Ново
XJAXY Керамика Кафе Чаши со Чинии Лажица, Еспресо Шолја,Чај Чаши и Чинии Сет, Порцелански Сет Чај со Метални Стојат Кафе Чаши Сет,Бела

XJAXY Керамика Кафе Чаши со Чинии Лажица, Еспресо Шолја,Чај Чаши и Чинии Сет, Порцелански Сет Чај со Метални

Достапност: Залиха
DEN 348.00

Елегантен дизајн : Ова кафе има јасна крива што те прави единствена.Ако се досадуваат со традиционалните еспресо шолја, не пропуштајте тоа.Мејнстрим боја дизајн : На работ на кафе е дизајниран со злато, траги, и домот првенство форма е повеќе ситни bourgeoisie.На дното е не се лизга.За причините не се лизга, на дното не е стаклен, што не влијае на изгледот и употреба.Соодветна големина На : 230ml купот е совршен, лесно да се одржи, не е премногу мал, но само право.На компактна големина е идеалната големина за една шолја еспресо во утринските часови.Висок квалитет : еспресото првенство во собата е направен од професионална одделение lead-free керамика и не содржат штетни материи, како што се олово и кадмиум.Само им служи на луѓето што сакаат најдобри.Совршен чување : На еспресо кафе во собата може да се одржи 4 чаши, чинии 4 и 4 лажици.Поставување на ова кафе група ќе не заземаат многу простор.Чаши и чинии не можат да се користат во машина за миење садови/микробранова/печка.Нашата 13 кафе проекти се направени од порцелан, олово-слободен и лесен за чистење.Со доделување послужавник, тоа го прави на кафе поставите лесно да се движите и лесно може да се донесе топол чај или кафе од кујната со дневната соба или двор.Сите овие моменти го направи одличен избор за вашето семејство е секојдневна употреба.Атрактивен избор за секој gathering Our кафе сет со исклучителна смарагд глазура, со рака-насликани златни рабови, создава alluring атмосфера и незаборавно време за вашата партија, а во исто време е атрактивен избор на вашата маса.Совршен капацитет!Секој кафе може да се одржи 230ml, 4 вкупно.Тие се совршени за cappuccino, кафе, чај, какао, топли пијалаци, шише капи, житарки, овес, протеин кој се тресе или супи, вашиот guests Housewarming gift For пријатели' родендени, Божиќ, денот на Благодарноста и други незаборавни дена, ова е одличен и внимателен подарок.Вашите искрени желби и вид мисли ќе импресионира нив длабоко.Precaution Not препорачува за употреба во микробранови печки или dishwashers.Име : Чаша & Чинијата Sets Material : Ceramic Process : висока температура отпуштање + рака-насликани gold Remarks : Керамички производи неизбежно ќе треба мали дефекти, како што се дефекти, мали црни точки и испакнатините, кој нема да влијае на нормална употреба и изглед.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СТРАТЕШКА СТАБИЛНОСТ низок, рамен и широк пета сега има отстранлив Hyperlift вметнете кој додава форумот да

Логика на ниво на shifter BiDirectional со 4 канали помеѓу високи логика и ниска логика.Ќе може успешно да ги поста

Пакетот вклучува : 1 Сет x Јасно Печат (други додатоци демо на сликата не е вклучен) 4 Модели Факултативна :

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees R5 WF0 D Ананас Лабава Монистра Антички Бронзен

Остриги настроената поставете го прави отворање остриги лесно и брзо, никогаш не се грижите за сечење в

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 5.38" L X4.0" W X3.25" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 5.0 Lbs.Moog Про

1 : 4 SHINYBOW SВИДЕО + АУДИО ДИСТРИБУЦИЈА ЗАСИЛУВАЧ SPLITTER.На 1x4 SVideo / Аналогни Аудио Дистрибуција Засилувач е ди

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

кутија крајот клуч големина : 21 / 8 во.тело материјал : Алуминиумски Челик.отворен крај клуч големина : 21 / 8

Компатибилен со Nikon, Canon и Sony Дигитални Камери.Брзо ревелосипедизам време 0.1 4 секунди.Водич Број 54 со ISO100

FITMENT Пониски Топката Зглобовите 2002 2003 2004 За Џип Слобода.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за 2 K3199 Пред Долниот Топката

Големина 1 / 4" Дијаметар Одделение G5 Прецизност Топки.Материјал Направен од хром челик со одлична површ

10pcs Мешани Восок Столари и Spatulas Сет за Накит Восок Резба.Квалитетот Резба Меша Во Собата 6.5" Вкупниот Про

НеПредизвика, НеМагнетна РЕЗОНАНЦА и Чиста Соба средини; Отпорни на Корозија дури и во најтешките среди

Одговара За Mazda CX9 SUV 20072015.Ве молиме проверете ја фотографијата за да ја видите ако цртичка одговара за ва

★Андроид Автомобил Стерео : двојно din стерео систем во автомобилот е опремен со android 9 систем, опремен со

【Голем Екран во Боја & Воздухот се Пропустливи Клип】Нашиот нов автомобил bluetooth адаптер донесува голем

Компатибилни Модели : Ова Екструдер Моторни комплет е компатибилен со Creality 3 D принтери Ender 3 / Ender 3 Pro / Ender 3

3043016 B Augr Малку 11 / 2" X 17" Weldtec БродГолемо.Weld Tec Брод дупчалка со спирална бургија битови се НАПРАВИ ПОСИЛНО

ИЗВЕДБАТА го СЛЕДИ : Останете информирани и во тек на вашиот фитнес.Мониторот прикажува : Брзина на ВРТЕ

ИЗОЛИРАНИ СПОРТСКИ ШИШЕ за ВОДА : Збогум пот!Тесниот устата двоен ѕид изолација прави Железо Колба потб

Се обрне внимание на детали : на патент тока е повеќе трајни, не е лесно да се оштети, и поубаво.Покрај тоа

Пламен ефект, исто така може да биде контролиран, кои го прават нашиот каминот да се декоративен камин с

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Правоаголник складирање полица организира мали и преполн кујни; Ова shelving единица ви обе

Професионални Морски Алатки Сет : Вкупно 8 производи, вклучувајќи 2 Hummer Рак Крекери, 2 Црвени Hummer Школка П

Тоа може да се конвертира 4 игли на високо страна на 4 игли на ниско страна со два влезови и два излези пре

Оперативен Систем : Android 10.0, Octa Core CPU Processor 2 GB RAM меморија+32 GB ROM.Екран : 2.5 D+IPS, 1280*720 HD QLED Резолуцијата на Екра

【Целосна Вежба Дијамант Сликарство】сликата е полна со дијаманти, квалитет магија дијаманти да изглед

СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Топката studs се топлина третираат за да одговара или да надмине OE барања за да ја спреч

24pc за Полнење за сите вашиот Hummer Празникот Потреби.Hummer Празникот Комплет.Hummer Вари Додатоци 24pc Hummer Компл

Scroll