Ново
100 Парчиња Emery Одбори за Нокти за Еднократна употреба Нокти Датотеки Двојно Двострано Нокти Алатки (3 Инчи)

100 Парчиња Emery Одбори за Нокти за Еднократна употреба Нокти Датотеки Двојно Двострано Нокти Алатки (3 Инчи)

Достапност: Залиха
DEN 215.76

Материјал : секој ампер нокти датотека се состои од квалитетот sandpaper и дрвен стап, кој е поздрава и може да се спаси од миењето на датотека по употреба.Дизајн : двоен двострано emery одбори имаат круг завршува, кој може да ви даде прилично удобно помине поднесување искуство, можете да го користите груба површина за обликување на ноктите за да се добие саканата форма и помалку груба површина за поднесување на нерамна место.Димензија : секој ампер нокти датотека мерки 8.5 cm/ 3.35 инчи во должина, 1.3 см/ 0.51 инчен во ширина и 0.12 cm/ 0.05 инч во дебелина, мала големина и лесни за да можете да ја користите.Повеќе usages : овие нокти датотеки се погодни за поднесување на ноктите, ноктите, природни нокти, на доградба на акрилни нокти и лажни нокти, одговара за девојки или жени кои сакаат помине уметност.Пакетот вклучува : 100 парчиња нокти датотеки во вкупно, доволно количество за домашна и професионална usages; Боја : сина и розова.Спецификации : Големина на секоја нокти датотека : 8.5 x 1.3 x 0.12 cm/x 3.35 0.51 x 0.05 инчи Боја : сина и розова Количина : 100 парчиња Пакетот вклучува : 100 x Нокти датотеки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ПРОМОВИРА ДЛАБОКО НЕПРЕКИНАТО МИРЕН СОН : Идеален Сон Помош за оние кои страдаат од лош сон, џет заостан

Топката зглобовите функција тешки челик случаи со ПОМM90 имајќи куп дека изолатите на челична прачка од

24pc за Полнење за сите вашиот Hummer Празникот Потреби.Hummer Празникот Комплет.Hummer Вари Додатоци 24pc Hummer Компл

10pcs Мешани Восок Столари и Spatulas Сет за Накит Восок Резба.Квалитетот Резба Меша Во Собата 6.5" Вкупниот Про

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

ИЗВЕДБАТА го СЛЕДИ : Останете информирани и во тек на вашиот фитнес.Мониторот прикажува : Брзина на ВРТЕ

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees R5 WF0 D Ананас Лабава Монистра Антички Бронзен

Пламен ефект, исто така може да биде контролиран, кои го прават нашиот каминот да се декоративен камин с

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 5.38" L X4.0" W X3.25" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 5.0 Lbs.Moog Про

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Правоаголник складирање полица организира мали и преполн кујни; Ова shelving единица ви обе

★Андроид Автомобил Стерео : двојно din стерео систем во автомобилот е опремен со android 9 систем, опремен со

Елегантен дизајн : Ова кафе има јасна крива што те прави единствена.Ако се досадуваат со традиционалнит

Највисок Квалитет, Целосна Боја, АнтиСе Лизга На ЗафатКако Винил Налепница.Ги опфаќа сите круг на клупа

3043016 B Augr Малку 11 / 2" X 17" Weldtec БродГолемо.Weld Tec Брод дупчалка со спирална бургија битови се НАПРАВИ ПОСИЛНО

Тоа може да се конвертира 4 игли на високо страна на 4 игли на ниско страна со два влезови и два излези пре

Се вклопува во 14" x 48" sidekick.Бела епоксидна заврши.Спакувани 10 на картон.Земја на потекло : сад.Оваа жица sidek

Scroll