Ново
Оган Retardant 2 парчиња Панел Конектор Приклучок за Машинска Опрема

Оган Retardant 2 парчиња Панел Конектор Приклучок за Машинска Опрема

Достапност: Залиха
DEN 547.20

Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Производот процесот на производство има висока точност и, исто така, ги исполнува стандардите.Со одлична изработка, може да се совршена замена за стариот.Производот се користи оган retardant/пламен retardant материјал, кој може подобро да се заштити производот.Употреба на високо‑квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен век.Функција : 1. Производот се користи оган retardant/пламен retardant материјал, кој може подобро да се заштити product2. Употреба на високо‑квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен life3. Производот процесот на производство има висока точност и, исто така, ги исполнува standards4. Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добра performance5. Со одлична изработка, може да се совршена замена за стариот one Spec : Предмет Тип : RJ45 Водоотпорен Plug Interface Тип : RJ45 (кристал шеф)Форма : Round Production Процес : Инјекција molding Features : отпорност кон Пожар/пламен retardant Contact Материјал : Copper Insulator Материјал : PAShell Материјал : Цинк легура хром plating Rubber Core Материјал : PA66 Suitable Жица со Дијаметар : Прибл. 5.5 ~ 7.0 mm / 0.2 ~ 0.3 in Suitable за Кабел : 24-26 AWGApplicable Температура : -40℃-+80℃Изолација Отпор : ≥100 MΩContact Отпорност : ≤5 MΩInsertion и Отстранување Пати : ≥500 Whether да го Блокира : Yes Protection Ниво : IP67 Executive Стандард : минлив исхемичен напад/EIA568 B и ISO/IEC11801 standards Package Листата : 2 x Приклучокот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.ЦРВЕНИОТ LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC)

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12 Преносот н

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 11mm 6точка приклучок, 77mm (3.03инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium челична ко

Обновливи : Стоматолошки владетел алатка е специјално дизајниран за метал или восок, целосно autoclavable или

Овој софтвер е специјално наменета за уреди кои се и ќе бидат обезбедени за корисници foran неограничен вр

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

LED Светлата Возач : Моќ 60 Вати, Универзални AC Влез 100240 V AC, DC Излез 24 V Константен Напон (2.5), 5060 Hz, Класа 2 Напо

Сосема нов затворен во пакет кога е применливо.Карактеристики на производот Дел # : 12512 D Цевки ID : 3 / 4" Нав�

ТАМПА ПЕЧАТЕЊЕ Е ОТВОРЕН ЗА БИЗНИС.Ние сме во моментов работат под нормални производство и испорака рас

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок 1инчи машки спојка

LuberПофини MXM филтри за воздух понуда 2530 проценти повеќе нечистотијаодржување капацитет, дури и во најек�

Оваа заштитна фолија покрива само на активната површина на екранот, а НЕ на целиот уред екран.Ultra HD : 99% тр

Пакет Содржина : 100(+ / 2%)Компјутери x Такт се Префрлат;.Нето Тежина : 16g; Контакт Тип : Еден.Главната Боја : Цр

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

Издржливи marbleized гума врвот површината е долготраен и лесно да се чисти.Густа затворен мобилен сунѓерот

[МЕША ТЕХНОЛОГИЈА] Веднаш се покријат брада закрпи & лицето коса ќелава места со прецизност & реални полн

【Plug & Play】со Помош на usbc sd читач на картички адаптер, лесно можете да даунлоадирате слики и на видеа од ва

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок 3 / 4инчи машки спој�

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

●Возови издржливост, флексибилност и мускулите обука ●Промовира циркулацијата на крвта и го зајакнув�

Тркалезна четка големина : 2.4 2.4 x x 1.6 во;бамбус база со нерѓосувачки челик држачот.Брада чешел големина : 4

Усвојување на добри материјали, се префрлат делови треба да бидат обработени добро, нема рѓа, прекин и д�

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи�

Scroll