Ново
Vaxson Калено Стакло Екран Заштитник, компатибилен со Artisul D16 15.6 Видлива Област, 9H Филм Заштитник [Не Целосна Покриеност]

Vaxson Калено Стакло Екран Заштитник, компатибилен со Artisul D16 15.6 Видлива Област, 9H Филм Заштитник [Не

Достапност: Залиха
DEN 935.76

Оваа заштитна фолија покрива само на активната површина на екранот, а НЕ на целиот уред екран.Ultra HD : 99% транспарентност задржува оригиналниот екран светлината и дефиниција.Балон-бесплатно, прашина-отпорни, жолто-отпорни. 9 H цврстина противи scuffs и гребнатини.Не леплива остатоци кога отстранети.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Крајната Нула Заштита 9 H тврдост (само за вториот Дијамант 10 H) површина го спречува гребнатини од метали.Супер Јасно Мазна калено стакло со засилен beveled рабовите ви дава максимум high definition слика јасност и прецизност чувствителност на допир.Лесна инсталација екран заштитник автоматски ќе се придржуваат на екранот и ќе може да се отстрануваат без остатоци.Како да се отстрани изворот Пред ставање на екранот заштитник, ве молиме прво чистење на екранот со помош колекции во пакет.Дали има меурчиња, ве молиме обидете се да го притиснете копчето на балон со помош на вашиот прст со малку сила, и обидете се да користите еден владетел или кредитна картичка за да ви помогне со проблемот.Но, имајте во предвид дека тенка крпа подлога потребно е на површината на екранот за да избегнете гребење заштитник.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

Ролни се крстперфорирани секои 12" за лесно да ги откине.Светлотежина заштита.Пена ја апсорбира шоковите

【Plug & Play】со Помош на usbc sd читач на картички адаптер, лесно можете да даунлоадирате слики и на видеа од ва

21 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лес

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Одличен Додаток Homydom универзална пиедестал планината е одличен додаток за вашиот дом, инсталиран во па�

【Завртки Димензија】Навој дијаметар : M10; Конец должина : 85mm / 3.35"; Конец теренот : 1.5 mm / 0.06"; Хексадецимален

Двоен слој дизајн : На фототерапија машина може да бидат сместени на дното на ноктите перница, а на рака �

Ергономски Дизајн, Овој гел mouse pad со зглоб поддршка со цел да се интегрираат високо со врвка за околу дви

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Синтетички, 50% Мрежа.Направен во САД

Парична казна филтер дупки на туш главата направи капење капки помали и помек на домашни миленици тело.�

Она што Ќе Добиете за 2 пакување од 5w, T4, двојноцевка компактна флуоресцентна сијалица замени со G23 bipin пл

【 Продолжен Големи Mouse Pad Големина 】 Големи Биро мат е мерка : 35.4 x 15.7 инчи.На биро подлога е доволно голем

Овој софтвер е специјално наменета за уреди кои се и ќе бидат обезбедени за корисници foran неограничен вр

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата маска lanyards се погодни и имаат лесензаотворање и затворање snap копчиња.Можете

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

[Мултифункционален хривнија] smart хривнија ќе ги следи вашите секојдневни активности, како што се чекори,

Со гордост се произведени во Америка, со целосна 10 годишна гаранција од CIMPLE КО.Тестирани и одобрени за у�

Вметнете фитинг има еден или повеќе ребра за создавање на тесни печат и се поврзува две цевки или цевки �

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

Специјално Дизајниран за Галакси A01 / M01, Античип Заоблени работ Подобрува Плови и Контрола Искуство...

Топлината и функционалноста на топла вода во шише покрие ја надополнува меки и удобни удобност, што ќе в

Scroll