Ново
LIVIKEY Фитнес Тракер, Активност Тракер со отчукувањата на Срцето Следи & Спиење Мониторинг, IP68 Водоотпорен Pedometer, Калории Контра, Здравје Фитнес Види за Спортски Трени

LIVIKEY Фитнес Тракер, Активност Тракер со отчукувањата на Срцето Следи & Спиење Мониторинг, IP68 Водоотпорен

Достапност: Залиха
DEN 513.60

Отчукувањата на срцето Следи и Спиење Tracker : фитнес тракер следи срцето во текот на целиот ден и анализира вашиот сеопфатна спиење квалитет (длабок сон/светлината на спиењето/буден време) во текот на ноќта автоматски, кои би можеле да помогнат да се разбере и да се подобри спиењето услови.Сите-Ден Активност Следење : Нашата активност tracker евиденција на вашата дневна чекори, вежбање далечина, калории се троши и време.Можете лесно да ги видите деталните податоци и поставување на разни функција во Стан. 14 Спортски Начини : Поддршка 14 спортски начини да се провери тренингот на податоци, како што се одење, трчање, качување, пешачење и велосипедизам итн.Поврзете GPS во вашиот паметен телефон, можете да ги пратите вашата вежба пат и растојанија од Стан, кој ги инспирира да се подобри вашето здравје и фитнес цели.Повик и за Известување за Порака : Брзо да го проверите дојдовен повик, SMS пораки и апликација за известувања вклучувајќи ги Facebook, Whats App, Скопје, Instagram ект на вашиот зглоб.Се откажам повици и читате пораки преку вашиот fitness watch.Вграден USB полнач и Широк Компатибилност : Вграден USB полнач, можете да го полните фитнес тракер без USB кабел.Тоа може да се користи до 7 дена по целосно наполнета во 1-2 часа.Smart фитнес бенд е компатибилен со Android 4.4 или погоре, IOS 9.0 или над паметен телефон оперативен систем.Совети : Пред употреба, ве молиме полнење на тракерот за повеќе од 10 минути за да го активирате.Ве молиме симнете и да installl Стан и да се поврзете на тракерот за да вашиот телефон преку стан. (Не поврзат со уредот преку телефон Bluetooth settings (поставки)) Телефонски систем барања : i OS 9.0 или повисоко Андроид 4.4 или повисоко Bluetooth 4.0 или понова Sync : Bluetooth 4.2 Работна Температура : 0°F до 104°F Работно Време : Околу 5-7 дена USB Полнач за Барање : Стандарден USB порта(5 V-500m A) Време на Полнење : 1-2 часа Вода Стандард : IP68.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Издржливи marbleized гума врвот површината е долготраен и лесно да се чисти.Густа затворен мобилен сунѓерот

Ова ќебе мерки 21.6 во дијаметар, е направен за бебе фотографија.Одлична фото реквизит за вашето новороде�

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок 3 / 4инчи машки спој�

Супер вредност од 12 сликарство платно одбори 8 x 10 инчи 100% памук обезбедува платно панели / табли со својо

Сува Бришење На Трансфери нема ТОПЛИНА или ВОДА се бара и дефинитивно НЕ винил налепница или decal.Лесно д�

Индустриски осветленост брзо се поврзете poppet вентил приклучок за да се поврзете директно до црево со же

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Оваа картичка е професионално оценети од страна на PSA.Сликата прикажана е вистински скенирање на картич

Име На Производ : Долг Нос Plier;Тема : Внатрешни Circlip ,Гума Обложена Се Справи.Материјал : Метал, Гума;Вкупна

Сосема нов затворен во пакет кога е применливо.Карактеристики на производот Дел # : 12512 D Цевки ID : 3 / 4" Нав�

Такт уметност купувачи и уметност ентузијасти се разбере дека вредноста на една слика се зголемува ког�

❤Лажни трепки❤ЛАЖНИ трепки за рефус во азија очи мали маскара лепак со rhinestones 101 евтини ardell природен из�

12 Пакет Mor Time Протези Восок големина е 5.11*2.36*1.57 инчи.Оваа стоматолошки восок може да се користи за стомат

Точка име : chopstick одмор.Тип : chopstick застане.Материјал : Керамички.Големина : Како се покаже.Пакетот Вклучув

Тоа е супер лесно да се отсечени од било должина сакате, ги задоволат сите ваши потреби.На еластична бен�

3" КУПОТ PULLPart Број : A1263AEHole Проред : 3" (76 MM)Ширина : 1 3 / 4" (44 MM)вкупна Должина : 4 5 / 8" (117 MM)Проекција : 1 1 / 8" (29 MM)Фи

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Обновливи : Стоматолошки владетел алатка е специјално дизајниран за метал или восок, целосно autoclavable или

100 % ПАМУК ПЛАТНО : Платна се направени од памук, со природна текстура, средни зрна, повисока нијансирање �

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок 1инчи машки спојка

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи�

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.ЦРВЕНИОТ LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC)

Гранка tee со женски врски на две директно завршува и машки врската на гранка.Притиснизаповрзете го вклу�

Пакет Содржина : 100(+ / 2%)Компјутери x Такт се Префрлат;.Нето Тежина : 16g; Контакт Тип : Еден.Главната Боја : Цр

Усвојување на добри материјали, се префрлат делови треба да бидат обработени добро, нема рѓа, прекин и д�

Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Производот процесот на

Суровини #12 памук патка тешки 11.Овој 21 x 27" е единствен големина во 9 : 7 Aspect Ratio.Суперсилна Двојно Внесени Н�

✿❊❖Овој објект е предаден од Кина, тоа ќе трае 1020 дена да пристигнат на вашата адреса за испорака.✿❊❖�

Scroll