Ново
ADMLZQQ 9 Инчен Android 10 Автомобил Стерео Двојно Din GPS е Радио за Автомобил на Субару Шумите 4 SJ 2012-2015 Изградена-во Carplay/DSP Аудио/3D Возна Динамика Поддршка Интернет Радио/Поде

ADMLZQQ 9 Инчен Android 10 Автомобил Стерео Двојно Din GPS е Радио за Автомобил на Субару Шумите 4 SJ 2012-2015

Достапност: Залиха
DEN 10079.76

Овој софтвер е специјално наменета за уреди кои се и ќе бидат обезбедени за корисници foran неограничен временски период.3 GHz RAM 1 G + ROM 16 GRAM 2 G + ROM 32 G***> Wi Fi Интернет Стабилна Wi Fi брз интернет> Функционална почетниот екран : Движење +Примена + Plager> DSP перформанси : 15 бенд еквилајзер + звук областа> Always На Задните Преглед : Зголемување Возење Безбедност & Удобност> AR Ефект за Анимација> NXP6856 Модул : Јасно Радио Прием> Toshiba TCBOO1 HQ : Моќен Засилувач> Обратна : AHD 1920*1080 (Подарок)***CC3 Серија Истакнува : Андроид 10 API ниво 29 CPU : 8 основни 1.1 канали, за да се meetthe потребите на автомобили.На пример : Лево / Десно Замав агол, Кочење, Забрзување, Вибрации, амплитудата, Добиваат брзина на податоци преку GPS и промена светлосни ефекти во зависност од возење брзина.Апликацијата поддржува радио станици во 15 земји од светот и илјадници радио канали.4 G Wi Fi + 5 G Wi Fi> Поддршка SIM > GPS + Beidou + ГЛОНАСС> Bult-во Carplay и Android Авто***DSP : ROHM32107 + ADAU1701 Chip аудио засилувач : TDA7851 Equalizer : 27 бенд equalizer Support Бас зголеми време одложувања, звук filter Support Аудио излез оптички Влакна и коаксијален дигитален излез Поддршка 5.1 канал аудио излез(4 звучници + 1 subwoofer + 1 центарот на говорникот)***Поддршка Gyroscope Support воланот, копче за контрола (Кратко притиснете + долго притискање)Поддржуваат Bluetooth Realtek8761 Support Радио чип : TDA 7708 Reverse : AHD 1920*1080 (Подарок)Поддржани додатоци : USB, DVR,TPMS, дијагностички адаптер OBD***По исклучувањето на возилото и да не го користат тоа за три дена ќе се автоматски исклучете го моќ на уредот и се префрлите од режим на спиење за да се заврши исклучување.Ние се собраа на најповолна звучен ефект алгоритми на 2 чипови за да се создаде повеќе сеопфатна аудио излез. [Висок квалитет на звук] : CC3 Изградена-во Adau1701 + Rohm32107 DSP чипови.2 инчи Екран : 2.Кога купувате мултимедијален систем, универзална 1080 P камера е вклучена како подарок. (CC2 L ПЛУС не ја имаат оваа функција, само едноставна анимација).Радио модул TDA7708 поддржува RDS FM СУМ. [3 D реално време во возна динамика] : CC3 не само што ја создал индустрија е првиот 3 D мотор-базиран софтвер, и вграден во три-оската gyroscope сензор хардвер на CC3 може да смисла различни земји-членки на возилото.CC2 L ПЛУС мултимедиа уред поддржува 1280*720screen резолуција.5 D QLED Квантна Точка Display Resolution : 1280*720***> Поддршка за 4 G + 2. Со тоа, на ADAS возачот помош систем ќе станат достапни за вас, кои, со помош на звук и анимација сигнали, ќе ве предупредам за почетокот на движењето на возилото јас.Покрај тоа, кога ќе се вклучат обратна опрема, уредот автоматски ќе се префрлат да се јават владата.поддршка оригинални воланот контрола и засилувач и Првично возило информации итн. [Задните-Прикажување и AR DVR] : Кога возилото е во возна, можете да пристапите на сликата на задната приказ на камерата. [Радио и Bluetooth] : CC3 Радио е софтвер за слушање на радио станици на интернет во текот на lnternet.1 API-27 CPU 4 Основни 1.[Возило Компатибилност] : Оваа единица е специјално дизајниран да се вклопуваат за Субару Шумите 4 SJ 2012 2013 2015 година.И нашите производи може да се контролира времето кога автомобилот е четири звучници игра звуци.Во споредба со стандарден радио играч, онлајн радио станици немаат бучава и ќе ви овозможи да уживате во најдобрите слушање искуство.8 G 64-битна, 12 NM процесор-побрзо брзина и помалку топлина dissipationlnner меморија : (се Должи на системот на датотеки, на крај ROM големина е малку помал од наведена)3 G RAM меморија+32 G ROM4 G RAM меморија +64 G ROM6 G RAM меморија+128 G ROM***9.Ова го опкружуваат чувство прави. Нашите стерео имаат соодветни жица подигнат да се инсталира, Нашите стерео имаат соодветни жица подигнат да го инсталирате, и доаѓа со упатства за инсталација и упатство за употреба.Ова осигурува дека возилото е батеријата ќе не снема.CC2 L ПЛУС Серија Нагласува : Андроид 8.Таа поддржува оптички влакна andcoaxial дигитален сигнал на излез, и поддржува 5.AR DVR е совршен за CC3.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Infiniti Q50 L Q60 QX30, која може добро да го замените ори�

Направен од јасно, високо влијание 16 мили ПВЦ винил со 40 мили отворање.Направен од јасно, високо влијани�

Парична казна филтер дупки на туш главата направи капење капки помали и помек на домашни миленици тело.�

21 Термометар вистински стакло висока видливост леќа многу јасно може да се прочитаат.Јасно видлива, лес

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

Хексадецимален Кап Завртки Се Стандардни Хексадецимален Завртки Со Миење Лице Под Главата.Хексадецима

LuberПофини MXM филтри за воздух понуда 2530 проценти повеќе нечистотијаодржување капацитет, дури и во најек�

【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон

Безбедност состојка, без несакани ефекти, без иритација и за кожата.Содржи 14 бои за да се исполнат разли�

Специјално Дизајнирани цел Екран заштитник за Префрлање Лајт.Тенко стакло ви дава искуство на чувство �

Топлината и функционалноста на топла вода во шише покрие ја надополнува меки и удобни удобност, што ќе в

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Рачно Изработени Заврши Зашеметување, униформа насоки во секој пакет / Капчиња Interlocking заштеда на Врем

【Fitment】страна огледало поклопецот е особено погоден за Land Rover Range Rover Sport Discovery 4 Откритие 5, која може добр�

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата маска lanyards се погодни и имаат лесензаотворање и затворање snap копчиња.Можете

НЕВО : Обезбедување се наплаќаат луѓе со иновативни осветлување производи кои постојано ги исполни вет�

Одличен Додаток Homydom универзална пиедестал планината е одличен додаток за вашиот дом, инсталиран во па�

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

Ролни се крстперфорирани секои 12" за лесно да ги откине.Светлотежина заштита.Пена ја апсорбира шоковите

Scroll