Ново
Loocam 5MP HD H. 265+ 8CH DVR, 8 Канал Дигитален Видео Рекордер со 1TB HDD, Компатибилен со 4-во-1 2К HD TVI CVI AHD 960H CVBS Безбедносни Камери, Движење Откривање, Мобилен Далечински Управувач,

Loocam 5MP HD H. 265+ 8CH DVR, 8 Канал Дигитален Видео Рекордер со 1TB HDD, Компатибилен со 4-во-1 2К HD TVI

Достапност: Залиха
DEN 3359.76

【8 Channel HD Супер 5.0 ПРАТЕНИК Хибрид Компатибилност 4-во-1 DVR】На DVR ќе се прилагодува автоматски за поддршка на 4 различни видови на камери.Ова значи дека можете да го користите до 8 TVI, CVI, AHD, или Аналогни камери со резолуција од 5 MP/4 MP/3 MP/1080p/720p/960 H. 【H. 265+ Пробив Видео Технологијата за Компресија】Со повисоки резолуции доаѓа високото складирање потрошувачка на повеќето DVRs, но не на нашата страна.Loocam е пробив H. 265+ видео технологијата за компресија го намалува складирање употреба од страна на до 50% кога во споредба со традиционалните H. 264 компресија.Со податоци стапки речиси половина на Х. 264, можете да видите во живо и снимените видео на вашиот паметен телефон побрзо и појасно од кога било порано. 【Далечински Пристап Од било Каде, во било кое време】ја Преземете "Loocam" Апликација за да ги видите сите на вашите камери кога и каде.Live View и репродукција на smart devicesand Компјутери.Заштита на она што е важно за вашиот дом или бизнис. 【Пре-инсталиран 1 TB Хард Диск и Повеќе Режими на Снимање】DVR доаѓа со 1 TB на чување.На DVR може да се постави автоматски да ги замени најстарите внатрешно чуваат снимките или можете да префрлувате оние видео датотеки преку USB на memory stick.Персонализација на секоја камера со различни режими на снимање (Запис снимката континуирано, Распоред на Снимки, и да се Евидентираат кога движење е откриен) за да ги задоволат вашите потреби.Движење откривање на снимањето помага да зачувате простор од само снимање кога ви треба. 【Северна Америка Техничка Поддршка и Нема-се Грижи Гаранција】Поставувањето е едноставна со нашите quick start водич и детални онлајн инструкции со видеа за секој чекор.Loo Care разговор, телефон и е-мејл клиент поддршка ви овозможува да го прескокнете на робот и да разговара со вистински човечки со вистински производ знаење. 12-месечна гаранција и 90-ден гаранција за парите назад.Слободен Живот Американски Техничка Поддршка.Видео/Аудио влез : 8 канал видео влез,2 каналот аудио влез.Аудио излез : 1 ГЛ.Видео излез : 1 CH HDMI+1 CH VGA+1 CH CVBS.Дисплеј : 1/4/9. USB Интерфејс : 3 x USB 2.0. Внатрешен Хард диск : 1 SATA Порта,До 6 TB.Ethernet : RJ-45 Port.Max.Кориснички Пристап : 10 Корисници.PTZ Контрола : Поддршка.Answer : ___________________________ Note : Ова DVR е пре-инсталиран 1 TB Seagate SKYHAWK Надзор-одделение хард диск, но не дојде со камери,апарати ќе се продаваат одделно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

трепките eyelash curler раст серум лепак советодавни материјали четка апликатори лепило алатка и веѓа четки з

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Рој Нелсон Потпиша

✿❊❖Овој објект е предаден од Кина, тоа ќе трае 1020 дена да пристигнат на вашата адреса за испорака.✿❊❖�

Индустриски осветленост брзо се поврзете poppet вентил приклучок за да се поврзете директно до црево со же

* Огледало стакло со поддршка плоча моќ загрева огледало за побрзо се одмрзне,без авто затемнување...

Име На Производ : Долг Нос Plier;Тема : Внатрешни Circlip ,Гума Обложена Се Справи.Материјал : Метал, Гума;Вкупна

* Виртуелен 7.1 канал звук симулација на софтвер може да се подобри нивото на игри аудио, погоден за звучн�

Обновливи : Стоматолошки владетел алатка е специјално дизајниран за метал или восок, целосно autoclavable или

Усвојување на добри материјали, се префрлат делови треба да бидат обработени добро, нема рѓа, прекин и д�

[МЕША ТЕХНОЛОГИЈА] Веднаш се покријат брада закрпи & лицето коса ќелава места со прецизност & реални полн

Такт уметност купувачи и уметност ентузијасти се разбере дека вредноста на една слика се зголемува ког�

Супер вредност од 12 сликарство платно одбори 8 x 10 инчи 100% памук обезбедува платно панели / табли со својо

Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.BNC машки да BNC женски со мини кабел на двете с�

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Ова ќебе мерки 21.6 во дијаметар, е направен за бебе фотографија.Одлична фото реквизит за вашето новороде�

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Производот процесот на

Пакет Содржина : 100(+ / 2%)Компјутери x Такт се Префрлат;.Нето Тежина : 16g; Контакт Тип : Еден.Главната Боја : Цр

Отчукувањата на срцето Следи и Спиење Tracker : фитнес тракер следи срцето во текот на целиот ден и анализир

Десктоп организатор им овозможува на вашиот жици да помине преку врвот на биро на правилен и соодветен �

Сосема нов затворен во пакет кога е применливо.Карактеристики на производот Дел # : 12512 D Цевки ID : 3 / 4" Нав�

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи�

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.ЦРВЕНИОТ LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC)

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок 3 / 4инчи машки спој�

LED Светлата Возач : Моќ 60 Вати, Универзални AC Влез 100240 V AC, DC Излез 24 V Константен Напон (2.5), 5060 Hz, Класа 2 Напо

Компактен и лесен, Лаптоп големина, лесен за носење, и задно дизајн за вашата гледање погодност.Особено �

12 Пакет Mor Time Протези Восок големина е 5.11*2.36*1.57 инчи.Оваа стоматолошки восок може да се користи за стомат

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.СИНА LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC) НА OFF

6" x 8" или 7" x 7" премиум микрофибер крпа со цврсто stitched рабови.Крпа нема да има жиг.Воден жиг е прикажано ту�

Суровини #12 памук патка тешки 11.Овој 21 x 27" е единствен големина во 9 : 7 Aspect Ratio.Суперсилна Двојно Внесени Н�

Scroll