Ново
Тетоважа Мастила Обезбедува, Тетоважа Пракса Мастило Тетоважа Боја Мастила Постави Безбеден, Удобен за Почеток Салон за Употреба за Тетоважа Уметност за Секојдне?

Тетоважа Мастила Обезбедува, Тетоважа Пракса Мастило Тетоважа Боја Мастила Постави Безбеден, Удобен за Почеток

Достапност: Залиха
DEN 321.36

Безбедност состојка, без несакани ефекти, без иритација и за кожата.Содржи 14 бои за да се исполнат различни потреби, лесно да се апсорбира преку кожата.Лесно да се во боја и се апсорбира од кожата, да те направи тетоважа повеќе живи и привлечни.Долготрајни тетоважа мастило, сите пигменти се со зрачење.Брзо боење, стабилни перформанси и нема боја исчезнува.Безбедност состојка, без несакани ефекти, без иритација и за кожата.Лесно да се во боја и се апсорбира од кожата, да те направи тетоважа повеќе живи и привлечни.Брзо боење, стабилни перформанси и нема боја исчезнува.Долготрајни тетоважа мастило, сите пигменти се со зрачење.Содржи 14 бои за да се исполнат различни потреби, лесно да се апсорбира преку кожата.

Декларираните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Tattoo Ink
Content:
5ml/Bottle
Quantity:
14Pcs
Package List:
14 x Tattoo Inks :
This product is only used for tattoo practice skin. :
The color may repeat. :

Поврзани производи

Ергономски Дизајн, Овој гел mouse pad со зглоб поддршка со цел да се интегрираат високо со врвка за околу дви

Вметнете фитинг има еден или повеќе ребра за создавање на тесни печат и се поврзува две цевки или цевки �

LuberПофини MXM филтри за воздух понуда 2530 проценти повеќе нечистотијаодржување капацитет, дури и во најек�

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата маска lanyards се погодни и имаат лесензаотворање и затворање snap копчиња.Можете

Топлината и функционалноста на топла вода во шише покрие ја надополнува меки и удобни удобност, што ќе в

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Синтетички, 50% Мрежа.Направен во САД

Вилиците се затворени цврсто, и клешти ножот е остар.Тој е опремен со restorable пролет, кој е многу удобен за

Видете Преземање подолу објект фотографии за детални информации за производот, технички информации и к

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Со гордост се произведени во Америка, со целосна 10 годишна гаранција од CIMPLE КО.Тестирани и одобрени за у�

【Висок Квалитет Материја】VC4105 A Земјата Отпор тестер е професионална инструмент во dectecing земјата отпор

Еластична затворање.Рака Мие & Сува Чиста & Машина За Миење.Висококвалитетни материјали : Ова дете момче�

Вага 1 : 300 скала модел авион.Материјал авионот модел е изработен од легура, база и тркала се изработен о�

Лажни Око Трепките,3 Пара Лажни Трепки Природно Симулација На Хемиски Влакна Лажни Eyelashes False Трепките К�

Специјално Дизајниран за Галакси A01 / M01, Античип Заоблени работ Подобрува Плови и Контрола Искуство...

Производителот гаранција може да не се применува.Не apparell.Компактен домашниот тренер рака и нога педали

Спецификација : .на пример : C12 FMB22 Месо тело со дијаметар : 12mm.Оваа фабрика носителот собата е погодна за д

Тип : 5 Нож Во Собата Со Став ; Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Ергономски дизајнирање обез�

Scroll