Ново
(400 компјутери) М4-0.7 X 18mm, DIN 551 / ISO 4766, Метрички, Дупчиња Завртки Сет, Рамни Точка, А2 Нерѓосувачки Челик

(400 компјутери) М4-0.7 X 18mm, DIN 551 / ISO 4766, Метрички, Дупчиња Завртки Сет, Рамни Точка, А2 Нерѓосувачки

Достапност: Залиха
DEN 6889.44

Обезглавени поставите завртки се исто така познат како слепи навртки или копачка завртки.Има некој објект во место преку триење помеѓу точката на завртката и забрзана материјал.А2 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентни на 304 одделение, исто така познат како 18-8 нерѓосувачки челик.Нерѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Поставете завртки се дизајнирани да се користи под compressive стрес само.Дијаметар (Номинална) : M4 Thread Теренот : 0.7 Должина (Номинална) : 18mm Category : Set Screws System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Главата Стил : Headless Drive Стил : Дупчиња Drive Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Point : Рамни Point Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : А2 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 551 / ISO 4766 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Овој софтвер е специјално наменета за уреди кои се и ќе бидат обезбедени за корисници foran неограничен вр

Вметнете фитинг има еден или повеќе ребра за создавање на тесни печат и се поврзува две цевки или цевки �

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

Без напојување со струја, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Усвојување на еколошки TPU +

Волумен Капацитет : 2120 ML .Голем расположливиот правоаголна храна контејнери Freezable Повторно употребливи

Спецификација : .на пример : C12 FMB22 Месо тело со дијаметар : 12mm.Оваа фабрика носителот собата е погодна за д

100% Cottonn.СУПЕР МЕКИ & ЗАБАВА ДИЗАЈН.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЛЕСНО се ГРИЖИ лист собата е исчезнат отпорни.Полиесте�

Силуета На АмерикаМазна Преносот На Топлината Материјал.Бела Преносот На Топлината Прашање.Произведен

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Синтетички, 50% Мрежа.Направен во САД

Она што Ќе Добиете за 2 пакување од 5w, T4, двојноцевка компактна флуоресцентна сијалица замени со G23 bipin пл

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

НЕВО : Обезбедување се наплаќаат луѓе со иновативни осветлување производи кои постојано ги исполни вет�

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Парична казна филтер дупки на туш главата направи капење капки помали и помек на домашни миленици тело.�

【 Продолжен Големи Mouse Pad Големина 】 Големи Биро мат е мерка : 35.4 x 15.7 инчи.На биро подлога е доволно голем

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

ТАМПА ПЕЧАТЕЊЕ Е ОТВОРЕН ЗА БИЗНИС.Ние сме во моментов работат под нормални производство и испорака рас

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Land Rover Range Rover Sport Discovery 4 Откритие 5, која може добр�

【Моменти】Изработени од еколошки премиум материјали.Висока еластичност и може да биде машина за измие�

[Мултифункционален хривнија] smart хривнија ќе ги следи вашите секојдневни активности, како што се чекори,

Ѕидот Монтирани : 48"(L) x 4.9"(D) x 17.3"(H).Стојат Монтирани : 48"(L) x 8.7"(H) x 21.3"(H).ЛЕР заштеда на Енергија технологија :

Рака Мие Само.Големите челична конструкција.Hot dip galvanised.Одговара на повеќето нормални кофи.Висина : 8.25 во

Scroll