Ново
MorTime 12 ПАКЕТ Протези Восок Стоматолошки Восок со Шарени Складирање на Предмети, од кои 60 Ортодонтски Восок Ленти за Протези Aligners Носителите

MorTime 12 ПАКЕТ Протези Восок Стоматолошки Восок со Шарени Складирање на Предмети, од кои 60 Ортодонтски Восок

Достапност: Залиха
DEN 167.76

12 Пакет - Mor Time Протези Восок големина е 5.11*2.36*1.57 инчи.Оваа стоматолошки восок може да се користи за стоматолошки восок, заб за поправка и стоматолошки пополнување за скршен заб.Најдобар Квалитет - Протези Восокот е направен од парафински-базирани восок е unscented и flavorless.Тоа може да контакт на вашите заби и кожата, Тоа е нетоксичен, безбеден и без несакани ефекти.Можете да го земе, со отворено и патуваат и на секаде.Лесно Складирање - Нашите Протези Восок е пренослив лесни, и восок е безбедно не-токсични, може да бидат сигурни употреба.Протезите Восок може да се чистат лесно да се чисти и обесени сува.Ако сте забот и убавина ентузијаст нашите протези восок ќе биде вашиот најдобар избор.Чиста - Тоа може да се задржи вашите заби чисти и се одлични за дневна, патување употреба.Им даде на вас и вашето семејство чисти и здрави заби.Со користење на овие протези восок може да се задржи четка чисти и здрави за вашиот секојдневен живот.Широко се Користи - дентален Восок лесен за употреба и лесно да се продавница.Додадете овие во вашиот живот.Одлична за сите возрасти.Во меѓувреме, малата големина ви овозможува да не се додавање на дополнителна тежина на вашата чанта или ранец.Mor Time Протези Восок големина е 5.11*2.36*1.57 инчи.Оваа стоматолошки восок може да се користи за стоматолошки восок, заб за поправка и стоматолошки пополнување за скршен заб.Дентален Восок лесен за употреба и лесно да се продавница.Додадете овие во вашиот живот.Одлична за сите возрасти.Во меѓувреме, малата големина ви овозможува да не додавање на дополнителна тежина на вашата чанта или ранец.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

3" КУПОТ PULLPart Број : A1263AEHole Проред : 3" (76 MM)Ширина : 1 3 / 4" (44 MM)вкупна Должина : 4 5 / 8" (117 MM)Проекција : 1 1 / 8" (29 MM)Фи

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок...

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.СИНА LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC) НА OFF

Ова ќебе мерки 21.6 во дијаметар, е направен за бебе фотографија.Одлична фото реквизит за вашето новороде�

Оваа картичка е професионално оценети од страна на PSA.Сликата прикажана е вистински скенирање на картич

【Plug & Play】со Помош на usbc sd читач на картички адаптер, лесно можете да даунлоадирате слики и на видеа од ва

Пакет Содржина : 100(+ / 2%)Компјутери x Такт се Префрлат;.Нето Тежина : 16g; Контакт Тип : Еден.Главната Боја : Цр

Тркалезна четка големина : 2.4 2.4 x x 1.6 во;бамбус база со нерѓосувачки челик држачот.Брада чешел големина : 4

Обновливи : Стоматолошки владетел алатка е специјално дизајниран за метал или восок, целосно autoclavable или

Одличен Додаток Homydom универзална пиедестал планината е одличен додаток за вашиот дом, инсталиран во па�

Безбедност состојка, без несакани ефекти, без иритација и за кожата.Содржи 14 бои за да се исполнат разли�

Издржливи marbleized гума врвот површината е долготраен и лесно да се чисти.Густа затворен мобилен сунѓерот

【ВисокоКвалитетни Материјали】производот е изработен од мека и издржливи 600 D Оксфорд ткаенина, кои се �

ДУВАЧКИОТ МАТЕРИЈАЛ : MK8 млазницата се изработени од месинг материјал.Со сјајни изглед и долг животен ве

【Моменти】Изработени од еколошки премиум материјали.Висока еластичност и може да биде машина за измие�

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Соодветна Големина : Дното дијаметар е 17cm, горниот дијаметар is20.5cm, Висина со Дршката е 19.5 cm.Свадба цвет к�

Сосема нов затворен во пакет кога е применливо.Карактеристики на производот Дел # : 12512 D Цевки ID : 3 / 4" Нав�

●Возови издржливост, флексибилност и мускулите обука ●Промовира циркулацијата на крвта и го зајакнув�

Рака Мие Само.Големите челична конструкција.Hot dip galvanised.Одговара на повеќето нормални кофи.Висина : 8.25 во

100 % ПАМУК ПЛАТНО : Платна се направени од памук, со природна текстура, средни зрна, повисока нијансирање �

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

Двоен слој дизајн : На фототерапија машина може да бидат сместени на дното на ноктите перница, а на рака �

ВНИМАНИЕ ГРАБАЊЕ ДИЗАЈНИ Високо видливи бои и графика за итно идентификација на важните области, напра

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

Обезглавени поставите завртки се исто така познат како слепи навртки или копачка завртки.Има некој обј�

Scroll