Ново
Faceuer Коло Заштитник, Моќ Пренапони во Заштитник, Трајни Практични Безбедност на AC/DC Моќност за видео надзор

Faceuer Коло Заштитник, Моќ Пренапони во Заштитник, Трајни Практични Безбедност на AC/DC Моќност за видео надзор

Достапност: Залиха
DEN 892.80

Серија серија единечен канал ac/dc моќност arrester, што се користи за заштита на ac/dc моќност дистрибуција опрема, како што се SPC прекинувач, безбедносен систем за следење, итн.Мулти-ниво на заштита коло, остаток на депресија.Одлични перформанси капацитет на проток, брз одговор.Овој производ е прекрасен изглед, лесен за инсталација и конекција, едноставни за одржување, и може да работат постојано во суровата средина за долго време.Овој производ се користи за пред крајот на ac/dc моќност на дистрибуција, опрема за да се спречи оштетување на системот или опрема предизвикани од индукција overvoltage и прекуструјна предизвикани од или пренапони.Карактеристики : Серија серија единечен канал AC/DC моќност arrester, што се користи за заштита на ac/dc моќност дистрибуција опрема, како што се SPC прекинувач, безбедносен систем за следење, итн.Одлични перформанси капацитет на проток, брз одговор Мулти-ниво на заштита коло, остаток на депресија Овој производ е прекрасен изглед, лесен за инсталација и конекција, едноставни за одржување, и може да работат постојано во суровата средина за долго време.Овој производ се користи за пред крајот на AC/DC моќност на дистрибуција, опрема за да се спречи оштетување на системот или опрема предизвикани од индукција overvoltage и прекуструјна предизвикани од или бран, Погоден за различни ниска-напон на напојување системи, како што е излезен терминал на средно напојување опрема, DC дистрибуција на екранот, и други различни DC напојување опрема, ранливи на штрајкови, на заштита на опрема енергетски систем од оштетувањата предизвикани од над напон Спецификација : Номинална работен напон : AC220 V Рангирани работат на струјата : 5 A Номинална испуштање струја(8/20µS)Во : 5k A Максимална испуштање струја(8/20µS)Imax : 10k A Максимален непрекинат оперативен напон : 275 V Граница напон : не повеќе од≤900 V Protection mode : L-PE N-ЈП Куќиште материјал : алуминиум легура,UL94-V0 Големина на : 10.2*2.5*2.5 cm/4*1*1in Тежина : Околу.105g/3.7 оз Пакет листа : 1 x Моќ Пренапони во Заштитник.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Мултифункционален хривнија] smart хривнија ќе ги следи вашите секојдневни активности, како што се чекори,

Сува Бришење На Трансфери нема ТОПЛИНА или ВОДА се бара и дефинитивно НЕ винил налепница или decal.Лесно д�

ДУВАЧКИОТ МАТЕРИЈАЛ : MK8 млазницата се изработени од месинг материјал.Со сјајни изглед и долг животен ве

●Возови издржливост, флексибилност и мускулите обука ●Промовира циркулацијата на крвта и го зајакнув�

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12...

Соодветна Големина : Дното дијаметар е 17cm, горниот дијаметар is20.5cm, Висина со Дршката е 19.5 cm.Свадба цвет к�

Без напојување со струја, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Усвојување на еколошки TPU +

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

Обезглавени поставите завртки се исто така познат како слепи навртки или копачка завртки.Има некој обј�

Безбедност состојка, без несакани ефекти, без иритација и за кожата.Содржи 14 бои за да се исполнат разли�

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

【Моменти】Изработени од еколошки премиум материјали.Висока еластичност и може да биде машина за измие�

ТАМПА ПЕЧАТЕЊЕ Е ОТВОРЕН ЗА БИЗНИС.Ние сме во моментов работат под нормални производство и испорака рас

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 1 / 2инчен 6точка приклучок, 38mm (1.5инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium чели�

1 BUC НА OFF SWITCH ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ 20 AMP 12 VOLT 3 PIN PREWIRED 6 ИНЧИ 12 MM ПЛАНИНАТА ДУПКА.СИНА LED СВЕТЛО.ОВА Е ЗА (1 BUC) НА OFF

Специјално Дизајнирани цел Екран заштитник за Префрлање Лајт.Тенко стакло ви дава искуство на чувство �

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

Scroll