Ново
Спортски Ткаеше HTV (19.66 x 12) - Спортски Лесна

Спортски Ткаеше HTV (19.66 x 12) - Спортски Лесна

Достапност: Залиха
DEN 352.56

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12. Преносот на топлината листови се, исто така, Еко Растворувач печатени на Топлина за Пренос на Винил.Тоа може да се намали во винил намали плотер или занает машина.На преносот на топлината материјал нема превозникот лист, TTD Лесно Маска мора да се купи одделно.Сечење, Притискање и Перење инструкции може да се најде во описот подолу!.Намалување саканата слика (не огледало), плевел и се применуваат трансфер лента, отстранете од подлога, место на облека со лицето нагоре, се покрива со капак лист и притиснете.Инструкции за Сечење и Притискање - загрејте облека 2-3 секунди - Температура 310 F - Време 11-15 секунди - Притисок медиум - Топло кора (почекајте околу 5 секунди)за Перење инструкции : - Оставете ги заврши објектот за најмалку 24 часа пред миењето. - Ткаенини, тогаш може да биде машина изми одделно (внатре и надвор, НЕ КОРИСТЕТЕ КАЈГАНА или кајгана додаток на детергент) во ладна вода. - НЕ користете течни ткаенина омекнувач - Сува на нормалното поставување; не сува чиста.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【ВисокоКвалитетни Материјали】производот е изработен од мека и издржливи 600 D Оксфорд ткаенина, кои се �

●Возови издржливост, флексибилност и мускулите обука ●Промовира циркулацијата на крвта и го зајакнув�

Рака Мие Само.Големите челична конструкција.Hot dip galvanised.Одговара на повеќето нормални кофи.Висина : 8.25 во

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 11mm 6точка приклучок, 77mm (3.03инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium челична ко

Сува Бришење На Трансфери нема ТОПЛИНА или ВОДА се бара и дефинитивно НЕ винил налепница или decal.Лесно д�

[МЕША ТЕХНОЛОГИЈА] Веднаш се покријат брада закрпи & лицето коса ќелава места со прецизност & реални полн

ДУВАЧКИОТ МАТЕРИЈАЛ : MK8 млазницата се изработени од месинг материјал.Со сјајни изглед и долг животен ве

Пакет Содржина : 100(+ / 2%)Компјутери x Такт се Префрлат;.Нето Тежина : 16g; Контакт Тип : Еден.Главната Боја : Цр

ВНИМАНИЕ ГРАБАЊЕ ДИЗАЈНИ Високо видливи бои и графика за итно идентификација на важните области, напра

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон

Безбедност состојка, без несакани ефекти, без иритација и за кожата.Содржи 14 бои за да се исполнат разли�

Соодветна Големина : Дното дијаметар е 17cm, горниот дијаметар is20.5cm, Висина со Дршката е 19.5 cm.Свадба цвет к�

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12 Преносот н

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

【Plug & Play】со Помош на usbc sd читач на картички адаптер, лесно можете да даунлоадирате слики и на видеа од ва

Сосема нов затворен во пакет кога е применливо.Карактеристики на производот Дел # : 12512 D Цевки ID : 3 / 4" Нав�

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

LED Светлата Возач : Моќ 60 Вати, Универзални AC Влез 100240 V AC, DC Излез 24 V Константен Напон (2.5), 5060 Hz, Класа 2 Напо

Овој софтвер е специјално наменета за уреди кои се и ќе бидат обезбедени за корисници foran неограничен вр

Обновливи : Стоматолошки владетел алатка е специјално дизајниран за метал или восок, целосно autoclavable или

Ова ќебе мерки 21.6 во дијаметар, е направен за бебе фотографија.Одлична фото реквизит за вашето новороде�

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

3" КУПОТ PULLPart Број : A1263AEHole Проред : 3" (76 MM)Ширина : 1 3 / 4" (44 MM)вкупна Должина : 4 5 / 8" (117 MM)Проекција : 1 1 / 8" (29 MM)Фи

Оваа заштитна фолија покрива само на активната површина на екранот, а НЕ на целиот уред екран.Ultra HD : 99% тр

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.СИНА LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC) НА OFF

Тоа е супер лесно да се отсечени од било должина сакате, ги задоволат сите ваши потреби.На еластична бен�

Scroll