Ново
5 Метри Должина 1/4 Инчи Ширина Плетенка Еластична Бенд Бела Еластична Кабелот Тешки Водат Висока Еластичност Поврзана Еластична Бенд за Шиење Занаети DIY, Bedspread, Манж

5 Метри Должина 1/4 Инчи Ширина Плетенка Еластична Бенд Бела Еластична Кабелот Тешки Водат Висока Еластичност

Достапност: Залиха
DEN 2256.00

Тоа е супер лесно да се отсечени од било должина сакате, ги задоволат сите ваши потреби.На еластична бенд е изработен од полиестер влакна; Боја : Бела; Должина : 5 дворови; Width : 1/4 инчи.Еластичен мозок е издржлив и дише, обезбедување дише додека одржување на издржливост, што го прави повеќе удобно да се применуваат.Еластичен јаже кабелот може да се широко се користат за појаси, necklines, венчиња, декорација на појаси, уво циклуси.На еластична бенд во опсег од дозволената затегнувачка еластична деформација може лесно да ги повратите оригиналните должина без деформација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Овој софтвер е специјално наменета за уреди кои се и ќе бидат обезбедени за корисници foran неограничен вр

21 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лес

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

Рака Мие Само.Големите челична конструкција.Hot dip galvanised.Одговара на повеќето нормални кофи.Висина : 8.25 во

Со гордост се произведени во Америка, со целосна 10 годишна гаранција од CIMPLE КО.Тестирани и одобрени за у�

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

【Моменти】Изработени од еколошки премиум материјали.Висока еластичност и може да биде машина за измие�

Ѕидот Монтирани : 48"(L) x 4.9"(D) x 17.3"(H).Стојат Монтирани : 48"(L) x 8.7"(H) x 21.3"(H).ЛЕР заштеда на Енергија технологија :

【Plug & Play】со Помош на usbc sd читач на картички адаптер, лесно можете да даунлоадирате слики и на видеа од ва

Оваа картичка е професионално оценети од страна на PSA.Сликата прикажана е вистински скенирање на картич

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон

Двоен слој дизајн : На фототерапија машина може да бидат сместени на дното на ноктите перница, а на рака �

НЕВО : Обезбедување се наплаќаат луѓе со иновативни осветлување производи кои постојано ги исполни вет�

[Мултифункционален хривнија] smart хривнија ќе ги следи вашите секојдневни активности, како што се чекори,

Вметнете фитинг има еден или повеќе ребра за создавање на тесни печат и се поврзува две цевки или цевки �

Соодветна Големина : Дното дијаметар е 17cm, горниот дијаметар is20.5cm, Висина со Дршката е 19.5 cm.Свадба цвет к�

LuberПофини MXM филтри за воздух понуда 2530 проценти повеќе нечистотијаодржување капацитет, дури и во најек�

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

Без напојување со струја, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Усвојување на еколошки TPU +

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12 Преносот н

Силуета На АмерикаМазна Преносот На Топлината Материјал.Бела Преносот На Топлината Прашање.Произведен

Оваа заштитна фолија покрива само на активната површина на екранот, а НЕ на целиот уред екран.Ultra HD : 99% тр

Обезглавени поставите завртки се исто така познат како слепи навртки или копачка завртки.Има некој обј�

Парична казна филтер дупки на туш главата направи капење капки помали и помек на домашни миленици тело.�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Синтетички, 50% Мрежа.Направен во САД

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

Сува Бришење На Трансфери нема ТОПЛИНА или ВОДА се бара и дефинитивно НЕ винил налепница или decal.Лесно д�

●Возови издржливост, флексибилност и мускулите обука ●Промовира циркулацијата на крвта и го зајакнув�

Scroll