Ново
Ноктите На Раката Одмор,Ноктите Перница,Ноктите Стојат,Дрвени Рака Одмор Табела Перница Нокти Раката Бела Перница

Ноктите На Раката Одмор,Ноктите Перница,Ноктите Стојат,Дрвени Рака Одмор Табела Перница Нокти Раката Бела Перница

Достапност: Залиха
DEN 1401.60

Двоен слој дизајн : На фототерапија машина може да бидат сместени на дното на ноктите перница, а на рака перница може да се користи за помине уметност.Цврсти и издржливи : ноктите перница е полна со еластична сунѓер, кој е силен и издржлив и не е лесно да се деформира.Тоа е идеален избор за професионални manicurists и лична употреба.Намалување на рака замор : арм остатокот перница може да ја намали рака притисок, олеснување на рака замор, и да се обезбеди удобно поддршка за рака во соодветна висина.Материјал : ноктите рака перница е направен од кожа и дрво, која е еластична, мека и удобна.Лесен за чистење : На нокти перница се убави на изглед, чиста во боја едноставно и дарежлив, нечистотија-отпорни и лесно да се чисти.Опис : Помине перница има силна товарот капацитет.Арм остатокот перница е многу погодна за професионални салони, дома, DIY, ноктите и љубители на модерен дами.Ноктите биро е основна алатка за помине уметност.Погоден висина на нокти перници нуди удобно поддршка за раце.Answer : ___________________________ Note : 1.Бојата може да има мала разлика поради светилки, екрани и др.2.Поради различни рачни мерни методи, ве молиме оставете мала големина разлики.Пакет Including1 * Помине Перница.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Хексадецимален Кап Завртки Се Стандардни Хексадецимален Завртки Со Миење Лице Под Главата.Хексадецима

Овој софтвер е специјално наменета за уреди кои се и ќе бидат обезбедени за корисници foran неограничен вр

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата маска lanyards се погодни и имаат лесензаотворање и затворање snap копчиња.Можете

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

Парична казна филтер дупки на туш главата направи капење капки помали и помек на домашни миленици тело.�

Вметнете фитинг има еден или повеќе ребра за создавање на тесни печат и се поврзува две цевки или цевки �

Вага 1 : 300 скала модел авион.Материјал авионот модел е изработен од легура, база и тркала се изработен о�

21 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лес

Завртка / Нокти : Вклучени.Целокупната Димензии : 105 x 59 x 23 мм (4 1 / 8" x 2 5 / 16" x 29 / 32").Кука Модел : Едноставен, Зг

Специјално Дизајнирани цел Екран заштитник за Префрлање Лајт.Тенко стакло ви дава искуство на чувство �

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер меки, џерси ткаенина долг ра�

【Завртки Димензија】Навој дијаметар : M10; Конец должина : 85mm / 3.35"; Конец теренот : 1.5 mm / 0.06"; Хексадецимален

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Land Rover Range Rover Sport Discovery 4 Откритие 5, која може добр�

Топлината и функционалноста на топла вода во шише покрие ја надополнува меки и удобни удобност, што ќе в

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

Тигар клуч има антипропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемув

[Мултифункционален хривнија] smart хривнија ќе ги следи вашите секојдневни активности, како што се чекори,

Транспарентен акрилик информации за дисплејот рамка : Тоа е широко користен во домови, канцеларии, рест�

Scroll