Ново
LZKW Surge Protector, AC напон 220V Моќ Пренапони во Заштитник, Безбедност Практични Алуминиум Легура Мулти-Ниво на Заштита Трајни производи за видео надзор AC/DC Моќност

LZKW Surge Protector, AC напон 220V Моќ Пренапони во Заштитник, Безбедност Практични Алуминиум Легура Мулти-Ниво

Достапност: Залиха
DEN 2016.00

Серија серија единечен канал ac/dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac/dc моќност дистрибуција опрема, како што се SPC прекинувач, безбедносен систем за следење, итн.Мулти-ниво на заштита коло, остаток на депресија.Одлични перформанси капацитет на проток, брз одговор.Овој производ е прекрасен изглед, лесен за инсталација и конекција, едноставни за одржување, и може да работат постојано во суровата средина за долго време.Овој производ се користи за пред крајот на ac/dc моќност на дистрибуција, опрема за да се спречи оштетување на системот или опрема предизвикани од индукција overvoltage и прекуструјна предизвикани од или пренапони.Карактеристики : Серија серија единечен канал AC/DC моќност arrester, што се користи за заштита на ac/dc моќност дистрибуција опрема, како што се SPC прекинувач, безбедносен систем за следење, итн.Одлични перформанси капацитет на проток, брз одговор Мулти-ниво на заштита коло, остаток на депресија Овој производ е прекрасен изглед, лесен за инсталација и конекција, едноставни за одржување, и може да работат постојано во суровата средина за долго време.Овој производ се користи за пред крајот на AC/DC моќност на дистрибуција, опрема за да се спречи оштетување на системот или опрема предизвикани од индукција overvoltage и прекуструјна предизвикани од или бран, Погоден за различни ниска-напон на напојување системи, како што е излезен терминал на средно напојување опрема, DC дистрибуција на екранот, и други различни DC напојување опрема, ранливи на штрајкови, на заштита на опрема енергетски систем од оштетувањата предизвикани од над напон Спецификација : Номинална работен напон : AC220 V Рангирани работат на струјата : 5 A Номинална испуштање струја(8/20µS)Во : 5k A Максимална испуштање струја(8/20µS)Imax : 10k A Максимален непрекинат оперативен напон : 275 V Граница напон : не повеќе од≤900 V Protection mode : L-PE N-ЈП Куќиште материјал : алуминиум легура,UL94-V0 Големина на : 10.2*2.5*2.5 cm/4*1*1in Тежина : Околу.105g/3.7 оз Пакет листа : 1 x Моќ Пренапони во Заштитник.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100 % ПАМУК ПЛАТНО : Платна се направени од памук, со природна текстура, средни зрна, повисока нијансирање �

ДУВАЧКИОТ МАТЕРИЈАЛ : MK8 млазницата се изработени од месинг материјал.Со сјајни изглед и долг животен ве

【ВисокоКвалитетни Материјали】производот е изработен од мека и издржливи 600 D Оксфорд ткаенина, кои се �

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

Овој софтвер е специјално наменета за уреди кои се и ќе бидат обезбедени за корисници foran неограничен вр

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок...

Безбедност состојка, без несакани ефекти, без иритација и за кожата.Содржи 14 бои за да се исполнат разли�

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12...

Оваа картичка е професионално оценети од страна на PSA.Сликата прикажана е вистински скенирање на картич

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 11mm 6точка приклучок, 77mm (3.03инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium челична ко

Вметнете фитинг има еден или повеќе ребра за создавање на тесни печат и се поврзува две цевки или цевки �

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.ЦРВЕНИОТ LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC)

LED Светлата Возач : Моќ 60 Вати, Универзални AC Влез 100240 V AC, DC Излез 24 V Константен Напон (2.5), 5060 Hz, Класа 2 Напо

ТАМПА ПЕЧАТЕЊЕ Е ОТВОРЕН ЗА БИЗНИС.Ние сме во моментов работат под нормални производство и испорака рас

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.СИНА LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC) НА OFF

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

Издржливи marbleized гума врвот површината е долготраен и лесно да се чисти.Густа затворен мобилен сунѓерот

LuberПофини MXM филтри за воздух понуда 2530 проценти повеќе нечистотијаодржување капацитет, дури и во најек�

Двоен слој дизајн : На фототерапија машина може да бидат сместени на дното на ноктите перница, а на рака �

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12 Преносот н

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

Тоа е супер лесно да се отсечени од било должина сакате, ги задоволат сите ваши потреби.На еластична бен�

Соодветна Големина : Дното дијаметар е 17cm, горниот дијаметар is20.5cm, Висина со Дршката е 19.5 cm.Свадба цвет к�

Тркалезна четка големина : 2.4 2.4 x x 1.6 во;бамбус база со нерѓосувачки челик држачот.Брада чешел големина : 4

Ова ќебе мерки 21.6 во дијаметар, е направен за бебе фотографија.Одлична фото реквизит за вашето новороде�

3" КУПОТ PULLPart Број : A1263AEHole Проред : 3" (76 MM)Ширина : 1 3 / 4" (44 MM)вкупна Должина : 4 5 / 8" (117 MM)Проекција : 1 1 / 8" (29 MM)Фи

【Plug & Play】со Помош на usbc sd читач на картички адаптер, лесно можете да даунлоадирате слики и на видеа од ва

Пакет Содржина : 100(+ / 2%)Компјутери x Такт се Префрлат;.Нето Тежина : 16g; Контакт Тип : Еден.Главната Боја : Цр

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

Scroll