Ново
Стоматолошки Дебеломер Мерач Нерѓосувачки Челик Восок Дебелина Мерење Владетел Восок Стоматолог Лабораторија Алатка,Дебеломер

Стоматолошки Дебеломер Мерач Нерѓосувачки Челик Восок Дебелина Мерење Владетел Восок Стоматолог Лабораторија

Достапност: Залиха
DEN 1761.60

Обновливи : Стоматолошки владетел алатка е специјално дизајниран за метал или восок, целосно autoclavable или за повеќе употреби.Мерен опсег : Стоматолошки мерач е мерен опсег е 0-10мм, која може да се користи за прецизни мерења на локации.Лесен за ракување : Стоматолог алатка е мал во големина, лесен за ракување и лесен за употреба.Материјал : Стоматолошки дебеломер е направен од материјал, издржлив, лесен за употреба, и удобен за употреба.Издржливи : Нерѓосувачки челик восок дебеломер е високо отпорна на корозија и ' рѓа, може да биде целосно autoclaved или за повеќе употреби.Description Dental дебеломер има биланс од двете страни, кој е многу едноставен и лесен за употреба.Дизајниран е за метал или восок.Мали во големина и лесен за ракување, тоа е ултра-прецизен и лесен-за-работат мерење алатка.Тоа е скала од 0 до 10мм и е изработен од нерѓосувачки челик, кој е многу отпорен на корозија и ' рѓа.Features Dental дебеломер-Боја : Сребро.-Материјал : не ' Рѓосувачки челик.-Големина : 10.3x6.5 cm/4.06x2.56 инч.-Мерка опсег : 0-10мм.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Including1 * Стоматолошки дебеломер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

Без напојување со струја, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Усвојување на еколошки TPU +

Оваа картичка е професионално оценети од страна на PSA.Сликата прикажана е вистински скенирање на картич

Обезглавени поставите завртки се исто така познат како слепи навртки или копачка завртки.Има некој обј�

【Plug & Play】со Помош на usbc sd читач на картички адаптер, лесно можете да даунлоадирате слики и на видеа од ва

Ова ќебе мерки 21.6 во дијаметар, е направен за бебе фотографија.Одлична фото реквизит за вашето новороде�

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

21 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лес

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 1 / 2инчен 6точка приклучок, 38mm (1.5инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium чели�

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12...

3" КУПОТ PULLPart Број : A1263AEHole Проред : 3" (76 MM)Ширина : 1 3 / 4" (44 MM)вкупна Должина : 4 5 / 8" (117 MM)Проекција : 1 1 / 8" (29 MM)Фи

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

[МЕША ТЕХНОЛОГИЈА] Веднаш се покријат брада закрпи & лицето коса ќелава места со прецизност & реални полн

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 11mm 6точка приклучок, 77mm (3.03инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium челична ко

Scroll