Ново
Raguso Земјата Јамка Isolator, Лесен и Компактен HD Дисплеј Balun Transceiver Заштита и Заштита Безбедносна Камера Додаток за Гаража за Домување

Raguso Земјата Јамка Isolator, Лесен и Компактен HD Дисплеј Balun Transceiver Заштита и Заштита Безбедносна

Достапност: Залиха
DEN 1118.40

Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.BNC машки да BNC женски со мини кабел на двете страни.Пасивни, без моќ е потребно.Ја спречува видео-сигнал нарушување предизвикано од видео земјата циклуси.Компактна големина и лесна инсталација.Компактна големина и лесна инсталација.BNC машки да BNC женски со мини кабел на двете страни.Пасивни, без моќ е потребно.Ја спречува видео-сигнал нарушување предизвикано од видео земјата циклуси.Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и возен Изграден во видео BALUN, совршен за работа со DVR да имунитетот DVR пречки за дополнителни пречки одбивање Изграден во ТЕЛЕВИЗОРИ за пренапонска заштита.Без филтер земјата isolator, погоден за коаксијален заземјување изолација.HD-TVI/CVI/AHD/CVBS 4 во 1 земјата јамка lsolated videa balun.До 230m(754ft)за HD-TVI Hikvision 720p камера До 250m(820ft)за HD-TVI Hikvision 1080p камера До 440m( 1443f) за HD-CVI Dahua 720p камера.До 240m(787f) за HD-CVI Dahua 1080p камера.До 320m( 1053t)за AHD 1080p камера.До 330m(1082ft) за AHD 1080p камера.Бран на Филтерот за Дизајн, Анти - Статички Дизајн Молња заштита дизајн Одделение : III 60 d B crosstalk и бучава имунитет Исклучителни пречки одбивање.Видео јачина на сигналот е посилна отколку да се филтрира.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Ground Loop Isolator  
Shell Material:
Plastic
Color:
Black
Package Weight:
38g/1.34oz
Item Size:
50 * 20 * 20mm/1.96 * 0.78 * 0.78inch(Approx.)
Insertion loss 0.5db :
Frequency response 0-3db at 10 MHZ :
Input Resistance 75ohm :
Output Resistance 75ohm :
Isolation Voltage 600VDC(Min) :
Insulation resistance 100m Ohm :
Transient Voltage suppressors 12 Vrms :
Cable length:
30cm( approx)
Design:
ABS plastic injection-wide, waterproof, compact
Package List:
1 * Ground Loop Isolator :
  :

Поврзани производи

12 Пакет Mor Time Протези Восок големина е 5.11*2.36*1.57 инчи.Оваа стоматолошки восок може да се користи за стомат

Десктоп организатор им овозможува на вашиот жици да помине преку врвот на биро на правилен и соодветен �

Пакет Содржина : 100(+ / 2%)Компјутери x Такт се Префрлат;.Нето Тежина : 16g; Контакт Тип : Еден.Главната Боја : Цр

ВНИМАНИЕ ГРАБАЊЕ ДИЗАЈНИ Високо видливи бои и графика за итно идентификација на важните области, напра

Сосема нов затворен во пакет кога е применливо.Карактеристики на производот Дел # : 12512 D Цевки ID : 3 / 4" Нав�

трепките eyelash curler раст серум лепак советодавни материјали четка апликатори лепило алатка и веѓа четки з

Суровини #12 памук патка тешки 11.Овој 21 x 27" е единствен големина во 9 : 7 Aspect Ratio.Суперсилна Двојно Внесени Н�

3" КУПОТ PULLPart Број : A1263AEHole Проред : 3" (76 MM)Ширина : 1 3 / 4" (44 MM)вкупна Должина : 4 5 / 8" (117 MM)Проекција : 1 1 / 8" (29 MM)Фи

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Рој Нелсон Потпиша

Усвојување на добри материјали, се префрлат делови треба да бидат обработени добро, нема рѓа, прекин и д�

1.Бебето Changeing Подлога е Направен на Здрава Полиестер Влакна, лесно да се Мијат(машина за перење) 2.Големи�

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12 Преносот н

Компактен и лесен, Лаптоп големина, лесен за носење, и задно дизајн за вашата гледање погодност.Особено �

Тркалезна четка големина : 2.4 2.4 x x 1.6 во;бамбус база со нерѓосувачки челик држачот.Брада чешел големина : 4

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

✿❊❖Овој објект е предаден од Кина, тоа ќе трае 1020 дена да пристигнат на вашата адреса за испорака.✿❊❖�

LED Светлата Возач : Моќ 60 Вати, Универзални AC Влез 100240 V AC, DC Излез 24 V Константен Напон (2.5), 5060 Hz, Класа 2 Напо

Отчукувањата на срцето Следи и Спиење Tracker : фитнес тракер следи срцето во текот на целиот ден и анализир

Тоа е супер лесно да се отсечени од било должина сакате, ги задоволат сите ваши потреби.На еластична бен�

Точка име : chopstick одмор.Тип : chopstick застане.Материјал : Керамички.Големина : Како се покаже.Пакетот Вклучув

Запаливи Течни 4 Цифрен Плакати.Материјал : Polycoated Tagboard.Направен во САД.Пакет Димензии : 10.75" L x 10.75" W x 0.012" H..

* Огледало стакло со поддршка плоча моќ загрева огледало за побрзо се одмрзне,без авто затемнување Лесн�

Индустриски осветленост брзо се поврзете poppet вентил приклучок за да се поврзете директно до црево со же

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12...

Издржливи marbleized гума врвот површината е долготраен и лесно да се чисти.Густа затворен мобилен сунѓерот

6" x 8" или 7" x 7" премиум микрофибер крпа со цврсто stitched рабови.Крпа нема да има жиг.Воден жиг е прикажано ту�

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Scroll