Ново
SHENYIFAA Ratchet Комбинација Метрички Клуч Сет на Забот Опрема Прстен вртежен момент Прилагодлив Клуч Сет на Алатки Комплет за Поправка Клуч Сет Универзален Клуч (Боја : 5P

SHENYIFAA Ratchet Комбинација Метрички Клуч Сет на Забот Опрема Прстен вртежен момент Прилагодлив Клуч Сет

Достапност: Залиха
DEN 1749.60

Тигар клуч има анти-пропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемување на ефикасноста на работата.Притисок и Ерозија Отпорни.Погоден за Долго Време Индустриска Употреба.Анти-Корозија/Лизга Површината.Флексибилни ротација, главно се користи во авто поправка на машина за поправка.Функција : 1.Хром Vanadium Steel2.Притисок и Ерозија Resistant3.Погоден за Долго Време Индустриски Usage4.Анти-Корозија/Лизга Surface5.Флексибилни ротација, главно се користи во авто поправка на машина repair Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2. Поради светлосни ефекти, се следи светлината контраст и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект!3. За овој производ, во поглед на производната серија проблем во различни фази на фабриката, може да бидат различни од брендот на етикетата, но ве молиме да се увери дека квалитетот на производот е исто.Тоа е она што ние може да гарантира и ветување.Ако го предвид ова, ве молиме да се купи тоа внимателно.Ви благодариме!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Волумен Капацитет : 2120 ML .Голем расположливиот правоаголна храна контејнери Freezable Повторно употребливи

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

【ВисокоКвалитетни Материјали】производот е изработен од мека и издржливи 600 D Оксфорд ткаенина, кои се �

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

【Моменти】Изработени од еколошки премиум материјали.Висока еластичност и може да биде машина за измие�

МАТЕРИЈАЛ Вистинска природна тигар око скапоцен камен, каменот монистра спогодба со ЕУ за животната ср

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

Ролни се крстперфорирани секои 12" за лесно да ги откине.Светлотежина заштита.Пена ја апсорбира шоковите

MGN7 серија Минијатурни Линеарна Guideway 1.Пакет вклучувајќи : 1 PC блок + 1 PC железнички+1 PC пластични железничк�

【Plug & Play】со Помош на usbc sd читач на картички адаптер, лесно можете да даунлоадирате слики и на видеа од ва

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 1 / 2инчен 6точка приклучок, 38mm (1.5инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium чели�

ДУВАЧКИОТ МАТЕРИЈАЛ : MK8 млазницата се изработени од месинг материјал.Со сјајни изглед и долг животен ве

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

Безбедност состојка, без несакани ефекти, без иритација и за кожата.Содржи 14 бои за да се исполнат разли�

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Land Rover Range Rover Sport Discovery 4 Откритие 5, која може добр�

Рака Мие Само.Големите челична конструкција.Hot dip galvanised.Одговара на повеќето нормални кофи.Висина : 8.25 во

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Синтетички, 50% Мрежа.Направен во САД

Ергономски Дизајн, Овој гел mouse pad со зглоб поддршка со цел да се интегрираат високо со врвка за околу дви

Scroll