Ново
Fajitas (24 X 36) Делукс A-Рамка Signicade, Вклучува 2 Отстранлив Панели & Стојат

Fajitas (24 X 36) Делукс A-Рамка Signicade, Вклучува 2 Отстранлив Панели & Стојат

Достапност: Залиха
DEN 2025.60

ТАМПА ПЕЧАТЕЊЕ Е ОТВОРЕН ЗА БИЗНИС.Ние сме во моментов работат под нормални производство и испорака распоред.Ние се грижиме длабоко за одржување на нашите вработени и клиенти на безбедни и здрави.Ние сме одлучно практикување мерки за безбедност во нашите простории за да се обезбеди дека секој вработен е безбедно и заштитени.Овие вклучуваат социјално дистанцирање и чести санација на сите области и високо-допир површини.Овие мерки, исто така, ќе им помогне одржите вашиот пакување и производ безбедно и заштитени.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Ние нудиме 2 уникатен верзии на оваа бела тешки-должност На Рамка Знак.Стандардна верзија вклучува пластични A-Рамка стои со 2 decals се применуваат директно на двете страни.На Делукс вклучува пластични A-Рамка стои со decals се применува на два 24" широк од 36" високи, единствено еднострана брановидни пластични панели, кои потоа може да го лизгачот кон Стои и држи во место со изграден во Остане Табови.Двете Стојат видови се шупливи и може да се полнат со вода или песок за зголемување на стабилноста.НА ГРАФИКА и ДИЗАЈН : графика сите дигитално печатени на УВ и отпорен на вода, тешки-должност винил.Ние го користи ултра издржливи, индустрија најдобри, бледнеат доказ латекс мастила за отпорен на гребење заврши, која ќе трае со години.Висок квалитет на печатење создава жив, око фаќање боја која е сигурен да го привлече вниманието на минувачите.Печати област димензии се 24" широк од 36" високи.ПРОИЗВОДОТ се КОРИСТИ : Нашата А-Рамка знаци се совршени за бизнис или за лична употреба.Ставете ги овие знаци, каде што тие може да бидат јасно се чита за минувачите.Во настани, дворот на продажбата, нови бизнис локации или на изборните кампањи и настани.ПРОИЗВОДСТВО/на ПРЕВОЗОТ : Нашата А-Рамка Знак производство е НАВИСТИНА БРЗО!Откако вашата нарачка е купена и/или дизајн одобрени, ние произведуваме и брод во рок од 1-2 дена!Нашите нормални бизнис часа се Mon–Fri, 9 часот-5 попладне EST, со исклучок на празници.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Тампа Печатење нуди 2 уникатен верзии на оваа бела тешки-должност На Рамка Знак.Стандардна верзија вклучува пластична A-Рамка стои со 2 decals се применуваат директно на двете страни.На Делукс верзија вклучува пластични A-Рамка стои со графички decals се применува на два 24" широк од 36" високи, единствено еднострана брановидни пластични панели, кои потоа може да го лизгачот кон Стои и држи во место со Остане Табови кои се дел од трибината.На графика се сите дигитално печатени на УВ и отпорен на вода, тешки-должност винил.Ние го користи ултра издржливи, индустрија најдобри, бледнеат доказ латекс мастила за отпорен на гребење заврши, која ќе трае со години.Двете Стојат видови се шупливи и може да се полнат со вода или песок за зголемување на стабилноста.Печати област димензии се 24 инчи, широк од 36 инчи висок.ПРОИЗВОДОТ се КОРИСТИ : Нашата А-Рамка знаци се совршени за бизнис или за лична употреба.Ставете ги овие знаци, каде што тие може да бидат јасно се чита за минувачите.Во настани, дворот на продажбата, нови бизнис локации или на изборните кампањи и настани.ПРОИЗВОДСТВО/на ПРЕВОЗОТ : Нашата А-Рамка Знак производство е НАВИСТИНА БРЗО!Откако вашата нарачка е купена и/или дизајн одобрени, ние произведуваме и брод во рок од 1-2 дена!Нашите нормални бизнис часа се Mon–Fri, 9 часот-5 попладне EST, со исклучок на празници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Двоен слој дизајн : На фототерапија машина може да бидат сместени на дното на ноктите перница, а на рака �

Спецификација : .на пример : C12 FMB22 Месо тело со дијаметар : 12mm.Оваа фабрика носителот собата е погодна за д

Специјално Дизајнирани цел Екран заштитник за Префрлање Лајт.Тенко стакло ви дава искуство на чувство �

21 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лес

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

【Завртки Димензија】Навој дијаметар : M10; Конец должина : 85mm / 3.35"; Конец теренот : 1.5 mm / 0.06"; Хексадецимален

Оваа заштитна фолија покрива само на активната површина на екранот, а НЕ на целиот уред екран.Ultra HD : 99% тр

Силуета На АмерикаМазна Преносот На Топлината Материјал.Бела Преносот На Топлината Прашање.Произведен

【ГОЛЕМИНА】1 / 2инчен диск, 1 / 2инчен 6точка приклучок, 38mm (1.5инчен) вкупен долг 【МАТЕРИЈАЛ】Хром vanadium чели�

Парична казна филтер дупки на туш главата направи капење капки помали и помек на домашни миленици тело.�

Волумен Капацитет : 2120 ML .Голем расположливиот правоаголна храна контејнери Freezable Повторно употребливи

Она што Ќе Добиете за 2 пакување од 5w, T4, двојноцевка компактна флуоресцентна сијалица замени со G23 bipin пл

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Land Rover Range Rover Sport Discovery 4 Откритие 5, која може добр�

Одличен Додаток Homydom универзална пиедестал планината е одличен додаток за вашиот дом, инсталиран во па�

Рака Мие Само.Големите челична конструкција.Hot dip galvanised.Одговара на повеќето нормални кофи.Висина : 8.25 во

Без напојување со струја, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Усвојување на еколошки TPU +

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

Специјално Дизајниран за Галакси A01 / M01, Античип Заоблени работ Подобрува Плови и Контрола Искуство 99.99%

Scroll