Ново
Homyl USB Звучна Картичка Матирано 3,5 мм Soundcard за Микрофон Слушалка Компјутер за Linux - Сина

Homyl USB Звучна Картичка Матирано 3,5 мм Soundcard за Микрофон Слушалка Компјутер за Linux - Сина

Достапност: Залиха
DEN 239.76

* Виртуелен 7.1 канал звук симулација на софтвер може да се подобри нивото на игри аудио, погоден за звучна картичка во компјутер, лаптоп, десктоп. * Plug and Play : Нема дополнителни драјвери потребни се компатибилни со Windows98 / SE / ME / 2000 / XP / Server 2003 / Vista, Linux / Mac OS. * 3,5 мм Уред : USB 2.0 аудио звучна картичка, нормален стерео, слушалка, приклучок за слушалки, слушалки за телефон или микрофон со 3.5 мм , особено за гејмерски слушалки. * 2 in1 Слушалки Адаптер : USB конектор со 480 Mbps пренос за инстант размена на аудио плејбекот, им овозможува на слушалки со микрофон и звучник режим за да се префрлите слободно. * Направени од издржлив алуминиум легура материјали, матирано изглед, благородна, елегантен, компактен и пренослив.Опис : - Направени од издржлив алуминиум легура материјали, матирано изглед, благородна, елегантен, компактен и пренослив. - 3.5 mm Уред : USB 2.0 аудио звучна картичка, нормален стерео, слушалка, приклучок за слушалки, слушалки за телефон или микрофон со 3.5 мм , особено за гејмерски слушалки. - 2 in1 Слушалки Адаптер : USB конектор со 480 Mbps брзина на пренос за инстант размена на аудио плејбекот, им овозможува на слушалки со микрофон и звучник режим за да се префрлите слободно. - Виртуелна 7.1 канал звук симулација на софтвер може да се подобри нивото на игри аудио, погоден за звучна картичка во компјутер, лаптоп, десктоп. - Plug and Play : Нема дополнителни драјвери потребни се компатибилни со Windows98 / SE / ME / 2000 / XP / Server 2003 / Vista, Linux / Mac OS.Спецификација : - Материјал : Алуминиум легура - Димензии : Должина x ширина 172x13mm/6.77x0.51inch Package Вклучува : 1 Парче USB Звук Card Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Декларираните карактеристики

- Material:
Aluminum alloy
- Size:
Length x width 172x13mm/6.77x0.51inch
Package Includes:
1 Piece USB Sound Card :
1. Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thanks! :

Поврзани производи

Одличен Додаток Homydom универзална пиедестал планината е одличен додаток за вашиот дом, инсталиран во па�

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

【Моменти】Изработени од еколошки премиум материјали.Висока еластичност и може да биде машина за измие�

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

Оваа заштитна фолија покрива само на активната површина на екранот, а НЕ на целиот уред екран.Ultra HD : 99% тр

Ова ќебе мерки 21.6 во дијаметар, е направен за бебе фотографија.Одлична фото реквизит за вашето новороде�

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

Безбедност состојка, без несакани ефекти, без иритација и за кожата.Содржи 14 бои за да се исполнат разли�

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

Обновливи : Стоматолошки владетел алатка е специјално дизајниран за метал или восок, целосно autoclavable или

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

【ВисокоКвалитетни Материјали】производот е изработен од мека и издржливи 600 D Оксфорд ткаенина, кои се �

Сува Бришење На Трансфери нема ТОПЛИНА или ВОДА се бара и дефинитивно НЕ винил налепница или decal.Лесно д�

Силуета На АмерикаМазна Преносот На Топлината Материјал.Бела Преносот На Топлината Прашање.Произведен

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Land Rover Range Rover Sport Discovery 4 Откритие 5, која може добр�

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 11mm 6точка приклучок, 77mm (3.03инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium челична ко

Соодветна Големина : Дното дијаметар е 17cm, горниот дијаметар is20.5cm, Висина со Дршката е 19.5 cm.Свадба цвет к�

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

Ергономски Дизајн, Овој гел mouse pad со зглоб поддршка со цел да се интегрираат високо со врвка за околу дви

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи�

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12...

LuberПофини MXM филтри за воздух понуда 2530 проценти повеќе нечистотијаодржување капацитет, дури и во најек�

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон

Овој софтвер е специјално наменета за уреди кои се и ќе бидат обезбедени за корисници foran неограничен вр

[Мултифункционален хривнија] smart хривнија ќе ги следи вашите секојдневни активности, како што се чекори,

Scroll