Ново
Dixon Вентил 75-E-ЧАСОТ Железо Обложено Шеф-Кодот за Типот E Камери и Жлебот Фитинг, 3/4 Машки Спојка x 3/4 Цревото ID Бодликава

Dixon Вентил 75-E-ЧАСОТ Железо Обложено Шеф-Кодот за Типот E Камери и Жлебот Фитинг, 3/4 Машки Спојка x 3/4

Достапност: Залиха
DEN 583.68

Dixon/Шеф-Кодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок. 3/4-инчи машки спојка. 3/4-инчи црево id бодликава.Dixon Вентил Шеф-Кодот за типот E адаптер.Изработени од железо обложено.Максимум 250 psi притисок. 3/4-инчи машки спојка и 3/4-инчи црево ID бодликава.Под никакви околности не треба да камери и жлебот спојки се користи за компримиран воздух или пареа услуга.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ВНИМАНИЕ ГРАБАЊЕ ДИЗАЈНИ Високо видливи бои и графика за итно идентификација на важните области, напра

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Синтетички, 50% Мрежа.Направен во САД

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

ТАМПА ПЕЧАТЕЊЕ Е ОТВОРЕН ЗА БИЗНИС.Ние сме во моментов работат под нормални производство и испорака рас

Безбедност состојка, без несакани ефекти, без иритација и за кожата.Содржи 14 бои за да се исполнат разли�

【Моменти】Изработени од еколошки премиум материјали.Висока еластичност и може да биде машина за измие�

100 % ПАМУК ПЛАТНО : Платна се направени од памук, со природна текстура, средни зрна, повисока нијансирање �

Двоен слој дизајн : На фототерапија машина може да бидат сместени на дното на ноктите перница, а на рака �

Ѕидот Монтирани : 48"(L) x 4.9"(D) x 17.3"(H).Стојат Монтирани : 48"(L) x 8.7"(H) x 21.3"(H).ЛЕР заштеда на Енергија технологија :

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 1 / 2инчен 6точка приклучок, 38mm (1.5инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium чели�

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12 Преносот н

Соодветна Големина : Дното дијаметар е 17cm, горниот дијаметар is20.5cm, Висина со Дршката е 19.5 cm.Свадба цвет к�

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.ЦРВЕНИОТ LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC)

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

Одличен Додаток Homydom универзална пиедестал планината е одличен додаток за вашиот дом, инсталиран во па�

Овој софтвер е специјално наменета за уреди кои се и ќе бидат обезбедени за корисници foran неограничен вр

Рака Мие Само.Големите челична конструкција.Hot dip galvanised.Одговара на повеќето нормални кофи.Висина : 8.25 во

Scroll