Ново
Биро Кабел Grommet,Биро Grommet 5PCS Биро Жица Дупка Капак База Компјутер Gromet Табела Кабел Штекерот Порта Површината Линија Кутија Организатор оков за Мебел 50/53/60mm Кабел Дуп

Биро Кабел Grommet,Биро Grommet 5PCS Биро Жица Дупка Капак База Компјутер Gromet Табела Кабел Штекерот Порта

Достапност: Залиха
DEN 484.56

Десктоп организатор им овозможува на вашиот жици да помине преку врвот на биро на правилен и соодветен начин, создавање на уреден изглед и изработка на жици и во масата и работа област повеќе чисти.Лесно да го инсталирате, со отстранлив капак, погоден за повеќето жици, и лесен за употреба.Направи кабел на целиот компјутер или уред уредни, наместо да виси на работ, за да се направи уредни изглед.Мултифункционален апликација, биро линија тока, таписерии изработка, мазна и сјајна, може да се уредно организира жици на дом, канцеларија, училиште компјутерски бироа, компјутерски периферни уреди, канцелариска опрема и забава системи.Висок капацитет.Флексибилни отворање можат да се сместат повеќе жици од која било насока за нова инсталација или замена.Можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања, ние ќе ви помогнат да се реши тоа и да ви даде најдобра услуга за поддршка. 5 PCS Биро Жица Дупка Капак База Компјутер Gromet Табела Кабел Штекерот Порта Површината Линија Кутија Организатор оков за Мебел 50/53/60mm.Сите Линија ќе се покаже јасно.Овозможува жици и кабел за да помине низ безбедно и уредно.Погодни за повеќе големината компјутерски кабел.Изработени од пластични материјали, со полиран финиш, никогаш нула и scuff вашиот кабел.Идеален додаток за да го инсталирате кабел на компјутер биро, се користи широко во канцеларија, дома, хотел, банка, итн.Материјал : plastic Diameter : 50/53/ 60mm Color : сребро Пакет се Вклучени : 5pc x Кабел Дупка Cover Note : ве Молиме овозможи 1 - 3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!носат-отпорни, издржливи во употреба.Ефективна кабел и жица за управување, заштита и се кријат од кабли и жици, да ги задржи на табелата чисти и уредно, и се исто така добар декорација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.СИНА LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC) НА OFF

LED Светлата Возач : Моќ 60 Вати, Универзални AC Влез 100240 V AC, DC Излез 24 V Константен Напон (2.5), 5060 Hz, Класа 2 Напо

Сува Бришење На Трансфери нема ТОПЛИНА или ВОДА се бара и дефинитивно НЕ винил налепница или decal.Лесно д�

Пакет Содржина : 100(+ / 2%)Компјутери x Такт се Префрлат;.Нето Тежина : 16g; Контакт Тип : Еден.Главната Боја : Цр

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок...

3" КУПОТ PULLPart Број : A1263AEHole Проред : 3" (76 MM)Ширина : 1 3 / 4" (44 MM)вкупна Должина : 4 5 / 8" (117 MM)Проекција : 1 1 / 8" (29 MM)Фи

* Виртуелен 7.1 канал звук симулација на софтвер може да се подобри нивото на игри аудио, погоден за звучн�

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Издржливи marbleized гума врвот површината е долготраен и лесно да се чисти.Густа затворен мобилен сунѓерот

Супер вредност од 12 сликарство платно одбори 8 x 10 инчи 100% памук обезбедува платно панели / табли со својо

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

Индустриски осветленост брзо се поврзете poppet вентил приклучок за да се поврзете директно до црево со же

Тоа е супер лесно да се отсечени од било должина сакате, ги задоволат сите ваши потреби.На еластична бен�

Обновливи : Стоматолошки владетел алатка е специјално дизајниран за метал или восок, целосно autoclavable или

Гранка tee со женски врски на две директно завршува и машки врската на гранка.Притиснизаповрзете го вклу�

ДУВАЧКИОТ МАТЕРИЈАЛ : MK8 млазницата се изработени од месинг материјал.Со сјајни изглед и долг животен ве

Ова ќебе мерки 21.6 во дијаметар, е направен за бебе фотографија.Одлична фото реквизит за вашето новороде�

★Оптички Фокус Технологија : Криви reflectors се дизајнирани за да се зголеми светлината бербата да се доста

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок 1инчи машки спојка

1.Бебето Changeing Подлога е Направен на Здрава Полиестер Влакна, лесно да се Мијат(машина за перење)...

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

6" x 8" или 7" x 7" премиум микрофибер крпа со цврсто stitched рабови.Крпа нема да има жиг.Воден жиг е прикажано ту�

Такт уметност купувачи и уметност ентузијасти се разбере дека вредноста на една слика се зголемува ког�

Scroll