Ново
9x9 Кучиња Силуета Матрицата Дефиниција за Обновливи Пластични од Jroma

9x9 Кучиња Силуета Матрицата Дефиниција за Обновливи Пластични од Jroma

Достапност: Залиха
DEN 167.76

МАТЕРИЈАЛИ : Ние професионално дизајн и прецизност-намалување на сите наши stencils на 7 мили, лесно затемнети, јасно Mylar пластика.Нашите Mylar е флексибилен, трајни, еднократно, и може да се чистат лесно.СЛИКА : бела силуета на сликата претставува матрицата.Сивата боја ја претставува празниот простор што може да се користи за вашата креативност.УПОТРЕБА : Stencils се совршени за декоративни сигнализацијата, занаети, мебел, ткаенини, ѕидови, креда сликарство, стакло гравирање, плочка, печење.ГАРАНЦИЈА : Вашето купување ќе се вклучат квалитетни материјали, професионални пакување, и навремена испорака со секоја цел.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со вашата нарачка, и ние ќе го поправи тоа веднаш.Ние професионално дизајн и прецизност-намалување на сите наши stencils на 7 мили, лесно затемнети, јасно Mylar пластика.Нашите Mylar е флексибилен, трајни, еднократно, и може да се чистат лесно.Бела силуета на сликата претставува матрицата.Сивата боја ја претставува празниот простор што може да се користи за вашата креативност.Stencils се совршени за декоративни сигнализацијата, занаети, мебел, ткаенини, ѕидови, креда сликарство, стакло гравирање, плочка, печење.Вашето купување ќе се вклучат квалитетни материјали, професионални пакување, и навремена испорака со секоја цел.Ние сме посветени на најдобрите услуги на клиентите.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со вашата нарачка, и ние ќе го поправи тоа веднаш.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Оперативен Систем : Android 10.0, Octa Core CPU Processor 2 GB RAM меморија+32 GB ROM.Екран : 2.5 D+IPS, 1280*720 HD QLED Резолуцијата на Екра

【Голем Екран во Боја & Воздухот се Пропустливи Клип】Нашиот нов автомобил bluetooth адаптер донесува голем

FITMENT Пониски Топката Зглобовите 2002 2003 2004 За Џип Слобода.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за 2 K3199 Пред Долниот Топката

1 : 4 SHINYBOW SВИДЕО + АУДИО ДИСТРИБУЦИЈА ЗАСИЛУВАЧ SPLITTER.На 1x4 SVideo / Аналогни Аудио Дистрибуција Засилувач е ди

Елегантен дизајн : Ова кафе има јасна крива што те прави единствена.Ако се досадуваат со традиционалнит

Тоа може да се конвертира 4 игли на високо страна на 4 игли на ниско страна со два влезови и два излези пре

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 6.0" L X3.25" W X1.75" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 1.769996 Lbs.Moog

【Целосна Вежба Дијамант Сликарство】сликата е полна со дијаманти, квалитет магија дијаманти да изглед

Логика на ниво на shifter BiDirectional со 4 канали помеѓу високи логика и ниска логика.Ќе може успешно да ги поста

Пакетот Висина На Производот Е 1.7 Инчи.Земја На Потекло : Сад.Пакетот Должина На Производот Е Од 1,5 Инчи.П

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

★Андроид Автомобил Стерео : двојно din стерео систем во автомобилот е опремен со android 9 систем, опремен со

кутија крајот клуч големина : 21 / 8 во.тело материјал : Алуминиумски Челик.отворен крај клуч големина : 21 / 8

НеПредизвика, НеМагнетна РЕЗОНАНЦА и Чиста Соба средини; Отпорни на Корозија дури и во најтешките среди

Име На Производ : Нивото На Водата Сензор;Модел Бр : ZP4510;Max Контакт Оценка : Max Контакт Оценка;10 W : 10 W.Макс П

Компатибилни Модели : Ова Екструдер Моторни комплет е компатибилен со Creality 3 D принтери Ender 3 / Ender 3 Pro / Ender 3

Топката зглобовите функција тешки челик случаи со ПОМM90 имајќи куп дека изолатите на челична прачка од

Молибден обложени да се кандидира ладилникот и престој остри подолго.Висок степен на 1060 јаглероден чел

Се користи за да се создаде двоен hangrail решетката.За да додадете капацитет.Популарната за деца облека, бл

24pc за Полнење за сите вашиот Hummer Празникот Потреби.Hummer Празникот Комплет.Hummer Вари Додатоци 24pc Hummer Компл

Професионални Морски Алатки Сет : Вкупно 8 производи, вклучувајќи 2 Hummer Рак Крекери, 2 Црвени Hummer Школка П

Бренд : Boekel Научни.Mpn : 241000 ACD.Оваа Напредна Мобилен Дијагностика ACD Hyb EZ Хибридизација Печка е во одлична с

3043016 B Augr Малку 11 / 2" X 17" Weldtec БродГолемо.Weld Tec Брод дупчалка со спирална бургија битови се НАПРАВИ ПОСИЛНО

ПРОМОВИРА ДЛАБОКО НЕПРЕКИНАТО МИРЕН СОН : Идеален Сон Помош за оние кои страдаат од лош сон, џет заостан

Spotgun Jr вбризгување на пиштол со R12 и R134a адаптери.Универзална A / C боја касети (SAEJ2297 заверена и OEM одобрени

Обичај моделирани удар панели се наменети за 6.5" јазик и гром во мртов простор НАД метри и подалеку од ва

10pcs Мешани Восок Столари и Spatulas Сет за Накит Восок Резба.Квалитетот Резба Меша Во Собата...

Компатибилен со Nikon, Canon и Sony Дигитални Камери.Брзо ревелосипедизам време 0.1 4 секунди.Водич Број 54 со ISO100

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees R5 WF0 D Ананас Лабава Монистра Антички Бронзен

Scroll