Ново
NoTrax 194 Безбедност Порака Мат, Вработените Мора да се Мијат Рацете, 3'x5',Сина, 194SEW35BU

NoTrax 194 Безбедност Порака Мат, Вработените Мора да се Мијат Рацете, 3'x5',Сина, 194SEW35BU

Достапност: Залиха
DEN 431.52

ВНИМАНИЕ ГРАБАЊЕ ДИЗАЈНИ - Високо видливи бои и графика за итно идентификација на важните области, направен со инјектирање на боја длабоко во тепих куп за долгорочната живописни бои кои се противи исчезнува со текот на времето.ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ - На 24 унца најлон врвот површината обезбедува одлични влага апсорпција и задржување за употреба во локации со среден сообраќај.ОСТАНУВА ВО МЕСТО - На тешки-должност винил подлога создава површината триење, значително намалувајќи мат движење на мазни подови, како што се дрво, мермер, плочка, или од бетон.ПОВЕЌЕ ОПЦИИ - Нашите душеци доаѓаат во различни големини, како и неколку бои.Некои дизајни се достапни во француските & шпански.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА - Нашите душеци нудат јасни пораки, и да се обезбеди можноста за чистење на нечистотија и влага од чевли и одржување објекти за безбедна и чиста.Безбедност Порака душеци се направи вашата безбедност порака гласно и јасно, додека одржување на објекти за почист и побезбеден.Внимание-грабање дизајни се зајакне критички пораки, нудејќи функционалност за чистење на нечистотија и влага од чевли и одржување објекти за почист и побезбеден.На душеци се направени од високо-квалитет на влакна со тешки-должност винил поддршка кои се создаваат на површината триење, значително намалувајќи мат движење на мазни подови, како што се дрво, мермер, плочка, или од бетон.Боја се инјектира длабоко во тепих куп за долгорочната живописни бои кои се противи исчезнува со текот на времето.Пред-печатени порака душеци предупредуваат вработени кои можат да бидат внесување на опасни област, може да ви треба посебен уво или око за заштита, или само да дејствува како потсетник да размислуваат и да дејствуваат безбедно во работните средини.Нови стилови се достапни потсетат корисници на социјална дистанцирање и чистење упатства.Изберете messages (пораки) се исто така достапен и на шпански и француски.Произведено во САД.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

LED Светлата Возач : Моќ 60 Вати, Универзални AC Влез 100240 V AC, DC Излез 24 V Константен Напон (2.5), 5060 Hz, Класа 2 Напо

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Land Rover Range Rover Sport Discovery 4 Откритие 5, која може добр�

【Моменти】Изработени од еколошки премиум материјали.Висока еластичност и може да биде машина за измие�

Оваа картичка е професионално оценети од страна на PSA.Сликата прикажана е вистински скенирање на картич

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.ЦРВЕНИОТ LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC)

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон

Сува Бришење На Трансфери нема ТОПЛИНА или ВОДА се бара и дефинитивно НЕ винил налепница или decal.Лесно д�

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.СИНА LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC) НА OFF

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

Обезглавени поставите завртки се исто така познат како слепи навртки или копачка завртки.Има некој обј�

3" КУПОТ PULLPart Број : A1263AEHole Проред : 3" (76 MM)Ширина : 1 3 / 4" (44 MM)вкупна Должина : 4 5 / 8" (117 MM)Проекција : 1 1 / 8" (29 MM)Фи

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

【Plug & Play】со Помош на usbc sd читач на картички адаптер, лесно можете да даунлоадирате слики и на видеа од ва

Безбедност состојка, без несакани ефекти, без иритација и за кожата.Содржи 14 бои за да се исполнат разли�

ДУВАЧКИОТ МАТЕРИЈАЛ : MK8 млазницата се изработени од месинг материјал.Со сјајни изглед и долг животен ве

[Мултифункционален хривнија] smart хривнија ќе ги следи вашите секојдневни активности, како што се чекори,

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

Одличен Додаток Homydom универзална пиедестал планината е одличен додаток за вашиот дом, инсталиран во па�

Ѕидот Монтирани : 48"(L) x 4.9"(D) x 17.3"(H).Стојат Монтирани : 48"(L) x 8.7"(H) x 21.3"(H).ЛЕР заштеда на Енергија технологија :

Серија серија единечен канал ac / dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac / dc моќност дистрибуција о�

Scroll