Ново
BFWood Брада Чешел Четка во Собата за Мажите - Одлични за Бради и Мустаќи

BFWood Брада Чешел Четка во Собата за Мажите - Одлични за Бради и Мустаќи

Достапност: Залиха
DEN 652.32

Тркалезна четка големина : 2.4 2.4 x x 1.6 во;бамбус база со нерѓосувачки челик држачот.Брада чешел големина : 4.65 x 2.05 во; Направени од страна 100% сандаловина.Овална форма големина на четката : 1.57 x 3.35 x 1.42 во; црн орев дрво.На свиња влакната еднакво дистрибуирате масла во текот на лицето коса за да се спречи сушењето и чешање.Добра потпора : криви на брада чешел дизајн го прави тоа убаво се вклопува во рака и, исто така, овозможува да се приближите до кожа при чешлање брада.BFWood Бренд Приказна Овозможувајќи им на мажите да ги задржат своите бради во топ состојба секогаш е во срцето на се што работиме.Ние започна со дизајнирање на брада четки и чешли, и постојано се стремиме да се подобри и зголеми со додавање на повеќе производи.Нашата приказна е сеуште продолжува како нашите производи да станат уште повеќе популарна поради вешт занает работа и употреба на високо квалитетни материјали.Сме го направиле тоа, нашата мисија никогаш да не принос до несовршеност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Одличен Додаток Homydom универзална пиедестал планината е одличен додаток за вашиот дом, инсталиран во па�

Сосема нов затворен во пакет кога е применливо.Карактеристики на производот Дел # : 12512 D Цевки ID : 3 / 4" Нав�

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи�

Пакет Содржина : 100(+ / 2%)Компјутери x Такт се Префрлат;.Нето Тежина : 16g; Контакт Тип : Еден.Главната Боја : Цр

●Возови издржливост, флексибилност и мускулите обука ●Промовира циркулацијата на крвта и го зајакнув�

* Виртуелен 7.1 канал звук симулација на софтвер може да се подобри нивото на игри аудио, погоден за звучн�

【Plug & Play】со Помош на usbc sd читач на картички адаптер, лесно можете да даунлоадирате слики и на видеа од ва

Овој софтвер е специјално наменета за уреди кои се и ќе бидат обезбедени за корисници foran неограничен вр

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.СИНА LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC) НА OFF

Обновливи : Стоматолошки владетел алатка е специјално дизајниран за метал или восок, целосно autoclavable или

Сува Бришење На Трансфери нема ТОПЛИНА или ВОДА се бара и дефинитивно НЕ винил налепница или decal.Лесно д�

Усвојување на добри материјали, се префрлат делови треба да бидат обработени добро, нема рѓа, прекин и д�

LuberПофини MXM филтри за воздух понуда 2530 проценти повеќе нечистотијаодржување капацитет, дури и во најек�

Безбедност состојка, без несакани ефекти, без иритација и за кожата.Содржи 14 бои за да се исполнат разли�

[МЕША ТЕХНОЛОГИЈА] Веднаш се покријат брада закрпи & лицето коса ќелава места со прецизност & реални полн

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12 Преносот н

Соодветна Големина : Дното дијаметар е 17cm, горниот дијаметар is20.5cm, Висина со Дршката е 19.5 cm.Свадба цвет к�

ДУВАЧКИОТ МАТЕРИЈАЛ : MK8 млазницата се изработени од месинг материјал.Со сјајни изглед и долг животен ве

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

100 % ПАМУК ПЛАТНО : Платна се направени од памук, со природна текстура, средни зрна, повисока нијансирање �

Тоа е супер лесно да се отсечени од било должина сакате, ги задоволат сите ваши потреби.На еластична бен�

3" КУПОТ PULLPart Број : A1263AEHole Проред : 3" (76 MM)Ширина : 1 3 / 4" (44 MM)вкупна Должина : 4 5 / 8" (117 MM)Проекција : 1 1 / 8" (29 MM)Фи

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

Ова ќебе мерки 21.6 во дијаметар, е направен за бебе фотографија.Одлична фото реквизит за вашето новороде�

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок 1инчи машки спојка.

【ВисокоКвалитетни Материјали】производот е изработен од мека и издржливи 600 D Оксфорд ткаенина, кои се �

Scroll