Ново
Телефон 3D HD Екран Enlarger Зголемувачот со Количка за Носителот Стојат Преносни HD Проекторот Екран за Сите паметни телефони (10inches,Бела)

Телефон 3D HD Екран Enlarger Зголемувачот со Количка за Носителот Стојат Преносни HD Проекторот Екран за Сите

Достапност: Залиха
DEN 626.88

Компактен и лесен, Лаптоп големина, лесен за носење, и задно дизајн за вашата гледање погодност.Особено погоден за гледање филмови во 3 D и 3 D ефект е посилен.Одлично за читање на весникот вест се види на интернет како лупа.Едно парче дизајн на производот спречува деформација и добро ги штити своите екран.Едноставни и стилски дизајн ,Ослободување на вашите раце, да го прилагодите удобно Агол на гледање, и да се грижи за здравјето на грлото на ' рбетот.Спецификации : Име : се Протега мобилен телефон екран засилувач Материјал : ABS + Акрилик Големина на Екран : 10inches 12 инчи Големина : 260*174*9mm / 10.23 * 6.85* 0.35 Инчи Зголемување : 2-4 Пати Повод : Неврзан Материјал : АБС Боја : црна, бела црвена (Како слика show) Компатибилен со : за сите видови на паметни телефони Пакет се Вклучени : 1 Парче Телефон Екран Зголемувачот Забелешка : 1. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата. 2. Се обрне внимание за да се избегне рефракција на надворешни light The прикажување на растојание од 1,5 метри до 2 метри работи најдобро 3. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

* Виртуелен 7.1 канал звук симулација на софтвер може да се подобри нивото на игри аудио, погоден за звучн�

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи�

Тркалезна четка големина : 2.4 2.4 x x 1.6 во;бамбус база со нерѓосувачки челик држачот.Брада чешел големина : 4

100 % ПАМУК ПЛАТНО : Платна се направени од памук, со природна текстура, средни зрна, повисока нијансирање �

Гранка tee со женски врски на две директно завршува и машки врската на гранка.Притиснизаповрзете го вклу�

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 11mm 6точка приклучок, 77mm (3.03инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium челична ко

Пакет Содржина : 100(+ / 2%)Компјутери x Такт се Префрлат;.Нето Тежина : 16g; Контакт Тип : Еден.Главната Боја : Цр

Обновливи : Стоматолошки владетел алатка е специјално дизајниран за метал или восок, целосно autoclavable или

Обезглавени поставите завртки се исто така познат како слепи навртки или копачка завртки.Има некој обј�

ТАМПА ПЕЧАТЕЊЕ Е ОТВОРЕН ЗА БИЗНИС.Ние сме во моментов работат под нормални производство и испорака рас

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Рака Мие Само.Големите челична конструкција.Hot dip galvanised.Одговара на повеќето нормални кофи.Висина : 8.25 во

❤Лажни трепки❤ЛАЖНИ трепки за рефус во азија очи мали маскара лепак со rhinestones 101 евтини ardell природен из�

ДУВАЧКИОТ МАТЕРИЈАЛ : MK8 млазницата се изработени од месинг материјал.Со сјајни изглед и долг животен ве

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок...

Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Производот процесот на

Точка име : chopstick одмор.Тип : chopstick застане.Материјал : Керамички.Големина : Како се покаже.Пакетот Вклучув

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.ЦРВЕНИОТ LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC)

6" x 8" или 7" x 7" премиум микрофибер крпа со цврсто stitched рабови.Крпа нема да има жиг.Воден жиг е прикажано ту�

Scroll