Ново
Aexit Зелена Гума Клешти Handgrip Метал Внатрешни Директно Circlip Долг Нос -Носот Клешти Plier 6

Aexit Зелена Гума Клешти Handgrip Метал Внатрешни Директно Circlip Долг Нос -Носот Клешти Plier 6

Достапност: Залиха
DEN 2220.00

Име На Производ : Долг Нос Plier;Тема : Внатрешни Circlip ,Гума Обложена Се Справи.Материјал : Метал, Гума;Вкупната Големина : 15 x 5x 1cm / 6" x 2"x 0.4" (L*W*T).Боја : Зелена , Сребро. Tone.Net Тежина : 84g.Пакет Содржина : 1 x Долг Нос Plier. 00perfect алатка за поправка работни места, компјутер одржување, накит, електронски компоненти, риболов алатки, градинарство алатки, итн.Прав нос и внатрешни circlip дизајн нудиме едноставен и лесен начин кога се работи.Гума обложени рачка за удобно и сигурно зафат .0.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Десктоп организатор им овозможува на вашиот жици да помине преку врвот на биро на правилен и соодветен �

Точка име : chopstick одмор.Тип : chopstick застане.Материјал : Керамички.Големина : Како се покаже.Пакетот Вклучув

[МЕША ТЕХНОЛОГИЈА] Веднаш се покријат брада закрпи & лицето коса ќелава места со прецизност & реални полн

Тоа е супер лесно да се отсечени од било должина сакате, ги задоволат сите ваши потреби.На еластична бен�

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок 1инчи машки спојка.

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12...

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 11mm 6точка приклучок, 77mm (3.03инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium челична ко

ВНИМАНИЕ ГРАБАЊЕ ДИЗАЈНИ Високо видливи бои и графика за итно идентификација на важните области, напра

Компактен и лесен, Лаптоп големина, лесен за носење, и задно дизајн за вашата гледање погодност.Особено �

Супер вредност од 12 сликарство платно одбори 8 x 10 инчи 100% памук обезбедува платно панели / табли со својо

Усвојување на добри материјали, се префрлат делови треба да бидат обработени добро, нема рѓа, прекин и д�

Сосема нов затворен во пакет кога е применливо.Карактеристики на производот Дел # : 12512 D Цевки ID : 3 / 4" Нав�

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

Суровини #12 памук патка тешки 11.Овој 21 x 27" е единствен големина во 9 : 7 Aspect Ratio.Суперсилна Двојно Внесени Н�

Оваа картичка е професионално оценети од страна на PSA.Сликата прикажана е вистински скенирање на картич

●Возови издржливост, флексибилност и мускулите обука ●Промовира циркулацијата на крвта и го зајакнув�

трепките eyelash curler раст серум лепак советодавни материјали четка апликатори лепило алатка и веѓа четки з

Гранка tee со женски врски на две директно завршува и машки врската на гранка.Притиснизаповрзете го вклу�

Ова ќебе мерки 21.6 во дијаметар, е направен за бебе фотографија.Одлична фото реквизит за вашето новороде�

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.СИНА LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC) НА OFF

6" x 8" или 7" x 7" премиум микрофибер крпа со цврсто stitched рабови.Крпа нема да има жиг.Воден жиг е прикажано ту�

3" КУПОТ PULLPart Број : A1263AEHole Проред : 3" (76 MM)Ширина : 1 3 / 4" (44 MM)вкупна Должина : 4 5 / 8" (117 MM)Проекција : 1 1 / 8" (29 MM)Фи

Обновливи : Стоматолошки владетел алатка е специјално дизајниран за метал или восок, целосно autoclavable или

Scroll