 ПРАТЕНИК Хибрид Компатибилност 4во1 DVR】На DVR ќе се прилагодува автоматски за поддршка н

Запаливи Течни 4 Цифрен Плакати.Материјал : Polycoated Tagboard.Направен во САД.Пакет Димензии : 10.75" L x 10.75" W x 0.012" H �

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок 1инчи машки спојка

6" x 8" или 7" x 7" премиум микрофибер крпа со цврсто stitched рабови.Крпа нема да има жиг.Воден жиг е прикажано ту�

Точка име : chopstick одмор.Тип : chopstick застане.Материјал : Керамички.Големина : Како се покаже.Пакетот Вклучув

Гранка tee со женски врски на две директно завршува и машки врската на гранка.Притиснизаповрзете го вклу�

Тркалезна четка големина : 2.4 2.4 x x 1.6 во;бамбус база со нерѓосувачки челик држачот.Брада чешел големина : 4

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12 Преносот н

❤Лажни трепки❤ЛАЖНИ трепки за рефус во азија очи мали маскара лепак со rhinestones 101 евтини ardell природен из�

Scroll