Ново
Stencils за Ѕидови Swirls Бришење на Налепници, 6 x 6 инчи Лист - Сува Бришење-On/Off Трансфери Налепници за Мебел Занаети Украсување

Stencils за Ѕидови Swirls Бришење на Налепници, 6 x 6 инчи Лист - Сува Бришење-On/Off Трансфери Налепници за

Достапност: Залиха
DEN 296.88

Сува Бришење На Трансфери нема ТОПЛИНА или ВОДА се бара и дефинитивно НЕ винил налепница или decal.Лесно да се примени, ПРИТИСОК чувствителни трансфери.Како тенка како што се боја, не е дебела пластични налепница!Толку тенка дизајни може да се поклопуваат!Полу-мат, за неверојатна рака-насликани професионален изглед.Идеален за почетно, средно или напредно crafters!Рака што може да се види акварел дизајни, кои лесно да се пренесат во различни површини и проекти.Користите за декорација на Мебел, Ѕидови, Списанија, Лаптопи, Телефони, Картички, Scrapbooks или нешто што се повикуваат на професионални страна се насликани се заврши.За да се обезбеди траен резултат на Мебел, печат со квалитет на вода-базирани sealer.Секоја мала ПРЕНОС е од 0.5 - 4 инчи.ИНСТРУКЦИИ : 1. Се справи со Бришење На е внимателно и се применува за чистење на сува површина.Одберете дизајн кој сакате да се применува и да го намали надвор од листот.2. Отстранете ја белата заштитна подлога на состојба и позиција на трансфер на вашиот Мебел, Ѕид, Списание, Лаптоп, Телефон, Карти, Бележник или нешто што сакате да ги красат. 3. Бришење на транспарентна пластика покрие темелно користење вклучени дрвен стап, додека дизајнот е префрлена на вашиот избран површината. 4. Полека подигнете го пластични капакот и провери дека Бришење На е префрлен целосно.Ако некоја област не трансфер, ја наместите лист и бришење повторно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

Оваа заштитна фолија покрива само на активната површина на екранот, а НЕ на целиот уред екран.Ultra HD : 99% тр

●Возови издржливост, флексибилност и мускулите обука ●Промовира циркулацијата на крвта и го зајакнув�

Ролни се крстперфорирани секои 12" за лесно да ги откине.Светлотежина заштита.Пена ја апсорбира шоковите

LuberПофини MXM филтри за воздух понуда 2530 проценти повеќе нечистотијаодржување капацитет, дури и во најек�

Двоен слој дизајн : На фототерапија машина може да бидат сместени на дното на ноктите перница, а на рака �

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

НЕВО : Обезбедување се наплаќаат луѓе со иновативни осветлување производи кои постојано ги исполни вет�

Силуета На АмерикаМазна Преносот На Топлината Материјал.Бела Преносот На Топлината Прашање.Произведен

[Мултифункционален хривнија] smart хривнија ќе ги следи вашите секојдневни активности, како што се чекори,

Парична казна филтер дупки на туш главата направи капење капки помали и помек на домашни миленици тело.�

【ВисокоКвалитетни Материјали】производот е изработен од мека и издржливи 600 D Оксфорд ткаенина, кои се �

Хексадецимален Кап Завртки Се Стандардни Хексадецимален Завртки Со Миење Лице Под Главата.Хексадецима

Волумен Капацитет : 2120 ML .Голем расположливиот правоаголна храна контејнери Freezable Повторно употребливи

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

Овој софтвер е специјално наменета за уреди кои се и ќе бидат обезбедени за корисници foran неограничен вр

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 1 / 2инчен 6точка приклучок, 38mm (1.5инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium чели�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Синтетички, 50% Мрежа.Направен во САД

Специјално Дизајнирани цел Екран заштитник за Префрлање Лајт.Тенко стакло ви дава искуство на чувство �

Ѕидот Монтирани : 48"(L) x 4.9"(D) x 17.3"(H).Стојат Монтирани : 48"(L) x 8.7"(H) x 21.3"(H).ЛЕР заштеда на Енергија технологија :

МАТЕРИЈАЛ Вистинска природна тигар око скапоцен камен, каменот монистра спогодба со ЕУ за животната ср

Обезглавени поставите завртки се исто така познат како слепи навртки или копачка завртки.Има некој обј�

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Land Rover Range Rover Sport Discovery 4 Откритие 5, која може добр�

Оваа картичка е професионално оценети од страна на PSA.Сликата прикажана е вистински скенирање на картич

ТАМПА ПЕЧАТЕЊЕ Е ОТВОРЕН ЗА БИЗНИС.Ние сме во моментов работат под нормални производство и испорака рас

Scroll