Ново
ZHJBD 6x6x5mm Тактилни Такт Push Копчето се Префрла Clicky 80 Компјутери 4 Pin Paste-во PCB Еден за Тестирање Breadboards Текара Лесно да се Залемени во Еластичен Нозе//97 (Големина : 6x6x5mm 80Pcs)

ZHJBD 6x6x5mm Тактилни Такт Push Копчето се Префрла Clicky 80 Компјутери 4 Pin Paste-во PCB Еден за Тестирање

Достапност: Залиха
DEN 1574.40

Усвојување на добри материјали, се префрлат делови треба да бидат обработени добро, нема рѓа, прекин и други феномени.Погоден за DC12 V челото напон, 50m A челото сегашните и помалку од 0,3 mm мозочен удар.Го издржат притисокот : AC 250 V, 1min.Според контакт отпор : префрлете се во контакт отпор меѓу затворен контакт треба да бидат Ω 30 m или помалку.Номинална напон : DC12 V, номинална струја : 50m A, притиснете за 100,000 пати.Погоден за DC12 V челото напон, 50m A челото сегашните и помалку од 0,3 mm мозочен удар.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Мултифункционален хривнија] smart хривнија ќе ги следи вашите секојдневни активности, како што се чекори,

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

[МЕША ТЕХНОЛОГИЈА] Веднаш се покријат брада закрпи & лицето коса ќелава места со прецизност & реални полн

【Plug & Play】со Помош на usbc sd читач на картички адаптер, лесно можете да даунлоадирате слики и на видеа од ва

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

●Возови издржливост, флексибилност и мускулите обука ●Промовира циркулацијата на крвта и го зајакнув�

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 11mm 6точка приклучок, 77mm (3.03инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium челична ко

Вметнете фитинг има еден или повеќе ребра за создавање на тесни печат и се поврзува две цевки или цевки �

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи�

Сува Бришење На Трансфери нема ТОПЛИНА или ВОДА се бара и дефинитивно НЕ винил налепница или decal.Лесно д�

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.СИНА LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC) НА OFF

【Моменти】Изработени од еколошки премиум материјали.Висока еластичност и може да биде машина за измие�

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

Ова ќебе мерки 21.6 во дијаметар, е направен за бебе фотографија.Одлична фото реквизит за вашето новороде�

Оваа картичка е професионално оценети од страна на PSA.Сликата прикажана е вистински скенирање на картич

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

Scroll