Ново
Племенски & Ацтеките Ткаеше HTV (19.66 x 12) - Плетени Лесна

Племенски & Ацтеките Ткаеше HTV (19.66 x 12) - Плетени Лесна

Достапност: Залиха
DEN 352.56

*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ОВА НЕ Е ТКАЕНИНИ* Лист е за 20" x 12", но димензии на печатење е 18.5" x 12. Преносот на топлината листови се, исто така, Еко Растворувач печатени на Топлина за Пренос на Винил.Тоа може да се намали во винил намали плотер или занает машина.На преносот на топлината материјал нема превозникот лист, TTD Лесно Маска мора да се купи одделно.Сечење, Притискање и Перење инструкции може да се најде во описот подолу!.Намалување саканата слика (не огледало), плевел и се применуваат трансфер лента, отстранете од подлога, место на облека со лицето нагоре, се покрива со капак лист и притиснете.Инструкции за Сечење и Притискање - загрејте облека 2-3 секунди - Температура 310 F - Време 11-15 секунди - Притисок медиум - Топло кора (почекајте околу 5 секунди)за Перење инструкции : - Оставете ги заврши објектот за најмалку 24 часа пред миењето. - Ткаенини, тогаш може да биде машина изми одделно (внатре и надвор, НЕ КОРИСТЕТЕ КАЈГАНА или кајгана додаток на детергент) во ладна вода. - НЕ користете течни ткаенина омекнувач - Сува на нормалното поставување; не сува чиста.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ергономски Дизајн, Овој гел mouse pad со зглоб поддршка со цел да се интегрираат високо со врвка за околу дви

LED Светлата Возач : Моќ 60 Вати, Универзални AC Влез 100240 V AC, DC Излез 24 V Константен Напон (2.5), 5060 Hz, Класа 2 Напо

ТАМПА ПЕЧАТЕЊЕ Е ОТВОРЕН ЗА БИЗНИС.Ние сме во моментов работат под нормални производство и испорака рас

3" КУПОТ PULLPart Број : A1263AEHole Проред : 3" (76 MM)Ширина : 1 3 / 4" (44 MM)вкупна Должина : 4 5 / 8" (117 MM)Проекција : 1 1 / 8" (29 MM)Фи

Двоен слој дизајн : На фототерапија машина може да бидат сместени на дното на ноктите перница, а на рака �

Оваа заштитна фолија покрива само на активната површина на екранот, а НЕ на целиот уред екран.Ultra HD : 99% тр

21 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лес

Направен од јасно, високо влијание 16 мили ПВЦ винил со 40 мили отворање.Направен од јасно, високо влијани�

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

Безбедност состојка, без несакани ефекти, без иритација и за кожата.Содржи 14 бои за да се исполнат разли�

Одличен Додаток Homydom универзална пиедестал планината е одличен додаток за вашиот дом, инсталиран во па�

【Моменти】Изработени од еколошки премиум материјали.Висока еластичност и може да биде машина за измие�

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Синтетички, 50% Мрежа.Направен во САД

Вметнете фитинг има еден или повеќе ребра за создавање на тесни печат и се поврзува две цевки или цевки �

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

Оваа картичка е професионално оценети од страна на PSA.Сликата прикажана е вистински скенирање на картич

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон

Силуета На АмерикаМазна Преносот На Топлината Материјал.Бела Преносот На Топлината Прашање.Произведен

Ролни се крстперфорирани секои 12" за лесно да ги откине.Светлотежина заштита.Пена ја апсорбира шоковите

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

【ВисокоКвалитетни Материјали】производот е изработен од мека и издржливи 600 D Оксфорд ткаенина, кои се �

Сува Бришење На Трансфери нема ТОПЛИНА или ВОДА се бара и дефинитивно НЕ винил налепница или decal.Лесно д�

Без напојување со струја, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Усвојување на еколошки TPU +

Спецификација : .на пример : C12 FMB22 Месо тело со дијаметар : 12mm.Оваа фабрика носителот собата е погодна за д

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

●Возови издржливост, флексибилност и мускулите обука ●Промовира циркулацијата на крвта и го зајакнув�

НЕВО : Обезбедување се наплаќаат луѓе со иновативни осветлување производи кои постојано ги исполни вет�

Scroll