Ново
NoTrax 470S2436BU 470-Мермер Соф-Tyle 2 x 3' Сини Анти-Замор Мат со Црвено Стоп

NoTrax 470S2436BU 470-Мермер Соф-Tyle 2 x 3' Сини Анти-Замор Мат со Црвено Стоп

Достапност: Залиха
DEN 395.52

Издржливи marbleized гума врвот површината е долготраен и лесно да се чисти.Густа затворен мобилен сунѓерот база обезбедува cushioned удобност.Ексклузивно Црвено Стоп технологија создава не-пропадна дното, намалување на тастатурата за движење.Unifusion обврзници елиминира мат де-ламиниране; бонд е гарантирана за живот на мат. 1/2" дебела, beveled рабови на сите 4 страни за безбедност.На No Trax гума 470 Мермер Соф-Tyle анти-замор мат е правоаголна кат мат кој е направен на СДР, има сини мермер шема, и може да биде ставен во сува workspace да обезбеди поддршка додека стои.Непречено СДР (styrene-butadiene гума) врвот е отпорен на гребнатинки и го носат и може да се избриша чисти.Затворениот-cell сунѓерот база отпорен на вода и служи како баласт.Beveled рабови се намали вкусовите и им овозможи на објекти за да се валани надвор или кон мат.Подлога држи на мат од лизгање.Сврзување агент помага да се спречи delamination.Подот мат 1/2 е" дебела.Овој производ ги исполнува ASTM Меѓународните стандарди C1028-96 за статични коефициент на триење и D3884-01 за отпорност на триење.Тоа е сертифициран од страна на Националната Кат Безбедноста Институт (NFSI).Супериорен Производство на Група производители No Trax бренд патосници и соодветен прибор.Компанијата, основана во 1948 година, е со седиште во Чикаго, ИЛ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ТАМПА ПЕЧАТЕЊЕ Е ОТВОРЕН ЗА БИЗНИС.Ние сме во моментов работат под нормални производство и испорака рас

Безбедност состојка, без несакани ефекти, без иритација и за кожата.Содржи 14 бои за да се исполнат разли�

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.ЦРВЕНИОТ LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC)

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.СИНА LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC) НА OFF

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон

[МЕША ТЕХНОЛОГИЈА] Веднаш се покријат брада закрпи & лицето коса ќелава места со прецизност & реални полн

100 % ПАМУК ПЛАТНО : Платна се направени од памук, со природна текстура, средни зрна, повисока нијансирање �

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

Dixon / ШефКодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок 1инчи машки спојка.

Оваа картичка е професионално оценети од страна на PSA.Сликата прикажана е вистински скенирање на картич

Сува Бришење На Трансфери нема ТОПЛИНА или ВОДА се бара и дефинитивно НЕ винил налепница или decal.Лесно д�

【ВисокоКвалитетни Материјали】производот е изработен од мека и издржливи 600 D Оксфорд ткаенина, кои се �

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи�

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 11mm 6точка приклучок, 77mm (3.03инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium челична ко

Обновливи : Стоматолошки владетел алатка е специјално дизајниран за метал или восок, целосно autoclavable или

●Возови издржливост, флексибилност и мускулите обука ●Промовира циркулацијата на крвта и го зајакнув�

Обезглавени поставите завртки се исто така познат како слепи навртки или копачка завртки.Има некој обј�

Соодветна Големина : Дното дијаметар е 17cm, горниот дијаметар is20.5cm, Висина со Дршката е 19.5 cm.Свадба цвет к�

LED Светлата Возач : Моќ 60 Вати, Универзални AC Влез 100240 V AC, DC Излез 24 V Константен Напон (2.5), 5060 Hz, Класа 2 Напо

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 1 / 2инчен 6точка приклучок, 38mm (1.5инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium чели�

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

Рака Мие Само.Големите челична конструкција.Hot dip galvanised.Одговара на повеќето нормални кофи.Висина : 8.25 во

* Виртуелен 7.1 канал звук симулација на софтвер може да се подобри нивото на игри аудио, погоден за звучн�

Scroll