Ново
KFidFran 2 Парчиња 1/2 Инчи Вози 11mm 6-Точка Длабоко Грло, Метрички, Cr-V(2 Stk. 1/2 Zoll Antrieb 11mm 6-Punkt tiefer Steckschlüssel, metrisch, Cr-V

KFidFran 2 Парчиња 1/2 Инчи Вози 11mm 6-Точка Длабоко Грло, Метрички, Cr-V(2 Stk. 1/2 Zoll Antrieb 11mm 6-Punkt

Достапност: Залиха
DEN 1658.40

【ГОЛЕМИНА】1/2-инчен диск, 11mm 6-точка приклучок, 77mm (3.03-инчен) вкупен долг. 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium челична конструкција за сила и издржливост.Огледало хром позлатен заврши да се спротивстави на корозија. 【6-ТОЧКА ШТЕКЕР】Висок вртежен момент дизајн костец со рамни страни на fastener, не агли, спречување на круг-оф. 【ПРОДОЛЖУВАЊЕ на КОНТАКТОТ】Екстра-длабоко broach достигнува над долго, навој за да можат да пристап ореви.Аретир рецки во вози крајот заклучување на ratchets и екстензии.(【LÄNGERUNG ДЕР BUCHSE】 Екстра tiefe Räumnadel reicht über lange Gewindeschäfte, um auf Muttern zuzugreifen.Rastkerben во дер Antriebsendverriegelung на Ratschen und Verlängerungen. 【АПЛИКАЦИИ】Широко се користи во DIY рака-на одлуки, автомобилската поправки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки.(【ANWENDUNGEN】 Weit verbreitet во Heimwerkerhandwerk, Kfz-Reparaturen, Haushaltswartung und den meisten allgemeinen Reparaturen.KFid Fran 2 Парчиња 1/2 Инчи Вози 11mm 6-Точка Длабоко Грло, Метрички, Cr-V1. 1/2-инчен Диск, 11mm 6-Точка Штекер.2. Премиум хром vanadium челична конструкција за сила и издржливост.3. Огледало хром позлатен заврши да се спротивстави на корозија.4. Длабоко тело accommodates подолго сврзувачки елементи.5. Широка примена во DIY рака-на одлуки, автомобилската поправки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки.Карактеристики : Материјал : Хром Vanadium Steel Finish : Хром Plated Drive Големина : 1/2-inch Socket Големина : 11mm Total Должина : 77mm / 3.03-inch Package Содржина : 2 x 6-Точка Длабоко Sockets Description во German2 Stk. 1/2 Zoll Antrieb 11mm 6-Punkt tiefer Steckschlüssel, metrisch, Cr-V【GRÖSSE】 1/2-Zoll-Laufwerk, 11 mm 6-Punkt-Stecknuss, 77 mm (3,03 Zoll) Gesamtlänge.【MATERIALChrom-Vanadium-Stahlkonstruktion für Stärke und Haltbarkeit.Hochglanzverchromtes Заврши, а Korrosion zu widerstehen.【6-PUNKT-BUCHSE】Дизајн мит hohem Drehmoment greift flache Seiten фон f sidesastener, keine Ecken, verhindert Rundungen.【LÄNGERUNG ДЕР BUCHSE】 Екстра tiefe Räumnadel reicht über lange Gewindeschäfte, um auf Muttern zuzugreifen.Rastkerben во дер Antriebsendverriegelung на Ratschen und Verlängerungen.【ANWENDUNGEN】 Weit verbreitet во Heimwerkerhandwerk, Kfz-Reparaturen, Haushaltswartung und den meisten allgemeinen Reparaturen.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【ВисокоКвалитетни Материјали】производот е изработен од мека и издржливи 600 D Оксфорд ткаенина, кои се �

Силуета На АмерикаМазна Преносот На Топлината Материјал.Бела Преносот На Топлината Прашање.Произведен

21 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лес

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

【Plug & Play】со Помош на usbc sd читач на картички адаптер, лесно можете да даунлоадирате слики и на видеа од ва

LED Светлата Возач : Моќ 60 Вати, Универзални AC Влез 100240 V AC, DC Излез 24 V Константен Напон (2.5), 5060 Hz, Класа 2 Напо

Рака Мие Само.Големите челична конструкција.Hot dip galvanised.Одговара на повеќето нормални кофи.Висина : 8.25 во

[Мултифункционален хривнија] smart хривнија ќе ги следи вашите секојдневни активности, како што се чекори,

Ѕидот Монтирани : 48"(L) x 4.9"(D) x 17.3"(H).Стојат Монтирани : 48"(L) x 8.7"(H) x 21.3"(H).ЛЕР заштеда на Енергија технологија :

Хексадецимален Кап Завртки Се Стандардни Хексадецимален Завртки Со Миење Лице Под Главата.Хексадецима

Ролни се крстперфорирани секои 12" за лесно да ги откине.Светлотежина заштита.Пена ја апсорбира шоковите

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 1 / 2инчен 6точка приклучок, 38mm (1.5инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium чели�

Обезглавени поставите завртки се исто така познат како слепи навртки или копачка завртки.Има некој обј�

ДУВАЧКИОТ МАТЕРИЈАЛ : MK8 млазницата се изработени од месинг материјал.Со сјајни изглед и долг животен ве

●Возови издржливост, флексибилност и мускулите обука ●Промовира циркулацијата на крвта и го зајакнув�

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

НЕВО : Обезбедување се наплаќаат луѓе со иновативни осветлување производи кои постојано ги исполни вет�

Двоен слој дизајн : На фототерапија машина може да бидат сместени на дното на ноктите перница, а на рака �

LuberПофини MXM филтри за воздух понуда 2530 проценти повеќе нечистотијаодржување капацитет, дури и во најек�

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

Scroll